You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 46.

Sunday, October 9th 2022, 4:21pm

Author: mehmet34

Events: Screenshot contest «Heroes' Routine»

Name: Versed Server: Evolution Its been many years that the worms and slugs are taking advantage of the poor citizens of the world of Sarn, Their mouth spit poison which is incurable and can kill you in seconds if it would just touch your skin. Only the green skelton, immune to the green poision effects, could stop them from destroying the world. But when the world needed him most, he vanished. It wasnt long time before the war ended as the worms dissapeared from the world. When the investigator...

Monday, August 22nd 2022, 11:21am

Event: Task Force

Name: Mariel Server: Evolution Tasks & Achievements Life & Recreation ► Give money to a beggar – 10 points. ► Get married (or divorced) – 10 points. ► Kill "Kih'go" at the Lake in Eljune – 10 points. ► Take part in the Kirah race or Wandering Isle race – 10 points. ► In full class-costume (any tier), salute your class trainer in your capital city – 10 points. Astral ► Visit an astral trading post – 10 points. ► Loot a ship device from demons in the astral – 10 points. ► Board a ship belonging to...

Saturday, July 27th 2019, 1:55pm

Borç alınan bonus kristaller

Selam Peki mavi kristal ile mor kristal eşitken borç alan biri şimdi ödemek isterse aradaki fark ne olacak

Friday, April 26th 2019, 11:31am

Merhaba ben 2012

Selam, Öyle bir soru sormuşsun ki kimse cevap vermek istememiş Evet senin tabirinle parayı basan hala kral oyunda. Fakat oyunu eğlenmek için oynamak yerine oyunda kral olacağım diye başlarsan çok hüsran yaşarsın. Çok arkadaşımız oyuna başladı emek harcadı para yatırdı ve bu yarışı kazanamayacağını anlayıp bıraktı. Oyun eski Tr server'ı değil artık arkadaşlar. Dünyanın her yerinden insanlarla birlikte oynuyoruz. Bazı milletler euro kazandığı için bizden biraz daha rahat oluyorlar. Şahsen kendi ad...

Tuesday, April 16th 2019, 11:51am

Terzilik ile ekipman oluşturma

Rica ederim, iyi eğlenceler

Monday, April 15th 2019, 12:06pm

Terzilik ile ekipman oluşturma

Selam, O malzeme hiçbir yerden düşmez nesnelerin örsünde üretmen gerekecek. Normal itemlerimizi yaptığımız örste item tozu falan istiyordu sanırım bakman lazım tam bilgim yok ne istediğine dair ama nesnelerin örsünde yapıldığını biliyorum.

Friday, April 12th 2019, 3:07pm

Mür parasıyla 13 taş basılırmı

En güzeli kullanmayın karakterin sessiz ve narin bir şekilde ölüşünü izleyin

Thursday, April 4th 2019, 12:22pm

Bir oyuncu veya npcyi target aldığımda böyle oluyor

Oyunu komple silip baştan yükle derim. O kırmızılık onarımla düzelecek bir soruna benzemiyor

Thursday, April 4th 2019, 12:07pm

Kristal Alamıyorum.

Merhaba, Kartının internet ve yurt dışı harcamalarına açık olup olmadığını kontrol etmeni tavsiye ederim. Banka personeliyle konuşup rahatlıkla öğrenebilir, harcamaları açtırıp kapatabilirsin.

Monday, March 25th 2019, 10:37am

Merhaba ben 2012

Selam, Öncelikle tekrardan hoş geldin. O zamandan bu zamana oyun köklü değişimler yaşadı kendini geliştirdi ve geliştirmeye de devam ediyor.Bütün sınıflara özgü yetenekler eklendi.Örneğin oynadığın pagan için Şifa(Heal), destek(Pvp),işgal(Dps) gibi yerine göre kullanabileceğin talentler yapman gerek.Pagan şuan pvplerde en iyi şifa atan sınıf bunun yanında adalarda ve raid'lerde çok yüksek dps çıkartır. Seviyeni yükseltirken herhangi bir taktik uygulamana gerek yok dümdüz görevlerini yap bitir. E...

Monday, March 25th 2019, 10:16am

Aoidoi yaratma

Selam, Aoidoi'lar bir sefer oluşturulabiliyor. Daha önceden bir kere oluşturduysan sadece ya sınıf değistirirken yada karnaval maskeleriyle aoidoi yapabilirsin.

Sunday, March 24th 2019, 11:16am

Yeni Birlik Arıyorum

Selam , Hangi tarafta oynadığını bilmediğim için iki tarafta da Türk arkadaşlar var. İttifak tarafında kayda değer bir Türk birliği mevcut değil herkes dağılmış durumda. Yinede girmek istersen Criminals'ta birkaç kişi oynuyor sanırım. İmparatorluk tarafında Hellpatrol , Rulling , Rush ve Annka gibi birlikler mevcut. Söylediğim birliklerde bulunan bir kişiye memuru yada lideri sorarsan yardımcı olacaklardır sana. İyi şanslar.

Thursday, March 21st 2019, 11:28am

Eski Oyuncularin Suçu Nedir?

