You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 82.

Sunday, December 20th 2015, 4:04am

Author: Tcpandora

Eter drop ve Sikke kasılan bölgeler

Cok iyi guzel yazmissinda kacinci Konu oldu.

Thursday, December 3rd 2015, 5:26pm

Oyun Farm yapmayı kısıtlar oldu.

Quoted from "KenanReyiz" Tamam ozaman 10 bin tl veren adamın senin 3 yıllık emeğini 1 günde yapmasını adil buluyosan benim için sıkıntı yok iyi forumlar .. inanki 10 bin tl veren adam benden iyi olabilir tamam 3 sene cok ucuk bir ornek olabilir ama o adam 10 bin tl verip 1 gunde yaptıgı seyi ben veremiyorsam maddi durumum yoktur yada vermek istemiyorumdur 1 yıl içinde yada 2 yol içinde arayı kapatmalıyım arayı kapatabilecek durumda olsak o kişi 10 bin tl verip benim 2 yıllık emeğimi 1 gunde yap...

Thursday, December 3rd 2015, 4:49pm

konu amacını sapıtmasın dikkat edelimde bi şey soylemek istiyorum p2p ye gelin diyen arkadaşa şimdi biz burda bu oyunun bu kadar pahalı olmasının anlamsız oldugunu ve gold kasmak için ayrılan yerlerin goldlarının tekrar yukseltilmesini istiyoruz. biz f2p de mutluyuz elbette iraz fark olmalı 10 bin yatıran adamla 10 tl yatıran adamın arasında fark olursa oyun oyundur sonucta o adam 10 binini vermiş paşalar gibi dizmiş eyvallah ama 10 tl veren kişilere de biraz destek olunsun en azından oda oynaya...

Thursday, December 3rd 2015, 4:05pm

Quoted from "xSybex" aynen bende katılıyorum. oyun asıl amacını kaybetmiştir Eu serverine birleşme amaci cok oyuncu olduğunu varsayalım ilk geldiğimiz birleştiğimiz gün kadar oyuncu kalmadi bu yabancilar dan da türk oyuncularlarindanda ayni sorun olduğunu düsüniyorum. türkiyenin para kuru veya başka ülkenin para durumu değil konu.. 1x Muhafaza... Türk 600 tl öder herhangi bir tomara açmaya Yabanci 300 Euro veya 300 dolar .. ayda 2 muhafaza gelse evin yolu bulunmaz her vatandaşlar için.. 2x elem...

Thursday, December 3rd 2015, 3:31pm

Çok haklısın. Oyunda arık gold kasılamaz hal aldı ve turkler için oyun eğlenceden cok strese donustu. Bu konu hakkında bi şeyler yapılmalı. Ben ve Revenge birliğinden bi cok oyuncu olarak bu konuya katılıyoruz.En azından bi çözüm yolu bulunması gerektiğini dusunuyorum.

Thursday, September 10th 2015, 8:54am

Turks - Yeni Adım

Quoted from "Silas97" slm; normalde sadece h.olsun derdim kusay birliğinin ismi geçtiği için açıklama ihtiyacı duydum , bizim baştan beri tavrımız düşüncemiz hareketlerimiz sadece biz olalım amacında deyildi, aynı şekilde arkadaşımızın yazdığı şarkıda bu yöndeydi, bir şekilde yanlış anlaşıldı ve yabancı birlikteki arkadaşlar üzerine alarak bi ton gereksiz tartışma oldu , biz temennimizi belirttik, herkes istediği yerde oynar, misal diyorduki biri kafam rahat dert yok tasa yok ,ya tamam rahatsın...

Sunday, September 6th 2015, 4:30pm

Yeni youtube kanalım ve ilk videom allods

Evet eskiden başka bir oyunda twitch uzerinden bir yayın hayatım olmuştu fakat okul için son vermiştim fakat yeniden bir youtube kanalı açarak bu işi surdurmeye karar verdim ve ilk videomuda allods online hakkında az bilinenler ve tarihi ve oyun hakkında yaptım yakında kanalımda bir cok oyunun yanı sıra allods rehberleri allods a yeni başlayan oyunculara tavsiyeler gibi bircok videomuz olucak ayrıca hepinizi bekleriz

Wednesday, August 12th 2015, 4:23am

KUSAY birliği

yav 1 tek şey sorucam burda ne güzel şarkı paylaşılmış neden konuyu baltaladınız nereye geldi konu ts den konusarak cözemiyomusunuz neden forumda zaten az insan var yeni gelenlerli kavganızla bayıyosunuz

Tuesday, August 11th 2015, 2:13pm

KUSAY birliği

Türklerin 2 sıkıntısı var şu oyunda (hepsi değil) 1- yüksek egoları en iyi olmak için yuksek bir birliğe gidip herkesi kesebilecekleri sanmaları ki yanlış cunku elbet daha iyisi cıkar karşısına 2- cesaret edememeleri ve düşmanlıkları yıkamamaları daha hayatlarında 1 kere görmediği insana sırf oyundaq boyle konustugu için dusman belliyoruz halbuki belki gerçekte cok iyi bir insandır ama bilemiyoruz ve bu nedenle birleşmeye cesaret edemiyoruz bugune kadar tum turklerin birleştiği birliklerde ise i...

Tuesday, August 11th 2015, 11:37am

KUSAY birliği

Vallaha sizin gibi sıralamaya giremesekde aile gibi olduğumuz Revenge birliğimiz var ittifakda

Tuesday, August 11th 2015, 6:13am

KUSAY birliği

Elinize sağlık tek isteğim bir türk birliğinin en iyi olmasıydı umarım siz olursunuz

Saturday, April 4th 2015, 4:56am

[PMB]Tcpandora Ozan Rehberi

Surekli guncell tutarak daha cok kisiye ulastirip ve eksiklerimi ogrenmek

Friday, March 27th 2015, 4:10am

Oyundaki bitmek bilmeyen item yapma uğraşı

Kesinlikle haklisin 1 ay oldu 6.0 a geceli fakat daha %60 da ve ben 4 tane mavi iten basabildim çünkü hem mavi tas hem hergun herşeye giden gold günde min 15 k kaçmak lazim yinede oyundan zevk almak için gemi dizmek lazim bunların hepsini anca 1 ayda 4 mavi 3 efsunlu iten yapabildim

Saturday, March 21st 2015, 8:43am

Talentte bir hata duzeltildi

Friday, March 20th 2015, 6:38pm

Arkadaşlar eksik gördüğünüz yerleri yaziniz

Friday, March 20th 2015, 3:38pm

Giggity 6.0.0 taş&item basma rehberi [Videolu]

Kotu olmuş demedim beğendim zaten ama wrath ben ve timur abinin vardi diye soyledim

Friday, March 20th 2015, 8:47am

Unutulmayan Anılar

Rockle we butcher Ne zaman izlesem gülerim ah nerdesin rockleee ahmet abi