You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 75.

Tuesday, June 10th 2014, 3:40pm

Author: Meginia

Sunucu Bakımı – 11.06.2014 Ve ÜCRETSİZ Abonelik!

Direk server'ı bedava yapın bence görünüşe göre ödeme sistemi 1 seneye anca gelicek.

Saturday, June 7th 2014, 8:06pm

Gipat Mağarasına Girememe Sorunu!

text çıkmıyor ( BU ARADA EKLEME OLSUN PVP SW DE OYNUYORUM )

Saturday, June 7th 2014, 7:15pm

Gipat Mağarasına Girememe Sorunu!

Arkadaşlar merhaba daha önce gipat mağarasına girdim ordaki görevlerini çoğunu yaptım 2 görev felan kalmıştır yapmadığım. Kiraha gittim görev almak için fakat sonra uzun zaman geçti ve ben o sırada o mağaraya gitmemizi sağlayan taşı çantamdan çıkarmışım.( SANIRIM) . Buraya bi daha nasıl girebilirim yardımcı olurmusunuz?

Friday, May 9th 2014, 3:56pm

Çifte Deneyim hafta sonu

Sadece moblardan veriyorsa söyleyin hiç gelmiycem oyuna

Wednesday, May 7th 2014, 8:36pm

İninal Kart ile Kristal Almak?

Arkadaşlar bu ininal kart ile kri aldığımızda. Ne kadar geliyor mesela 50 tl lik yatırdım ne kadar gelir?

Monday, May 5th 2014, 7:18pm

Pimp My Build [PMB] Necronized'in Kara Büyücü Rehberi!

Gördüğüm en başarılı build diyebilirim. Meslekler hakkında ve diğer şeyler hakkında gerçekten çok iyi bilgi vermişsiniz. Kara büyücü açasım geldi

Sunday, May 4th 2014, 11:03am

Gönülden sordum bi healp

Şimdi Mühendisin gücünü %9999999999999999 düşürecekler çünkü tam bi dps patlaması Bi Ozan Vakası olucak yine yani. O yüzden savaşçı ya da büyücü öneriyorum bide değişmeyen sınıf istiyosan tank

Saturday, May 3rd 2014, 5:34pm

Dönmeye Değermi

Daha ödeme sistemimiz gelmedi, gelicekmi belli değil. Türklere ne avantaj var bilinmiyor, yaklaşık olarak 3 hafta boyunca ertelendi ödeme sistemi olayı. Yönetim yine aynı gibi. Ama player azlığı yok bu yandan iyi bişey

Thursday, May 1st 2014, 12:05pm

Dostane şöhreti

tomar al şöhreti 2 ye katla daha rahat edersin

Wednesday, April 30th 2014, 11:30pm

D5 nasıl olunuyor?

Hazır diyelim, ee sonra?

Wednesday, April 30th 2014, 11:16pm

D5 nasıl olunuyor?

Yardımcı olurmusunuz D5 nasıl olunur?

Tuesday, April 29th 2014, 9:27pm

Sunucu Bakımı – 30.04.2014 ve ÜCRETSİZ abonelik!

Bu böyle daha ne kadar devam edicek anlamıyorum. Bakım sistemi çalışmaları devam ediyor çok güzel ... Ama bu kadarda ertelenmez... 3 hafta kadar..

Monday, April 28th 2014, 7:58pm

Eğitim Kampı

Kim bilir ne zaman gelicek

Saturday, April 26th 2014, 8:43pm

Ödeme Sistemi Hakkında Bilgi Verirmisiniz?

Ödeme sisteminde ki çalışmalar devam ediyormu? 1 Mayıs tan sonra neler olacak? Yüzeysel bir bilgi verirmisiniz?

Friday, April 25th 2014, 9:35pm

35 Level Şifacı Aranıyor (GÖREV İÇİN)

Tenses Tapınağında, Nefer Ur un hayatta kalması için ona şifa atabilicek bir şifacı arıyorum arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim. Nick : Meginia

Friday, April 25th 2014, 9:33pm

Tenses Tapınağı Nefer Ur a Yardım etmek. (YARDIM EDİN)

BU GÖREVİ TAMAMLAMIŞ OLAN 35 LEVEL ŞİFACI ARANIYOR NİCK : Meginia

Friday, April 25th 2014, 9:30pm

Quoted from "Quantic" Burda nefer ur a şifa atmanız lazım akıncı şifacı ona şifa atmıyor onun ölmemesi lazım Glohosorl kalkanını kıramıyorusun başka türlü olmuyor. Yapmayın ya :/ Peki akıncı sistemi yapılırken neden bu ihtimaller düşünülmedi

Friday, April 25th 2014, 9:23pm

Arkadaşlar merhaba herkeze bakın şimdi olayı size anlatıyorum . Öncelikle Resimde gördüğünüz gibi bossu kesiyorum. O turkuaz adamlardan 2 grup geliyor kesiyorum. Ben bunu oyundanda bir arkadaşıma sordum. O iki adamı kestikten sonra nefer ur un ölmesi gerekiyormuş. Sonrada Glohosorl ile bizim dövüşmemeiz gerekiyor. Ama ben o 2 grubuda kesiyorum ve nefer ur ölmüyor. Sorun şu ki Groshorl süreli hasar atıyor, ve akıncılardaki şifacı kadın bize heal basmıyor ( BANA). Lütfen yardımcı olun en az 5. den...