You are not logged in.

Search results

Search results 1-5 of 5.

Thursday, August 25th 2022, 7:59pm

Author: Teneison

Event: Task Force

Name: Clancy Server: Evolution Completed Tasks: Life & Recreation ► Give money to a beggar – 10 points. ► Get married (or divorced) – 10 points. ► Kill "Kih'go" at the Lake in Eljune – 10 points. ► Take part in the Kirah race or Wandering Isle race – 10 points. ► In full class-costume (any tier), salute your class trainer in your capital city – 10 points. Astral ► Visit an astral trading post – 10 points. ► Loot a ship device from demons in the astral – 10 points. ► Board a ship belonging to an ...

Wednesday, October 9th 2019, 11:38am

Birliğe Yeni Üyeler aranıyor (Yeni başlayan arkadaşlar koşun )

Herşeyden önce amacımız sohbet oyun stres olma yeri değil stres atma yeridir hep beraber eğlenceli vakit geçirmeye bekliyoruz arkadaşlar.

Tuesday, January 22nd 2019, 11:34pm

İttiifak ve imparatorluk Savaşı bitti mi?

Kesinlikle katılıyorum taraflar arası savaş olmalı imp ve ittifak diye 2 taraf var ama akıcı savaştıkları bir yer yok. Bu şekilde olunca iki ayrı topluluğun olmasının anlamı ne.Element kesinikle bunu karşılamıyor.

Sunday, June 3rd 2018, 1:42am

Neden kimse oyun içerisinde yardımcı olmuyor?

F2P New Frontier serverenda "Perception" isimli birliğimizi "Empathy" adlı birliğe taşıma kararı almıştık eğer herhangi bir şekilde NF de oynamak istersen diye bilgi vermek istedim. (İttifak tarafında olmak üzere.) - Faroth <--- Oyun içindeki karakter ismim.

Saturday, November 4th 2017, 2:16pm

Geçişlerin açılma ihtimali

İmparatorluk tarafında oynuyorum ve evet oyuncu sayısı çok az. En azından dengeyi biraz olsun sağlamak adına geçişlerin açılması fevkalade olur İmparatorluk tarafı açısından.