You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 46.

Thursday, June 11th 2015, 3:56pm

Author: cihanokr

Yeniden başladım

hahaha + Waqe

Sunday, June 7th 2015, 12:45pm

Farm/gold Sorunu

sorunları çok güzel ele almışsın umarım bir faydası olur arkadaşım .

Friday, June 5th 2015, 5:09pm

Kusay 6 vs 6 Dolunay

Ellerinize sağlık hepinizde güzel savaşmışsınız, ama camentayı ayrı bi beğendim ne diyeyim

Thursday, April 30th 2015, 9:56am

[PMB] KYOKOTSU Karabüyücü (Summoner) Rehberi

eline sağlık geçen süre içinde baya ilerlettin kendini bi kaç düzeltmeyle çok daha süper olur . eksiklerin gelişim eksikliğinden doğru yoldasın emin ol.

Monday, March 2nd 2015, 2:03pm

Bu hile mi değil mi ?

evet arkadaşlar herkes kendince haklı şeyler söylüyor, son olarak o pagan brezilya serverından öncede burdaydı adam king ))

Sunday, March 1st 2015, 11:28pm

Bu hile mi değil mi ?

Quoted from "WhackyWhacker" yani saçma sapan işler var. zaten statlar olması gerektiği gibi düzgün çalışmıyor hata var muhtemelen algoritmasında. bi sonraki patchteki stat sistemindeki değişiklik muhtemelen bu sebepten olucak. Quoted from "WhackyWhacker" hadi onuda geçtim 10 kişi bazen fazlasınadamı yatmazsın arkadaş. mistik oynamamış olsam tamam dicem Quoted from "WhackyWhacker" 3 full ozan -biri aegmar- aynı anda full metanet solo atıyo ama arkadaş yatmıyo tek başına. işin diğer tarafınıda dü...

Sunday, March 1st 2015, 6:33pm

Bu hile mi değil mi ?

merak etme arkadaşım ben onu zamanında denetleyip bakmıştım çoğu kişiye tek attığını görünce ve bizzat kendisine sorduğumda 60 küsür metanet demişti illa itemlerde olması gerekmiyor metanetin adam diğer ekstralarla da yapmıştır metanet bir kaç yüksek veren itemde olması yeterli.

Saturday, February 28th 2015, 7:50pm

Genel af önerisi

bu ban açılması konusu gündemi gelirmi acaba yoksa yine desteğe sadece tickıt atıp susmak mı gerekiyor yada banın açılması konusunda tüm allodsun desteğini mi almamız lazım.

Saturday, February 28th 2015, 7:36pm

Bu hile mi değil mi ?

ben paganda metanet var demedim o paganı daha öncede arenada görmüştüm sadece şifa atıyor kendince bir talentı vardır ama şifasına şahit oldum eğer başka o isimde pagan yoksa tabi. ve metanet konusunda gerşekten işe yarıyor bende şifacılara tek atıyordum ki bende ki metanet o mistiğinki kadar yoktu dediğim gibi umarım sen haklı çıkarsın tickıtın istediğin yanıtla geri gelir.

Saturday, February 28th 2015, 11:08am

Bu hile mi değil mi ?

merhaba arkadaşlar o bahsettiğiniz pagan full şifa zaten ss e bakın bi anlicaksınız ve k büyücüleri geçmesi normal k büyücüler pvp talentla girmiş şifaları sadece kendilerine attıkları şifa , bunu kill sayısından anlayabilirsiniz.telepatiye gelince o karakter full metanet oynuyor yani ona dokunduğunuzda tam bir faciaya dönüyor bir kerede rahat 600 700 k vurabiliyor. umarım attığınız tickıtlara farklı ve umduğunuz yanıtlar gelir ama en iyi açıklama bu olması gerek :d

Monday, February 23rd 2015, 1:44pm

Oyunda gold kasma bugumı var ?

ne kadar güzel işte bir kri bozunca baya goldun olacak

Saturday, February 21st 2015, 6:01pm

AYASOFYA Birliği'nden Muhteşem Davet !!!

Bence gayet güzel bir fikir ve oyuncuları dahada iyi olmaya sürükleyebilir, umarım başarılı olursunuz...

Sunday, December 14th 2014, 11:33am

KUSAY birliği

10 numara 5 yıldız olmuş... ve özentilikten doğmamış :d

Monday, December 8th 2014, 12:33pm

MUSALLAT WS vanhelsing

kesildiğin videolarıda koyarsan gerçek yüzünü azcıkta olsagöstermiş olursun, ölümsüzmüşsün gibi davranma vs ortasında kanlı kaçan arkadaşım.

Tuesday, October 14th 2014, 11:12am

09.10.2014 Arsenik nerede?

boşuna yanıt aramayın a online işte free kısım sizinlemi uğraşacaklar .konu kapanmıştır denir bitirilir :d

Monday, October 6th 2014, 10:50am

Önemli: Arap topluluğu ile birleşme!

desene waaagh çok daha güzel olacak ,güçlüler biraz zorlasın artık dimi:d burdan o kur düşsün diyen arkadaşada bir çift söz, sana bedava verseler yinede söylenirsin belli.

Thursday, September 18th 2014, 11:42am

Vahşi Çiftlik Toplar ABARTIIIII !!!!!!!!!!!!

topları tartşımaktansa oyun hata verdiği sırada vahşideyken tekrar hızlıca girdiğimizde firari damgası yiyip 30 dk beklemeye bir çare bulunsa çok daha güzel olacak.

Thursday, September 18th 2014, 11:28am

Kiralık Manasiklet etkinliği'''

burda bir kısmada olsa arkadaşlar haklı nadir nesneye bineklerin kısa süreliğine gelmesi güzel olur oyun binekleri tanıtmış olur ve sonraki mahfazalarda binek isteyen çok olur :d

Tuesday, September 16th 2014, 11:26am

Oyuna bi şey oldu

emirzuzu tuzlayımda kokma ok:d madem yetkili sormak istiyorsun özelden mesajlaş açık oturumdan değil haha.