You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 353.

Friday, November 30th 2018, 7:56am

Author: Karavul

Sürekli hata raporu alıyorum

Kota sorunun yoksa tekrar yükle tamamını nevzat boşuna uğraşma

Thursday, November 29th 2018, 11:58am

Selamlar

Teşekkürler hoş buldum.

Wednesday, November 28th 2018, 1:20pm

Selamlar

Eski dostlara selamlar... Kim var, kim yok bakalım. Bir ihtimal bizi de özleyen olmuştur. Kim bilir belkide tekrar aranızda olurum. Herkese iyi oyunlar...

Monday, October 30th 2017, 10:23am

Hesabımı kaybettim

Selamlar. Hatırlayabildiğiniz tüm bilgiler ile Destek Sistemine bildirim yapınız. Kullanıcı adınızı unutmanız sıkıntı oluşturacaktır ama yardımcı olurlar. İyi Forumlar.

Tuesday, January 10th 2017, 3:58pm

Ferris

Selamlar. Karakterin üzerindeki gezgin taşı ile ışınlanabilirsiniz en kolayından.

Friday, December 30th 2016, 3:58pm

İninal kart sorunu !

Selamlar. Ticket numaranızı bana özelden gönderin.

Tuesday, December 13th 2016, 3:10pm

Yardım alabilir miyim acaba

Selamlar. Bu konu hakkında Destek Sistemine bildirim yapmanız gerekmektedir. İyi Forumlar.

Monday, August 8th 2016, 2:39pm

Hesabıma Erişemiyorum

Selamlar. Sunucuların birleşmesinden dolayı hesabınızı Destek Sistemi ne karakteriniz in bilgilerini bildirim yapınız, size tekrar konu hakkında dönüş yapılacak ve hesap taşıma işlemleri gerçekleştirilecektir.

Monday, August 8th 2016, 2:34pm

Hesabıma giremiyorum

Selamlar. Durumu daha detaylı anlatırsanız yardımcı olmaya çalışayım.

Sunday, July 31st 2016, 7:53am

Abonelik alamıyorum. Hata veriyor.

Selamlar şu an için ödeme sistemleri ile alakalı bir sorun gözükmüyor, Destek Sistemine kayıt oluşturun incelenecektir. İyi Forumlar.

Friday, July 15th 2016, 2:29pm

Oyuna Dönüş

Selamlar. Steam ve mevcut hesabınızdan aynı server üzerinde oynamaktasınız, sadece bağlantı şekli farklı ve oyuna yeni gelen bazı pakatler steam da biraz daha uygun ama mevcut bir hesabınız var ise onla devam etmeniz yararınıza olacaktır. Serverların birleşmesinden bu yana Tr ye göre popilasyon daha fazla olmakla birlikte para yatıran oyucular her oyunda olduğu gibi avantajlı konumda, oynayarak görmenizde fayda var. İyi Forumlar.

Thursday, July 14th 2016, 8:07pm

Satış: Tüccar'ın Işıyan Mahfazası – 08/07/16

Selamlar. Enkarne yeteneklerini değişebilmek ve gelişim ile yetenek aşamalarını sıfırlamak için kullanabilirsiniz.Bu özellikleri kullanabilmek için iki tane sertifika kullanmanız gerekmektedir.

Monday, July 4th 2016, 11:59am

Ferris - Laboratuvar -Teknik kat "Mükemmel diyalog" görevi

Selamlar. Bu görevin ilk fazında kapıdaki mob sizi içeri çekerken kurtulma tuşuna basın sürekli ve en son kapının dibinde kalkanı kullanın bu seklide sizi çekmesi son bulacak ve ondan sonra mümkün olduğunca uzağa kaçın, tekrar çekmeye başladığında sürekli olarak kurtulma tuşuna basın ve kurtulduktan sonrası basit diğer fazlarda moblar gelecek. İyi Forumlar.

Thursday, June 30th 2016, 1:31pm

Acil Yardim

Diğer teknik sorunlar başlığı altında bildirimde bulunabilirsiniz.

Thursday, June 30th 2016, 9:50am

Acil Yardim

Selamlar Destek Sistemi ne bildirim yapmanız gerekiyor hesabınızı taşıyabilmek için.

Wednesday, June 29th 2016, 10:06am

Hesap Sorunu

Destek sisteminden gelecek cevabı bekleyiniz, anladığım kadarı ile halen işlemler devam ediyor.

Monday, June 27th 2016, 9:05am

Özel Tim: Topluluk Etkinliği - Sohbet konusu

24 Temmuz tarihinden sonra katılımcıların paylaşımları incelenecek, kurallara uygun olanlara ödülleri tanımlanacaktır ve bu durum biraz zaman alabilir.

Saturday, June 25th 2016, 10:24pm

Zindanlar

Selamlar. Dane deki ilk 73 görevi tamamladığınızda astral anahtarlarınız gelecek ve ondan sonra zindanlar bölgesi aktif hale gelir.

Thursday, June 16th 2016, 12:10pm

Oyun hakkında

Selamlar. Para yatırma konusu size kalmış tabi ki, para yatırmadan da emek harcayarak bir yerlere gelen arkadaşlar mevcut ve birazda oyunu takip etmek lazım mesela şu an topik ada da sizin işinizi görecek binekler mevcuttur.Emek yada para harcamadan bir yerlere gelmek zor. İyi Forumlar.