You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 22.

Thursday, November 16th 2023, 9:52am

Author: Vietor

Haritadaki görevler

Quoted from "Discotech" Merhabalar, Görevler ilerledikçe, seviye atladıkça karşına çıkacaktır. Önemli görevleri ve dünya gizemlerini atlamadan ilerlemeye devam et. Seviyene uygun haritalarda görevlerini tamamlamaya çalış. Bir sonraki görevler zaten seni yönlendirecektir. Gittiğin bölgelerin ışınlamalarını muhakkak aç. Ayrıca gelişimini daha hızlı tamamlamana yardımcı olacağını düşündüğüm bir link bırakıyorum., Buraya tıklayarak videoları izleyebilirsin. Dediği özelliği hatırlıyorum. Eskiden har...

Thursday, November 16th 2023, 9:47am

Foruma Resim Yükleme ve Harici Resim Servisleri Hakkında

Merhaba, forumda eksikliğini gördüğüm ve birçok konunun çöpe dönüşmesine sebep olan bir sorun hakkında konuşmak istiyorum. Rehber konularına eklenen görsellerin çoğu kırılmış. Maalesef harici resim servisleri bi süre sonra resimleri siliyor. Oyun forumunun içerik kalitesini daha iyi hale getirmek ve uzun ömürlü olması bakımından resim yükleme özelliğinin kullanımı zorunlu hale getirilmeli diye düşünüyorum.

Wednesday, November 8th 2023, 5:12pm

Seneler sonra Allods Online'a tekrardan başlamam ve görüşlerim

Allods Online ile Türkiye serverinin açık beta aşamasında tanışmıştım. O dönemden bu yana beni etkileyen bir oyun olmuştur. 5.0 sürümünde oyunu bırakmıştım diye hatırlıyorum. Tekrardan oyunu merak edip bi bakayım acaba neler değişti diye. Oyuncu sayısı olarak eskisine nazaran baya bi düşüş olduğunu fark ettim, ayrıca her zamanki gibi karakter yetenekleri sıfırlanmıştı. Hep pagan kasmak istediğim için pagan reen açarak baştan oynamaya karar verdim. Gözüme çarpan bazı hoş detaylar oldu. Özellikle ...

Saturday, October 5th 2019, 8:55pm

MAC OS Allods kurmak mümkün mü?

Maclerde dual boot windows seçeneği var. macOS işletim sistemi bu özelliği sunuyor. Sanal sunucu üzerinden bu oyunu oynayamazsınız bu arada çok kaynak istiyor.

Monday, August 27th 2018, 5:26pm

Nasıl Gidiyor? :)

Seneler sonra bi gelip halinizi sormak istedim. Nasıl gidiyor?

Friday, April 20th 2018, 12:43am

Türkçe Allods Online Youtube Kanalı Hakkında

Eskiden ne güzel Allods Online Türkiye youtube kanalında gelecek olan güncellemelerin türkçe dublajı yayınlanırdı. Neden o kanala videolar atılmıyor. Çok güzel dublajlar yapılıyordu oysa ki

Thursday, April 5th 2018, 11:20pm

Dane. Sağlam zırh görevi

Quoted from "Nefertiity" Görev kaçıncı seviyede veriliyor, bu görevle alakalı bir ekran görüntünü paylaşırsan sana yardımcı olabilirim. Biz eskiden allodstun şu sitesinden faydalanırdık. Nedense şimdi türkçe seçeneğini seçmeme rağmen rusça oluyor. http://tr.allodswiki.ru/ Bunun sebebi my.com'un oyunu satın almasından dolayı mı? Bence bu siteye tekrardan türkçe desteği eklenmeli veya siz bu oyun için bir wiki sayfası açmalısınız.

Monday, April 2nd 2018, 10:42pm

Allods Online Filmi

Quoted from "quentana" filmin bilet mahfazası da olsun Allods Online Kombine Mahfaza ---------------------------------------------------------- Bu oyunun yapımına bile baya bir bütçe harcanmış. Artık gelişen teknoloji ile birlikte efekleri yapması eskisi kadar zor değil. Filminin yapılması bence gayet hoş olur. Quoted from "Jinn" Hemde bol görsel efektli bir film olacağı düşünülürse bayağı bir bütçe gerekiyor. Hocam merakımı mazur görde neden hep aynı yazı fontu ve rengi ile yazıyorsun? Bu seni...

Monday, April 2nd 2018, 9:26pm

Ücretli Serverdeki Online Kişiler Hakkındaa

Dostum teorik olarak bu isteğiniz mümkün değil. Yani bir serverde ücretli ve ücretsiz karakter olayı olamaz. Ancak ayrı serverler olabilir. Yetkililerin yapacağı şey eskisi gibi reklam vermek. Bu oyunun reklamlar hiçbir yerde çıkmıyor.

