You are not logged in.

Search results

Search results 1-5 of 5.

Tuesday, September 24th 2019, 4:23am

Author: u_17625525

[PMB 10.1] Tapınak Şovalyesi Pvp Rehberi RendyTinny

Gözümden kaçırdığım yazım yanlışları için özür dilerim... Fikrinizi Yorumunuzu yazmayı merak ettiğiniz Birşey varsa Danışmayı unutmayın... Sesli ve Görüntülü bir şekilde anlattığım Link: https://www.youtube.com/watch?v=wRzAKg1F1mg&t=24s

Monday, September 23rd 2019, 3:58am

[PMB 10.1] Tapınak Şovalyesi Pvp Rehberi RendyTinny

Karekter ismi: RendyTinny Birlik: Monsters İnc Rol: İşgal PvP Sunucu:Evolution(F2P) " Merhaba arkadaşlar ben Emirhan Açıkgöz Yani Rendytinny Bugün sizlere Tapınak Şovalyesini Tanıtıcağım Rehberime Hoş geldiniz.Neden Tapınak şovalyesi diye sorucak olursanız eğer Tapınak şovalyesi diğer karekterlere nazaran daha fazla dayanabiliyor ve daha fazla vuruyor. Daha fazla dayanmasından kastım Gelen hasarın yarsından çogunu kalkanlarında depolayabiliyor ve bu hasarları yok edebiliyor.Diğer kareketerlerden...

Friday, September 20th 2019, 5:42pm

[Pmb 10.1]

kardeşim en iyi pagan sensin

Saturday, September 30th 2017, 8:32am

News from Ru server: Update 9.0

Ne kadar güzel bir haberdir ki daha demin aynı server aynı klanda oynadığım arkadaşımın bana söylediği şey ''Serveri reset saati gece 5 te kökünden silmişler beklenen oyuncu sayısına ulaşamadıkları için , hesaplar aktarıladabilir aktarılmayadabilir yada kriler iade ediledebilir edilmeyede bilir'' Yapımcısından yayıncısına GM sinden playerine , oynadığım en dandik online mmorpg oyunun da bile oyunun yada serverin kapatılıcağı zaman min. 1 hafta yada 1 AY öncesinden bilgilendirilirdik .. MMORPG oy...