You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 45.

Sunday, May 21st 2023, 2:29pm

Author: masalsairi

Allods Popülasyonu ; etkinlik önerisi

Yetkili arkadaşlara şöyle bir önerim olacak; sistem kazan - kazan prensibine dayalı... Online oyunculara , oyuna çektikleri her yeni oyuncu için ödül olarak kalıcı tomarlar hediye edilebilir... Davet edilen oyuncu 105 lvle ulaşınca atıyorum bir mahfazanın yeşil tomarı.... iki oyuncu davet sonucu lvllini 105 lediğinde ,ilgili tomarın yeşil +mavi tomarı şeklinde giden bir sistem.. Yani oyuncu, oyuna 5 oyuncunun katılmasını sağladığında oyuncu bir etkinliğin tomarlarını fulleme imkanı elde etmiş ol...

Tuesday, September 21st 2021, 12:00am

savaş sisteminin aksıyan tarafı

merhabalar öncelikle... savaş sistemindeki bir eksiklik hata yada noksanlık tan bahsetmek istiyorum....insanlar para yatırıyor ,oyunda zaman harcayarak charını mücadele edebilicek bir seviyeye getirmeye çalışıyor...bu tür oyunların amacı genel olarak budur. peki bu mücadeleyi nerde ortaya koyucak, elbette savaşlarda.... peki savaşlar neler dominyon ve rasgele savaş birde dereceli savaş sistemleri var... dominyonda bir sıkıntı yok lakin diyer savaşlarda bence önemli bir sıkıntı. şöyle ki savaş ba...

Monday, January 25th 2021, 7:39pm

[PMB 11.1] Kara Büyücü PvP-PvE

öncelikle ellerine , emeğine sağlık ....destek faktöründe ki bir kaç değişiklikle daha işlevsel bir talente dönüştürülebilir. sanki küçük bir kaç, bir biri ile çelişen yada söyledesek; iki farklı savaş tarzı (yakıncı ve uzakçı) arasında kalmış yani uzakçı olarak oynamaya kalksan bir kaç gelişim aşaması fazla ve gereksiz olucak .fazla kaçmadan ,yakıncı oynamak istese kulanıcı ;bir kaç gelişim aşamasının eksikliğini yaşayacak gibi gibi...

Monday, May 25th 2020, 5:25pm

imparatorluk mu? ittifak mı?

evet imparatorluk ta kodoman abileriniz olur, başınız derde girdiğinde ağladığınızda hemen yardımınıza gelebilirler ve başkalarının başarıları ile övünmek isteyen herkes imparatorluk seçebilir , o abilerin arasında kendinizi ne kadar gösterebilirsiniz orası meçhul yani gerçek bir başarı göstericem diyorsanız kodomanaların yanında değil karşısında olucaksınız ki yaptıklarınız göze gelsin , tabi bu dediğimin içine emek giriyor playerlık giriyor ha ben kolsuzlardanım derseniz buyurun imparatorluğa ...

Monday, March 16th 2020, 10:29am

Son patchde gelen dil sorunu

bir iki aya tam türkçeleşir kardeşim biraz sabır

Monday, March 16th 2020, 10:19am

kaderin tebessümü

herkese merhabalar.Farklı mecralarda yaptığımız paylaşımlarla oyun hakkında bilgi alarak oyuna başlıyan yeni oyuncu kitlesine verdiğimiz bazı bilgiler bu etkinlik ve bazı diyer oyunun artıları gibi havada kalıyor, hal böyle olunca oyunun ,yeni oyuncular arasında tutarsızlığı tartışılmaya başlanıyor çünkü lvl kasılan çok geniş ve bol haritalarla beraber bu haritalarda moblardan başka hareketlilik görmeyen oyuncu sıkılmakta ve oyunun gerçek bölümüne ulaşmadan oyunu bırakma noktasına gelmekte bu se...

Thursday, February 27th 2020, 1:41pm

11.0: «Karanlığın Ruhu» güncellemesin yayınlanma tarihi

oyuncu '' duyurduğunuz saatten önce bakıma almadığınız için ve bizim bundan haberimiz olmadığı için, arseniklerle ticaretimi yapamadım ejder itemi alacaktım'' felan diyor . Gm ise'' güncelleme notlarını öne sürerek bunlar zaten silinecekti ''diyor.bende şunu diyorum eyer ki duyurduğunuz saate bakım yapsaydınız ben ejder itemi alacaktım özel karakteristik veren evet kalitesi düşücek ama düşük kalitede de olsa ben o ejder itemini kullanıcaktım diyorum. şimdi benim durumumdaki oyuncuları duyuruyu g...

Tuesday, February 4th 2020, 8:15am

Son Pack Kara Büyücü REHBER

Rehber yarışması düzenlendi orda 5 tane rehber var onları incele

Thursday, January 30th 2020, 8:27am

Karabüyücü ve düşüncelerim.

Uzatmadan soylucrm karabuyucu nün ozeliklerini sayarsan oooo süper dersin ama rakipleri ile kiyaslarsan ondan daha superide olduğunu görürsün sana bir ökcünün bir askerin bir paladinin, karabucu kadar şifa aldığını video ile kanitlayabilirim ve şifa skilleri olmayan sınıflar bunlar.dikkat ve ucubenin sağladığı savunma delinebiliyor bunu bilen az kişi var farkındayım ama bunuda burda aciklamak istemiyorum herkese iyi oyunlar

Wednesday, January 29th 2020, 11:24am

Karabüyücü ve düşüncelerim.

