You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 200.

Tuesday, June 17th 2014, 6:59am

Author: hectormali

Yeni başladım 2-3 sorum var

Sağlam karakter yapmak istiyorsanız,bir miktar kristal gerekli.Çok savaşçı olmasında hiç bir sıkıntın yok,rahat rahat oynayabilirsiniz.60levelde çok yerde gold kasabilirsiniz,astralda eter kasarak,farm yaparak kanlı ve vahşi savaşlarına katılarak vs.Asker aynı zamanda çok güzel tanklık yapabilir eğer hem tek elli silah hemde kalkanı geliştirebilirsen partilerde çok rahat yer bulursun.İYİ FORUMLAR..

Monday, June 16th 2014, 7:42pm

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "AnlamsızKral" Ya ben nadir nesne dükkanından alevli kurt almak istiyorum 12 koleksiyon parası diyor. Koleksiyon parası nedir ve nasıl kazanılır yardımcı olur musunuz Mahfaza açarak ,koleksiyon parası elde edebilrisiniz onun harici nadir nesne dükkanından da kristal karşılığı binek alabilirsin.

Monday, June 16th 2014, 5:25am

Daddy cool – Babalar gününü kutlayalım!

Katılan herkese teşekkürler,süresi dolduğu için konu kapanmıştır.

Sunday, June 15th 2014, 10:41pm

Vahiy Adası 7 parça

Şimdi şöyle bi sıkıntım var 50 ye kadar farm yaptım idrih açıldı idrihteyim ama 4 haritayı atladı nasıl oldu anlamadım Başta söylediğim,eski haritalara dön ve eksik görevlerini tamamla...Görev atlayarak giderseniz bazı haritalarda görevler, yarım kalır..

Sunday, June 15th 2014, 3:41am

Vahiy Adası 7 parça

Vahiy Adası'nda solucan suratların mağarasına girdimizmi.Bİ yerde eksik göreviniz kalmıştır onları kontrol ediniz.Son 2parca karanlık adada...

Saturday, June 14th 2014, 11:28pm

Tika Rika Mağarası

Gelmeden duyuru yapılır portalımızı,takip etmeye devam ediniz..

Saturday, June 14th 2014, 9:34pm

Önce itemler mi yoksa taşlar mı ?

Her ikisini yapman,daha iyi amalgamla ve arsenikle itemlerini geliştirip zincifire ilede taşlarınızı basabilirsiniz..

Thursday, June 12th 2014, 5:55pm

Mukavemet çevirisi

Normalde yüksek damağe aldınmı,eskiden kan damlası açılırdı oda şifayı ve iyileşme oranını düşürürdü.Mukavemet'te o yaralanma olayını en aza indirmek için.Bu tanklarda yüksek olması, lazım sizde yüksek tutmaya çalışınız.Toplu raidlerin bel kemikleri tankların az şifa almazı grubu ve takımı sıkıntıya sokar,İyi forumlar...

Thursday, June 12th 2014, 5:48pm

işiklar yokk

Eğer veriler tam yüklenmediyse,olabilir.Yoksa modeme reset atınız ve grafik ayarlarını düşürünüz.Ozaman düzelecektir.

Thursday, June 12th 2014, 4:29pm

Allods ve Dünya Kupası

Bende bir tahminde bulunayım.... Arjantin

Wednesday, June 11th 2014, 5:12pm

Lanetli Eşyalar(Emeğin Ödülü)Görevi

Yeni hesabım: KenanReiz ve Bana ait bütün konular... Arkadaşlar çoğu kişin görevi alıp iptal etmesiyle,yada görevi verirken görevin olmamasıyla ilğili sıkıntılardan kaynaklanan soruların açıklağa kavuşturmak isterim. Seviyeniz 6 ama 25 lvl olmuşunuz,görevi veremedim diye üzülmeyiniz. Nadir nesneden, Gizem Mührü Kristali kullanarakta bu görevi yapabilirsiniz.Bu görevi yapamasanız dahi diğer ana görevleri etkilemiyor rahatlıkla level kasabilirsiniz.Ardından da emeğin ödülü görevini alıp verebilirl...

Wednesday, June 11th 2014, 5:03pm

Tropik Ada Etkinliği

Tropik ada etkinliği, geldiği zaman duyuru yapılacaktır.Formu ve portalımızı takip etmeye devam ediniz,İyi forumlar

Monday, June 9th 2014, 5:08pm

SINIF YOLU(Gelişim aşaması için)

http://en.allods.com/forum/index.php?pag…d&threadID=3210 burdan bakabilirsiniz.

Monday, June 9th 2014, 4:34pm

ADDON(Eklenti Yükleme)

Yeni hesabım: KenanReiz ve Bana ait bütün konular... Arkadaşlar eklentiler(addon)nasıl yüklenecek,onu göstermek isterim.Çoğumuzun yanlış yere atmasıyla bu eklentiler çalışmamaktadır,bunun için size yardımcı olma amaçlı ufak bir resimli anlatım yaptım.1.resimde oyunun kurulu olduğu dosyayı bulunuz ve tıklayınız.2.resimde data dosyasını bulunuz ve çift tıklayınız.3.resimde mods klasörünü tıklayınız.4.resimde addons dosyasını tıklayınız ve bekleyiniz.İndirmiş olduğunuz addonları(resim5)çift tıklayı...

Monday, June 9th 2014, 5:53am

En kısa zamanda addon kurulumu nasıl yapılır onun ,paylaşımını yapacağım ozaman rahatca yükleyebilirsiniz.

Sunday, June 8th 2014, 5:49pm

Yeni hesabım: KenanReiz ve Bana ait bütün konular... Arkadaşlar çoğumuzun,nadir nesne dükkanından kristal yoluyla sandık acarak aldığı Astral lazurit,Astral topaz ve Astral krizolit'leri addons yardımıyla ücretsiz yapabileceğimizi göstermek isterim.Sadece addonsu yüklemenizi ve haritalarda,işaretli yerleri gezmeniz yeterlidir.Ortalama her harita bu değerli taşları tedarik etmektedir şimdiden kolay gelsin.İYİ FORUMLAR https://alloder.pro/files/file/188-cartographer/

Saturday, June 7th 2014, 1:53pm

Taraf Değiştirme

Şu anda taraf değiştirme söz konusu,değil olacağı zaman duyuru yapılacaktır.İyi forumlar...

Friday, June 6th 2014, 1:48pm

Kumaşı kesemiyorum

Önce makasla kadife paketi parçala sonra ondan çıkan kadife kumaşı da Retraform şişesini kullan ozaman olacaktır.

Wednesday, June 4th 2014, 7:52pm

Çoğu Addonlar Tek Link Halinde

AddonManager ve addontools yüklümü.