You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 31.

Tuesday, April 8th 2014, 11:58am

Author: Veraster

Siz ne düşünüyorsunuz ??

Gm farkettiyseniz ben orda sadece ticket demedim.. Bu sorun hakkında kaç tane konu açıldı Cevap vermek bu kadarmı zor..? Biraz bekleyin dersiniz ne bilim şu anda sistem oturmadı dersiniz..

Tuesday, April 8th 2014, 11:52am

Siz ne düşünüyorsunuz ??

Matador çok doğru söyledin .. Bunun kanıtı olarak bu konuya gm nin cevap yazması gösterilebilir..

Tuesday, April 8th 2014, 10:40am

Siz ne düşünüyorsunuz ??

Oyundan mtc yi kaldırdılar..Nadir nesne dükkanındaki artışlar malum..Mesele bi kostüm kutusu 14 kristal iken şu anda 200 kristal..Biliyorum aynı oranda kristal fiyarlarıda biraz indi ama sizce bu farkı karşılarmı ?..Karşılasa bile kristal alabilceğimiz imkan yok..Mtc gitti.. Şunu kabul etmeyen varmı ? "Bu oyunda türk oyuncuları gale alınmıyor" Ticket atıyoruz cevap yok..Konu açıyoruz bakan yok.. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Saturday, April 5th 2014, 12:25pm

Kri kri kri

Admin aynı hata var bi el at artık !!

Friday, April 4th 2014, 8:47pm

Selamlarr ^.^

Bende girdim şimdi

Friday, April 4th 2014, 6:16pm

Öğretmen - Öğrenci Sistemindeki Saçmalık

Aynen yaa çırağa slm yazıyom bonjour yazıyo laa

Friday, April 4th 2014, 6:09pm

Büyük İddia :D

Bende sana durumu anlatıyom canım sıkıldı o bakımdan

Friday, April 4th 2014, 6:07pm

Yaa aga oyun acılana kadar işsiz gibi dolanıyom işte yüklenmesine 6 dk var

Friday, April 4th 2014, 2:29pm

Drakdish isimli adminden selamlar!

Hoşgeldin de geç derdin ne senin ??

Friday, April 4th 2014, 2:29pm

Drakdish isimli adminden selamlar!

MRTKTLG bu ata çar ne diceksen de şimdi..Kalkmış bana nasihat veriyosun sen kimsin abicim ?? Sana diyorumki eski yönetim gibi ayda yılda bi mesaj yazsa daha mı iyi olcak diyorum sen anlamadım diyosun..Forum yöneticisinin gôrevi nedir peki ?? Önceki yönetimi çok özledin heralde..Forum yöneticisinin dostluğunda banane dion..O ZAMAN GİRME KONUYA !!SENİ ZORLA KONUYAMI SOKTUK GİRME O ZAMAN !! Madem önemsemiyosun girme !!

Friday, April 4th 2014, 12:23pm

slm hesabımı taşıyamadım yardımcı olun lutfeeeen

O önemli değil merak etme farklı olsada oluyo Oyun adını söylermisin ?

Friday, April 4th 2014, 12:06pm

Noluyo lan bi söyledim 100 işittim hiç bu kadar laf yememiştim hee Sacrifice benim mishuyla alakam bile yok..Rushtanda değilim ..Şimdi şöle düşün bi çocuğu biyerde dövüyolar sende bunu gördün çocuğun yanına gidip onu mu savunursun yoksa onu dövenlere neden vuruyosunuzmu dersin ben mishudan hiç küfür duymadım yani bana hiç etmedi bana büyüklükte taslamadı bende o cocugu savundum gibi düşün

Friday, April 4th 2014, 11:48am

Karekterde sıkıntı

Adam kopyala yapıstır kurbanı ;D xD

Friday, April 4th 2014, 11:41am

Yetenek sıfırlanmıyor.

İt is a pencil

Friday, April 4th 2014, 10:49am

Şifre Kabul etmeme hatası

Trdeki siteden tekrar geçis yapmaya çalış oda olmassa 1 2 gün bekle ticket açılır

Friday, April 4th 2014, 10:47am

Oyuna girebildin demi herhangibir carla ? Tmm o zaman bi çok kisinin yaşadığı oyun hatasından kurtuldun.. Şimdi yolladığım linkte msn istiyo onu yazıp yolluyosun mailine 1 tane mi geliyo .? Şimdi şöle bi durum var belkide asıl hesabı my.coma geçirmemissindir ve o trde kalmıştır trde kaldığı içinde my.com sana şifre göndermiyor.Belkide 2 hesabı ama birleştirme islemini yapamadın..ondan dolayı yeni üyelik açmış sırafan biri gibi burdaki passwordu yolluyo msneye

Friday, April 4th 2014, 10:39am

O herkesin başına geliyor..En baştaki servere gir..Oda olmassa oyunun bin klasörü içindeki ao game yazan yerden başlat oyunu

Friday, April 4th 2014, 10:21am

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…d&threadID=1342