Thursday, March 22nd 2018, 10:59am

Allods Online Filmi

Merhaba allods oyuncuları ve yetkilileri, Biliyorsunuz ki çok tutan veya hikayesi film tadında olan oyunların filmi çekiliyor. Gerçekten de güzel yapımlar ortaya çıkıyor. Haliyle neden Allods'un bir filmi olmasın ki. Benim gibi eski oyuncuların bildiğini inandığım şey ise oyun tanıtımında sinematik videoların kullanılması. Beni gerçekten etkilemişti. Acaba bu oyun ile ilgili bir film çekilse nasıl olur. Yada 3'leme tarzı bir şey nasıl olr. Ben bu oyunun hikayesini çok beğenmiştim. Özellikle 55 l...

Saturday, December 2nd 2017, 12:41am

Güncel Değil

Eskiden oyunda kavgalar çok oldu. Bence oyuncu azlığının bize en büyük katkısı kardeşçe geçinmek olacaktır.. Ben çok eskilerden bir oyuncuyum. Ara ara bırakıp devam etmişliğim oldu. Bu oyundaki keyfi başka oyunlarda alamadım. Bu oyunun bazı mekanikleri eski bile olsa non target sistemi yok mesela ama kendine bağlayan bir dünyası var. Bu yüzden bu oyunu yaşatmamız lazım. Lakin yetkililerinde bu konuda çaba göstermesi gerekiyor.

Thursday, November 27th 2014, 12:05am

Artik Derdime Bir Çare !

Oha ya oyunu bırakandan beri değişen hiç birşey yok mu? Baksanıza eskisi gibi ticketlere geç yanıt veriyorlar. -_- Yerinde rahat uyu Allods Online TR. Bu gençlik seni korumak için elinden geleni yapacaktır.

Saturday, July 12th 2014, 12:59am

Quoted from "Discotech" Quoted from "Vietor" Merhaba, Allods oyuncuları ve yetkililer. Oyunun ücretli server hakkında bilginiz umarım vardır. Serverde kimse kalmamış. 2, 3 kişi var anca. Oyunda gördüğüm bir tek birlik var. Oda New Horizon. Acaba yetkililerin. Şu oyunun online üyesini arttırmak için bir projeleri var mı? Yoksa bırakında ata karakterleri aktaralım. Adam ücretlide oynamak istese bile, diğer sunucudaki karakterini bırakmak istemiyor. Zaten bu serverler birleşti ortalık iyice karışt...

Tuesday, July 8th 2014, 1:33pm

Merhaba, Allods oyuncuları ve yetkililer. Oyunun ücretli server hakkında bilginiz umarım vardır. Serverde kimse kalmamış. 2, 3 kişi var anca. Oyunda gördüğüm bir tek birlik var. Oda New Horizon. Acaba yetkililerin. Şu oyunun online üyesini arttırmak için bir projeleri var mı? Yoksa bırakında ata karakterleri aktaralım. Adam ücretlide oynamak istese bile, diğer sunucudaki karakterini bırakmak istemiyor. Zaten bu serverler birleşti ortalık iyice karıştı. İnternette hiç Allods Online'nin reklamları...

Saturday, April 5th 2014, 4:20pm

Fiyat Hakkında

Quoted from "MarioMagnotti" Aylık ücretle oynuyorsun. Türk parasına göre aylık 30liraya mı ne denk geliyor diye biliyorum. Oyuniçi herhangi bir market yok, kristal yok, düzey 5 yok, sihirli taş yok, mahfaza yok vsvs yok yani tl yatıramıyorsun oyuna ayın 14'üne kadar deneme amaçlı girişler açık bakabilirsin Teşekkür ederim Fakat nereden süresi uzatılıyor? Quoted from "Perseid" Ne gibi avantajları var bu sunucunun? Markette satılan ürünleri ücretsiz mi veriyorlar binekler kostümleri falan Avantaj...

Friday, April 4th 2014, 10:17pm

Fiyat Hakkında

Merhabalar, Ücretli serveri denemek için oyuna girdim 14.04.2014'e kadar vaktim varmış. Saolsun firmaya böyle bir güzellik yapmış Fakat ileride aylık fiyatların nereden ödendiğini bilmiyorum. Acaba nereden ödendiğini ve fiyatları konusunda bilgilendirirseniz sevinirim

Friday, April 4th 2014, 10:16pm

Drakdish isimli adminden selamlar!

Hoş geldiniz Görevinizde başarılar..

Wednesday, April 2nd 2014, 10:17pm

Oyuna girdim fakat..

Merhabalar, Arkadaşlar oyunu güncelledim fakat önüme 2 tane sunucu çıktı Ücretsiz sunucu ücretli sunucu? Hangisini seçmem lazım. Türkler genelde ücretlide mi yoksa ücretsiz sunucuda mı?

Tuesday, April 1st 2014, 10:48pm

Ses Ver Türkiye -Hello Europe-

Quoted from "Mishu" Biz Eu İngilizce olarak girdik lan oyun acık ama cAr yok CAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR Kopyalarından sakının Merak etme Mishu ayarlarlar seni charı