You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 60.

Sunday, June 7th 2015, 2:40am

Author: Dexter1903

Farm/gold Sorunu

Selam arkadaşlar, uzun süredir muzdarip olduğumuz, olduğunuz bir soruna değinmek için bu konuyu açıyorum. Bildiğiniz gibi 55 ve 60 patchinde farmıyla ya da eteriyle gold kasma yelpazemiz baya genişiti. Doğruydu yanlıştı orası tartışılır ancak şu anki patchte doğru olarak gördüğümüz pek bir şey yok. Özellikle farm/gold sıkıntısına değinmek istiyorum. Öncelikle 55 patchinde idrihte çöpçü keserek gold kasabilirdik. Çöpçü deyip geçmeyin arkadaşlar, tanesinden 1 gold düşerdi. Sağlam farmla saatte 4-5...

Thursday, February 12th 2015, 3:04pm

Dexter 6.0 Kirilmiş Zincirler Yama Notlari

SINIFLAR • Artık pagan ve karabüyücünün peti de metanet kasacak. OZAN • ‘’Kaderin Gözdesi’’ uyumsuzluk talent agacına taşınacak. • ‘’Ligyrophobia’’ gelişimi eklenecek. Ozan kontrol etkisi alırsa rakibinin %25 daha az vurmasına neden olacak bir etkiyti rakibe verebilecek. • ‘’Harmony’’ gelişimi eklenecek. Ozan akustik duvar bastığında, dostları hasar alırsa, akustik duvar rakibe hasar verecek. • ‘’Cacophony’’ gelişimi eklenecek. Ozan 20 metre yarıçap içindeki rakiplere 2 saniyelik random bir kont...

Thursday, February 12th 2015, 3:03pm

Dexter 6.0 Kirilmiş Zincirler Yama Notlari

Selam arkadaşlar, Kusay Birliği'nden Dexter (Ercem) ben. Bi' süre ara vermiştim oyuna ancak tamamen kopmak ne mümkün ! Lafı uzatmanın alemi yok haşmetlilerim. Buyrunuz, dilimiz döndüğünce 6.0 yama notlarının Türkçesi. ALLODS 6.0 KIRILMIŞ ZİNCİRLER YAMA NOTLARI ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER • Priden ırkı AO dünyasına girecek. Doğayla uyum içinde yaşayıp hayatta kalmak için avlanan yeni ırkımız batıl inançlara sahip. Casus, pagan,asker, ozan ve büyücü olarak oyunun içinde yer alacaklar. Sırlar tomarı basıl...

Friday, January 30th 2015, 5:14pm

KUSAY hakkımızda

Quoted from "Camenta" Öncelikle başarılar. Buradaki amaç birliginizin oyuncu sayısını artırmak mı Yoksa Turklerin tek bir çatı altında toplanması mı Ben konudan her iki mesajı da aldım. Eğer 2.si de geçerli ise bir sorum var. Turklerin imparatorluk tarafında guclennesinin yolu Kusay da olmaktan mi geçiyor. Teşekkürler. Aslına bakarsan, Türkleri bir çatı altında toplamaya çalışırken oyuncu sayımızı da arttırıyoruz. Tabi bunu yabancı oyuncularla da sağlayabiliriz ancak önceliğimiz Türk oyuncular....

Monday, January 26th 2015, 4:47pm

KUSAY hakkımızda

Kısa sürede kimsenin öngöremediği noktalara ulaşmayı başarmış bir birliğin parçası olarak rahatlıkla söylüyorum arkadaşlar, Türkler İSTERSE birlik olabilir.Türklerin bir çatı altında toplanmasının bir hayal olmadığını biliyoruz. Tam aksine, bunun gerçekleştiğini her gün KUSAY'da gözlemliyoruz. Ve daha fazlasının da gerçekleşmesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Herkesi bu çabaya ortak olmaya, KUSAY'la yeni başarılara uzanmaya davet ediyoruz.

Monday, January 26th 2015, 2:51pm

Kusay Birliği

Herkesin eline sağlık izledikçe insanın gidip yenisini yapası geliyor ^_^

Wednesday, January 14th 2015, 5:35pm

KUSAY birliği tutulma 6.bos

emeği geçen herkesin eline sağlık, bizi izlemeye devam edin ^_^ 2:09'da giggi nin chaviye tek atışı da gözümden kaçmadı

Friday, December 12th 2014, 3:06pm

KUSAY birliği

Burhan Abi diline sağlık rapı sevdireceksin bu gidişle bize

Friday, June 27th 2014, 3:47pm

Dexter Simyacılık Rehberi

Quoted from "WasLey" Öncelikle Eline Emegine Sağlık. Birşey sormak istiyorum bizden istedigi iksiri yapınca lwel atlama süreci hızlanıyor mu ? Mesleğe yeni başladığında NPC'nin verdiği görevler, ilk başlarda en hızlı ilerleme yolu. Ancak ilerledikçe, bu görevler bitince yapabildiğin en iyi iksiri yaparsan daha hızlı seviye atlar meslek.

Friday, June 27th 2014, 1:39pm

Konuyu sabitlediğin için teşekkürler Discotech, umarım yeterlinin üzerinde bir rehber olmuştur. Olumlu/olumsuz geri dönüşlerde bulununuz, hataları yanlışları gösteriniz lütfen. Bu sayede düzenleme yaparak eksiksiz bir rehber oluşturabiliriz.

