You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Saturday, October 15th 2016, 3:05pm

Author: Zephyric

Steam kolleksiyoncu sürümü

Steam ile giriş problemi devam ediyor, şu an steam hesabımla foruma giriş yapamıyorum.Yine haftasonu yine bekleyeceğiz. Steam üzerinden oynayan kişiler kesinlikle my.com launcherından çıkış yapmayın. Aksi takdirde tekrar giriş yapamazsınız.

Saturday, October 15th 2016, 1:36pm

7.0.2 Günlük Giriş Ödülleri

an itibari ile steam ile loginde tekrar sorun yaşadığım için bu hesapla yazıyorum. ben p2p için giriş ödülleri konusunda bir duyuru görmüştüm.

Wednesday, September 28th 2016, 4:19pm

an itibari ile giriş yapılabiliyor

Sunday, September 25th 2016, 9:43pm

Sorun çözüldüğünde sanıyorum en fazla yapacakları şey, giremediğimiz sürelerin tekrar hesabımıza yüklenmesi olacak. Şahsi düşüncem bu yönde. Fakat şöyle bir durum var ki , biz Brotherhood birliği olarak bütün etkinliklerimizi,online sayımızın en fazla olabildiği zaman, yani haftasonu yapabiliyoruz. Malum birçoğumuzun işi gücü var. Bu hafta yönetim sayesinde hepsi yalan oldu. Dominyona giremeyişimizde cabası. İki gün tatiliniz bize bir haftaya mâl oldu. Oyundan soğuttunuz. Birçok kişininde soğudu...

Saturday, September 24th 2016, 9:32pm

Steam Mağdurları

Üyeliğim steam üzerinden olduğu için birkaç gündür foruma giriş yapamıyordum. Sunucuyla alakalı bir sorundur, çözülür diye üzerine gitmedim. Fakat bugün yalnızca foruma değil, launcher'a dahi giriş yapılamadığını gördüm. Şu anda aboneliği steam üzerinden olan bir kişi bile oyuna giriş yapamamakta. Yalnızca belli bir kesimin değilde, herkesin bu oyunu steam üzerinden oynuyor olduğunu düşünebiliyor musunuz ? Sunucuların bomboş olduğunu, kimsenin foruma dahi giremediğini,sırf bu konu için my.com üz...

Sunday, June 5th 2016, 3:16pm

Steam Üzerinden Koleksiyoncu Sürümü Alma Sorunu

Dün bu saatlerde dlc olarak koleksiyoncu sürümü satın aldım. Steam üzerinde hiçbir sorun yok. Yüklü görünüyor. Fakat oyun içinde bana gelen hiçbirşey yok. Steam üzerinden bunu satın alıp kullanabilen var mı ?

Friday, April 11th 2014, 8:20pm

Kaynaklar Hazırlanıyor[HATA]

Bu sorun benimde başıma geldi ve 7 saat uğraş sonucu şu şekilde çözdüm ; Oyunun kurulu olduğu klasöre gir ve data/packs içindeki "main.xml" 'e sağ tıklayıp birlikte aç > not defteri seçeneğini seç. Ctrl+F kombinasyonu ile açılan arama kutucuğuna "5.0.00" yazıp versiyonun yazılı olduğu satırı bul (en üst kısımlarda göreceksin) Oradaki sayıyı oyunun şu anki versiyonu olan "5.0.00.73" ile değiştir. Kaydet. Çık. Oyuna gir. Geçmiş olsun