You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 77.

Monday, August 29th 2022, 1:38pm

Author: Wolfturk

Event: Task Force

Server: Evolution Nick : Wolfturk Görevler & Başarılar Yaşam ve Eğlence ► Bir dilenciye para ver – 10 Puan. ► Eldzun'da Tembel Ayı bosunu kes – 10 Puan. ► Kirah veya Parlayan Ada'da bir yarışa katıl – 10 Puan. ► Sınıfınıza ait kostümünüzü baştan aşağıya eksiksiz bir şekilde giyinin ve başkentinizde bulunan sınıf rehberinizi selamlayın. – 10 Puan. Zindanlar & Baskınlar ► Gurlohsor'u kulesinde ziyaret et ve onu selamla – 10 Puan.. ► Herhangi bir Zindan elebaşını yen ve cesedi üzerinde dans et – 1...

Thursday, May 5th 2022, 7:14am

Neden Kimse Bu Botla Oynayanlara Ses Çıkartmıyor

Merhaba Çoğunluğu ittifak tarafında olmak üzere adamlar ekipman listesinde isimleri bile yok kan imtihanı dereceli kahramanlar arenası vb. yerlerde hep birinciler özelikle (Silence Lune ) bu birlikteki bazı adamlar göz göre göre kendilerine oyunda üstünlük sağlıyorlar diğer güncel ekipman yapan adamlara göre artık bir yaptırım gelsin bu adamlara bu kadar başı boş bırakmayın şu oyunu hileci oyunu oldu artık

Friday, December 10th 2021, 1:24pm

Oyuna Baslamak Hk

2 sunucu var biri ücretli diğeri ücretsiz ücretli sunucuda oyuncu sayısı çok düşük ücretsize göre steam deki sunucu farklı değil resmi siteden indirdiğin ile aynı sunucuda oynuyorsun oyuncu sayısı genel olarak düşük son zamanlar vakit geçirmek için oynayabilirsin aşağıda link bırakıyorum orada oyunun videoları var https://www.youtube.com/channel/UCD98GTtkyNs2i9fn3hPe25g

Friday, December 3rd 2021, 4:01pm

Oyuna olan ilginin çok azalması ve bazı durumlar

Merhaba herkese iyi forumlar size rahatsız edici hale gelen bazı durumları dile getirmek istiyorum 1- Yaklaşık 10 yıldır bu oyunu oynuyorum ilk defe bu kadar az online sayısı var Kan turnuvası etkinliği var ama görevleri yapabilecek oyuncu sayısı çok az çoğu kişi oyunu bıraktı yada haftada 1-2 gün giriyor buna bir çözüm bulunması gerek server birleşmesi yada bırakan oyuncuları geri dönmeye teşvik edici bir şeyler 2- Bazı oyuncuların bariz program yada benzeri bir şeyler kullanması ve bu oyuncula...

Thursday, January 28th 2021, 8:41pm

"New Dawn" Yayıncı maratonu - Oylamalar başladı!

sizde haklısınız hata bende niye o kadar uğraşıyorum ki katılamayacağımı söyleyen sizdiniz evet ondan kendime kızmam lazım iyi forumlar

Thursday, January 28th 2021, 1:49pm

Bana abone sayısı 50 olmadığı için katılamayacağımı söylediniz son olarak bende 11 yayın vardı gizledim onları. Ben 50 abone yok diye katılamıyorsam Serverin 2. ve 3. haftasında yayın açmayanlar dahil edilmiş Yayınları herkese açık yaptım girip bakabilirsiniz 11 yayın var Wolfturk-Wakening - YouTube

Wednesday, January 27th 2021, 3:09pm

Abone sayısı az diye beni saymamıştınız görüyorum ki yayın sayısını yerine getirmeyen yayıncılar oylamaya dahil edilmiş o kadar emek verip son level yapana kadar yayın açtım kurallar bir kişi için mi geçerli sadece çok üzücü geçekten Kendi Youtube kanalınıza sahip olmalısınız (En az 50 Abone). Kanalınızın linkini ve oyun içi bilgilerinizi (karakter ismi) resmi forumdaki özel bir konunun (tüm diller için ortak olarak olarak kullanılan) altında paylaşarak kaydolun. En az: "The New Dawn" sunucusunu...

Saturday, December 26th 2020, 7:05pm

"The New Dawn" Streamer Marathon - Registration

1) Wolfturk 2) Wolfturk - YouTube 3) Wolfturk on Evolution server

Sunday, November 15th 2020, 9:41am

[PMB 11.1] Kara Büyücü Rehberi ( PVP - PVE )

Kendim Şifa oynamadığım için sadece yardımcı olabilmek için bir talent paylaşıyorum bazı hatalar olabilir Katılan arkadaşlara başarılar iyi forumlar

Sunday, November 15th 2020, 9:41am

Kara Büyücü Ekipmanlar Kadim Nesneler Dönüştürücüler Güncel Ekipmanlar Açık olan Astral Adalar Saptırmalar Alrihat Harabelerinden Tapınak (obs) 3v3-6v6 gibi alanlardan temin edebilirsiniz Üretebilir ekipmanları üretmek için Ekipmanı üretim aşamasında gerekli araçlar Efsunlu Parçalar + Zanaatkarın Araçları = Büyülü Malzeme Büyülü Malzeme + Amalgam = Üretilebilir ekipmanı üretebilirsiniz Üretilebilir ekipmanın değerlerini %100 yapmak için gerekli olan araçlar Büyülü Madde + Zanaatkarın Araçları = ...