Sanırım karabuyucu yu övmüş ler ... Karabuyucu un pvpde kullandığı iki şifa skili var biri 10 sn de doluyor ve canın %50lerde olunca can basmaya başlıyor yani canın 70 lerdeyse can vermek yerine senin canını alır ve verdiği şifa %20 civarı birşey ,diyer şifa skili dağlama 4 sn de bir atılıyor ve attıktan 3 sn sonra şifa veriyor yani 7 sn içinde şifa almış olursun ,bunun sifasida çok iyi değildir.pvpde rakip, karabuyucuye vurmasada karabuyucunun canı kendiliginde %50ile60lara düşüyor canı çok yük...

Sunday, January 12th 2020, 7:49pm

Eldhuzn

tam hatırlamamakla beraber şifre değişiyor şifrenin ipuçlarını veren malzemeler vardı gemide... şifrenin biri tabloda idi biri masada idi sanırım yani sen o rus vıdeosuna bak sıfrelerı nerden aldıgına sende aldıgı yerlerı kontrol ederek kendın bul şifreyi

Monday, January 6th 2020, 12:16am

85. Seviye

Usta en iyi kavrama yöntemi oyun içinde aktif olan birbilige girip orda samimi dostluklar oluşturarak daha net daha çabuk ilerliyebilirsin ...bu konuda oyun içi de sana denk gelirsem yazarım

Saturday, December 28th 2019, 8:12pm

YAKINCI CASUS HAKKINDA. Yardımlarınızı Rica Ediyorum .

Ciğerim adam olsan hakaret etmezsin zatende neyse seni fazla zorlamayayım ama sunuda söyleyeyim özür dilemek bir erdemdir bana dilemesende en ezindan bundan sonra sana yardımcı olmak isteyenlere hakaret etmezsin umarım halde iyi oyunlar

Thursday, December 26th 2019, 2:29pm

Üstteki yorumlarına bak kimin ağzından altta kalmamak için hakaret cümleleri çıktığını görüncen yaşın 36 evet dediğin gibi yaşın önemi yok 36 yaşında ,ağzı bozuk olan kişiligi zayıf insanlarda var ...söz gelişi nezaketen konu başlığı açtığın aslında nezaketen eser olmadığı yorumlarında belli...muhakkak ki insanlar yaşayabilir ancak ayırt edemediğim şey bu hayat değil oyun sen oyun ile hayatı karıştırıldığın için hakaretler savuruyorsun anlaşılan..artı teşekkür edeceğine hakaret cümlelerin için ö...

Tuesday, December 24th 2019, 7:25pm

Geçen yorumunda hakaret cümleleri kullanmıştın şimdi güya karşındakini tanımadan ergen olarak itham ediyorsun yaşın taş patlasın 25 dur ben kendimi birşey zannetmiyorum paylaşım yapmışsın yardım istemissin bizde sana öneri sunuyoruz kişiliğin zayıf olduğunu burda gösterdin artık sana bu başlık altında yardımcı olan olmaz sanırım neyse sana o ezik charinla bol eylenceler

Monday, December 23rd 2019, 4:55pm

İşte bilip bilmeden konuşuyorsun ben zaten çabukluk üzerine inşa ediyorum talentimi ve memnunum da ve yönetimi senden fazla eleştirmişimdir GM ve GM arkadaslarının yüzlerine karşı da soylemisimdir eleştirimi ,türk birliği yokmuş neden yok biliyormusun yazdığın yazıya bak senin gibi ağzı bozuk kişiliği zayıf insanlarla aynı ortamda durmak istemiyorlar sen önce hakaret etmeden konuşmayı öğren sonra oyun yönetimi ve oyunculardan yardım bekle. Sana insan gibi söyledik çabukluk kas süresi düşer efend...

Sunday, December 22nd 2019, 8:00pm

Benimki dalkavukluk değil benim oynadığım sınıf şu an en yazif sınıflardan biri yani yonetimin bu tutumu benide olumsuz etkiledi... tamam sen haklısın önümüzdeki Çarşamba yönetim senin için tüm planları değiştirip yakın okçu üzerine calışacaklar için rahat etttimi şimdi ....vay efensim 8 sn miş çabukluğu kulan 4 sn yeye düşer o skil tabi okuma zahmetine girip okumussan bilirsin eyerki derdin 8 sn olması ise bu söylediğim.... hem yakinciya ait iki skil tek var diyorsan zaten oynama o sınıfı...ve ...

Saturday, December 21st 2019, 11:47pm

Quoted from "Shiningwolf1907" Ne kadar saçma bi soru. Neden büyücü oynamak istiyorsun yada neden tank oynamak istiyorsun gibi bişey bu. Bu sınıfa yakın skiller görüntü olsun diye verilmedi sanırım.Bir çok mmorpg de bıçak kullanan yakın karakter vardır.Bu oyundaki karşılığı da casus. Okçu büyücü gibi karakterlerdeki yüksek alan hasarlarına karşı bu karakterde de yüksek tek hedef saldırıları olmalı.Aynı şekilde mistik karakterinide çok dezavantajlı hale getirmişler.Bu karakterler yeniden düzenlen...

Friday, December 20th 2019, 8:07am

Okçu

Vallaha o sınıf zaten yüksek hasar veriyor yakalamak zor stun özelikleri iyi yani niye illah yakıcı olarak oynamak istiyorsunki zaten bire birde hep win

Saturday, October 5th 2019, 11:21pm

Kullanıcı ismi

Arkadaşlar hesap baya eski tabi haliyle ilk zamanlarda yaptığım ayarla duruyor ....şu yan tarafta yazan masalsairi ismini değiştirme yolu varmı biraz baktım ama göremedim