Merhabalar, Oyuna İster geri dön ister dönme bu herkese sunulan hak olduğu gibi sana'da sunulmuş bir hak. Lakin Şunu anlaman gerek Zamanında bir sürü para yatırıp yaptım dediğin taşlar şuan 3 kuruşa yapılıyor. 6 ve 7 taşların oyunda hiç bir hükmü kalmadı. Yeni başlayan oyuncuların aldıkları hediyeler oyunda çok bir etki sunmuyor. Yönetim de bunun farkında olduğu için yeni başlayan oyuncuların 0 dan başlaması yerine hediye vererek destek olmaya çalışıyor. Sana tavsiyem yönetimin verdiği hediyeler...

Sunday, January 27th 2019, 11:51am

Pvp etkinliklerine zulüm olan tanklardan yılmak

Selam, Ne demek istediğini anlayamazsın . Çünkü kendisi'de savaşlarda tank faktöründe .

Friday, January 25th 2019, 11:13am

İttiifak ve imparatorluk Savaşı bitti mi?

Selamlar , Önümüzdeki yama'da dileğin tam olarak olmasa'da ona benzer bir etkinlik gelecek. Ejder itemleri geri gelecek ve pusula yaptığımız gibi bu itemleride güçlendirmek için çeşitli boss'lar kesmemiz gerekecek. Firo kadar vurmasalar'da kesilmesi bayağı zor olacak. Çeşitli haritalarda çıkacaklar sabit tek bir boss ve tek harita değil. Sanırım 3 4 harita ayarlanmış ve her haritanın bossu ayrı. Tabi yeni harita değil bunlar eskiden lvl yükseltirken gelip geçtiğimiz haritalar.

Thursday, January 24th 2019, 12:07pm

PvE yeni haritalar fikirler

Selam , İyi niyetinden hiç şüphem yok makara yapıyorum ben sen bana bakma . Forumdaki konularını severek takıp ediyorum katılmaya çalışıyorum fırsat buldukça. Taş konusunda da insanları savaşlarda ayırmak yerine. Misal veriyorum 11 taşa kadar taş yapım maliyetlerini düşüre bilirler 11 taştan sonra birleştirme maliyetlerini arttırabilirler. 13 taş basmanın maliyeti yine aynı kalır yönetiminde hoşuna gider 11 taş basan oyuncununda. O zamanda herkes 11 taşlı olacak diyenlerde olur zaten 11 taştan a...

Wednesday, January 23rd 2019, 12:41pm

PvE yeni haritalar fikirler

Merhabalar , Fikirler teoride güzel arkadaşlar . Taş düzeyine göre savaşların olacağını hiç sanmıyorum. 13 taşlı arkadaşlarımız zaten önüne gelene tek atmak için bastılar o taşları. Savaşlar düzeye göre ayrılırsa kimse 11 taş basmaz 10 taş yeter der senin ayırdığın gruplara göre. Taşlarının düzeyi kaç çok merak ettim Pve konusunda'da benim fikrim insanları biraz rahat bırakmaları. Akşam işinden gücünden gelen birisi tek başına pusulasını yapabilmeli. Grup kurmakla healer tank aramakla zaman harc...

Wednesday, January 23rd 2019, 12:15pm

Pvp etkinliklerine zulüm olan tanklardan yılmak

Merhaba, Aynı sorunu bende yaşadım. Benim fikrim işgal faktörü, destek faktörü veya şifa faktöründe hiçbir etki gösteremediklerinden sürekli tek yediklerinden bari tank gireyim birini tutup kanser ederim düşüncesiyle yapılan bir eylem . Hiçbir yeteneği olmayıp sırf insanları sinirlendirmek için yapıyorlar. Tank faktörlerinin çarşamba dominionları hariç pvp alanlarında kapatılması gerek.

Wednesday, January 23rd 2019, 11:44am

İttiifak ve imparatorluk Savaşı bitti mi?

Selam, İttifak ve İmparatorluk savaşı zaten vardı oyunun ilk aşamalarında bunu zaten eski oyuncular bilir. Bu savaşların böyle olmasının sebebi oyuncu eksikliğiydi. Savaşların çekme süreleri yarım saatleri buluyordu. O zamanda savaşlar neden çekmiyor diye ağlıyorduk forumda . Bırakın ittifak ve imparatorluk savaşını artık karma olduğu halde savaşa girebilmek için gerekli insan sayısını 6v6 ya çevirdiler. Şuan bile gece 1 den itibaren savaşlar çok zor çekiyor takımları ayırırsak akşam 10 da oyund...

Wednesday, January 2nd 2019, 2:38pm

En iyi pve karakter hangisi ?

Son seviyelerde arkadaşların dediği gibi en yüksek dps'i kara büyücü yapar. Fakat yeni başlayan arkadaş kara büyücüde zorlanacaktır. Düşük seviyelerde kritik şans alamayacağı için hüsran yaşayabilir. Hangi sınıfta başlamalıyım dersen oyunu öğrenene kadar büyücü ve okçu oynaya bilirsin. Seviye yükseltirken hem menzil avantajın olur hem yüksek dps.