Sunday, November 15th 2020, 9:40am

Kara Büyücü Yetenekleri Vampirizm : Düşmanlara xxx birim zarar verir (Destek) Hayattan Çekilme : Düşmanlara xxx birim zarar verir (İşgal) Ölümün Nefesi : xxx birim zarar verir ve hedefin hareket hızını %50 azaltır Acı Ayini : Seviyeye bağlı olarak 1.Kad. + 2.Kad. + 3. Kad. + etkilerini uygular Veba Ayini : Hedef ve 8metre yarı çaptaki düşmanlara kad. göre + + etkilerini ugular Virüs : Ana hedefe x saniye buyunca saniyede bir x zarar verir ayrıca bu hasarın %30 unu 8metre yarı çaptaki sağlığı en ...

Sunday, November 15th 2020, 9:39am

Kara Büyücü İşgal Yönü İşgal Talenti İşgal Karakteristikleri MELEKE : Verilen meleke puanı oranına bağlı olarak zarar ve şifa artar VAHŞET : Verilen zarar ve şifayı hedefin kaybettiği sağlı yüzdesine göre artırır METANET : Savaşta zarar ve şifada birikir metanet yüzdesi başına zarar ve şifayı artırır ŞANS : Kritik zarar ve şifa verme şansını artırır kritik zarar ve şifa temel değerlerin %150 si kardır ÜSTÜNLÜK : 5 metre yakınında müttefik oyuncu yoksa zarar ve şifayı artırır KANA SUSAMA : Verdiğ...

Sunday, November 15th 2020, 9:38am

Kara Büyücü Destek Yönü Destek Talenti Destek Karakteristikleri Önemli : burada şans değeri vermedim duruma göre metanet değerinden şans değerine verebilirsiniz MELEKE : Verilen meleke puanı oranına bağlı olarak zarar ve şifa artar VAHŞET : Verilen zarar ve şifayı hedefin kaybettiği sağlık yüzdesine göre artırır METANET : Savaşta zarar ve şifada birikir metanet yüzdesi başına zarar ve şifanı artırır ŞANS : Kritik zarar ve şifa verme şansını artırır kritik zarar ve şifa temel değerlerin %150 si k...

Sunday, November 15th 2020, 9:37am

ismi: Wolfturk Birlik: SonsOfSigma Server: Evolution (F2P) Merhaba Size Bu Rehberde Kara Büyücü PvP Ve PvE Yönlerini Tanıtacağım Kara Büyücü Peki Neden? 11.1 Güncellemesi ile birçok değişiklik oldu ve sınıf dengeleri değişti Kara Büyücü çok yönü ile ideal sınıf haline geldi pvp de destek ve şifa pve de işgal ve şifa olarak oynanabilir bir sınıf olarak öne çıkıyor. Kara Büyücü PvP Destek yönü ile tek hedefli ve çok hedefli ataklarda etkili. Anlık yüksek vuruşu olmasa da etkili atakları var. Şifa...

Monday, October 21st 2019, 6:54pm

Pimp My Build 10.1 – Sonuçlar !

Teşekkürler kazanan herkesi tebrik ederim iyi forumlar

Friday, September 20th 2019, 2:10pm

[PMB 10.1] PVP PVE Savaşçı Reberi

savaşçı için tapınak şövalyesi olabilir adaletin kılıcı (depar benzeri bir yetenek)için tabi yetenek fark etmez diyorsan neyi seviyorsan açabilirsin ben pvp de adaletin kılıcını kullanıyorum

Sunday, September 15th 2019, 11:31am

Bazı yazım hataları olabilir düzeltmeler ve eklemler yapılabilir iyi forumlar

Sunday, September 15th 2019, 8:07am

Savaşçı İçin Gerekli Olan Kadim Nesneler İksirler Yiyecekler ve İtemler Savaşçı Zırh İtemler Savaşçı koruyucu zırh yüzük küpe pelerin gömlek yay çift ellik ve ikiz bazı silahları takabilir Silah görünümü ve item karakteristiklerini değiştirmek için bu muskaları kullan >saldırı muskası >savunma muskası >silahçı muskası Ekipman seviye ve yükseltmeleri güncel tutun sınıfınızdan tam verim almak için Kadim Nesneler Kadim nesneleri mutlaka üretip yükseltmenizi tavsiye ederim. Kadim nesne üretmek için...

Sunday, September 15th 2019, 8:06am

Savaşçı Pve Talent Karakteristik Ve Oynanış Siz kendi yetenek ve gelişim sayınıza göre ayarlamalar yapabilirsiniz Siz kendi karakteristik sayınıza ve ekipman durumuna göre dağılım yapabilirsiniz MELEKE : Doğrudan verilen zarara etki eder her 100 puan için % 10 verilen zarar artar METANET: Verilen her zararda metanet yüzdesine göre verdiğin zarar artar ÇİFT SALDIRI: Verilen orana göre kullanılan yetenek 2 defa zarar veri fakat 2. zarar %50 daha az olur FİZİKSEL ZARAR: Verilen orana göre fiziksel...