Friday, June 27th 2014, 1:31pm

5) ÖNEMLİ NOTLAR VE SON SÖZLER * Bir kaynatma işleminde mümkün olduğunca aynı otu kullanmaya çalışın. Bu sayede birinden alamadığınız bileşen diğerinden gelir, gelmeyenden işe yarayan başka bir bileşen gelir vs. En az değiştirmeyle en yüksek ürünü almak için, temel husus budur. * Maliyeti düşük bir meslektir, kâr oranı yüksektir. Boş vakitlerinizde amalgam konsantresi yaparak ve adalardan düşen bileşenle astral potlar yaparak kısa zamanda iyi paralar kazanabilirsiniz. Ancak fiyatı çok aşağılara ...

Friday, June 27th 2014, 1:29pm

4) SİMYACILIĞIN DORUK NOKTASI, AMALGAM KONSANTRESİ Amalgam konsantresi, simyacılığı 60. seviyeye getiren herkesin ulaşabileceği bir materyaldir. Tarifler sekmesinden baktığımız zaman, diğer iksir ve potlardan farklı hammaddeler istediğini görüyoruz. Bu hammaddelere ulaşmak için simya NPC'sinden ''Yüksek Simya Sanatı'' görevini almamız gerekiyor. Görevle birlikte çantamıza 2 adet materyal geliyor. Öz çıkartmak için kullanacağımız nesne. Öldürdüğümüz yaratıkların özleriyle dolduracağımız şişeler. ...

Friday, June 27th 2014, 1:25pm

3) KAYNATMA VE İKSİR /POT ÜRETİMİ Üretim yapmak için izleyeceğimiz yolu madde madde ve ekran görüntüleriyle açıklayacağım. 1- Havanımıza sağ tıklıyoruz ve simyacılık ara yüzüne ulaşıyoruz. 2- ''Tarifler'' sekmesi dikkatinizi çekmiştir, üretmek istediğimiz potun neler istediğini bulmak için bu sekmeye tıklıyoruz. Buradan üretmek istediğimiz ürünü rahatlıkla bulabiliriz ve neler gerektiğini öğrenebiliriz. 3- Her iksir farklı otlar veya NPC bileşenleri ister. Örnek olarak Dev Sihirli Zırh Merhemi''...

Friday, June 27th 2014, 1:23pm

2) SİMYACININ ÜRETİM MALZEMELERİ Mesleğe girdik, peki şimdi ne yapacağız? Öncelikle almamız gereken bazı malzemeler var. Bunlardan ilki üretimin hammaddesi olan otları toplamak için kullandığımız ''orak''. Gördüğünüz gibi 4 farklı orak mevcut NPC'de. Bunlardan en düşük olandan başlayıp mesleğimizin seviyesini yükselttikçe daha kaliteli oraklar kullanacağız. Mevcut karakter seviyesiyle karıştırmayın. Orak alırken önemli olan karakterin değil mesleğin seviyesidir. 0-15 seviye arası = Paslanmış ora...

Friday, June 27th 2014, 1:21pm

Selam arkadaşlar, Kusay Birliği'nden Dexter ben. Simyacılıkla ilgili dilim döndüğünce bilgi aktarmaya çalışacağım. Umarım faydalanabileceğiniz bir rehber hazırlamışımdır. 1) SİMYACILIK TANITIMI, NPCLERİ VE SİMYACILIĞA GİRİŞ 2) SİMYACININ ÜRETİM MALZEMELERİ 2A) ORAKLAR 2B) HAVANLAR VE GELİŞTİRMELER 2C) OTLAR VE NPC BİLEŞENLERİ 3) KAYNATMA VE İKSİR /POT ÜRETİMİ 4) SİMYACILIĞIN DORUK NOKTASI, AMALGAM KONSANTRESİ 5) ÖNEMLİ NOTLAR VE SON SÖZLER 1) SİMYACILIK TANITIMI, NPCLERİ VE SİMYACILIĞA GİRİŞ Önc...

Friday, June 27th 2014, 8:29am

Savaşın Renkleri'nin yayın tarihi!

Bu page de element krallığı farm açısından herhangi bir değişikliğe maruz kalacak mı yoksa ilerideki pagelerde mi olacak? Notlarda göremedim de, belki atlanılmıştır. edit: yayınlandı http://tr.allods.com/news/announcements/…yan%C4%B1%C5%9F

Sunday, June 1st 2014, 3:51pm

Vahşiyi yaparken çok düşündünüz mü ?

vahşiden topu çıkartırsan 12 kişilik ölüm arenasına cevırmıs olursun orayı, bayrağın etrafında 12şer kişilik garip bi savas olur. asıl mesele belli sayıda oyuncu ortada dururken diğer oyuncuların -ciddi anlamda öneme sahip olan- topları kullanması ya da rakibe kullandırmaması. kendi topunu alır rakibin topunu sıktırmazsan -tersi de olabilir- rakip içeri girse de pek etkili olamaz. 2 topu da alırsan rakip içeri giremez. 2 topun da atış yapmasını engellersen ortadaki oyunculara kalır olay. burada ...

Thursday, May 22nd 2014, 2:26pm

Sunucu Bakımı – 22.05.2014 Ve ÜCRETSİZ Abonelik!

hazır bu kadar uzamışken bakım Türkçeleştrime çalışması da yapılıp yansıtlır umarım gelecek güncellemeyle

Thursday, May 22nd 2014, 1:28pm

Sunucu Bakımı – 22.05.2014 Ve ÜCRETSİZ Abonelik!

aceleye getirmeyin zorlamayın la adamları, fazla detaylı ve dolayısıyla onlarca bugg bulunan bır oyun, 3-4 saat uzasın gerekırse ama bugg suz olsun temiz olsun gidin dizi mizi izleyin açılır elbet server