You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Sunday, April 11th 2021, 4:05am

Author: Kaizoku'ou

How is the community of the game?

Hi people, I'm planning to start again but unsure whether it is worth to spend time and money or not. I used to play this game at its prime time in Turkish server and that was awesome experience. There was almost dozens of people standing even on front of that Elven homeland's dungeon entrance, waiting to group up and raid in. We were holding the Empire-facing side of the Misty Slope in Asee-teph and imperials were crying on forum about how we do not let them to complete their quests etc. Guild ...

Monday, April 24th 2017, 3:22pm

Oyunu İngilizceden Türkçe'ye Nasıl Çevirebilirim?

Oyunu İngilizce sayfadan indirdim ve oyunum şuan İngilizce, ben bunu nasıl Türkçe'ye çevirebilirim?

Sunday, May 11th 2014, 2:20pm

Yeni Başlıyorum Casusa ?

Casusun kötü yanlarından biri boss filan çağırırken boss dibinde çıkıyor ve uzaklaşmak için vaktin olmuyor. Ama melee yaparak bunu çözebilirsin sanırım

Sunday, May 4th 2014, 8:22pm

Anime Platformu

Forumda belki anime izleyen vardır diye bu konuyu açtım. Bu konu üzerinden animeler hakkında bilgi, tavsiye verilebilir ve sohbet edilebilir diye umuyorum Anime nedir? Anime (アニメ?, telaffuzu: "anime"), animasyon anlamına gelen Fransızca kökenli, Japonca bir kelimedir. Animeler, genelde mangaların televizyona ya da sinemaya uyarlanmasıdır. OAV veya OVA denilen videolar şeklinde de piyasaya sürülebilirler. Animeler, el çizimi veya bilgisayar yapımı olabilir.(daha fazla...) Başlamak için uygun anim...

Sunday, May 4th 2014, 7:53pm

Gönülden sordum bi healp

Yeni başladıysan İttifak'da oyna

Sunday, May 4th 2014, 7:48pm

Ne Tür Flim Önerirsizniz ?

Film değil de, Doctor Who çok iyi. Ben modern serisini bitirdim, artık klasik seriyi izliyorum.

Sunday, May 4th 2014, 7:46pm

Addon Önerin

DDView güzel

Wednesday, April 2nd 2014, 1:17pm

Author: Kaizoku

Casus [5.0] Yardim duzeltme .

Hızını yükselt ve dps olucaksan adını hatırlamadığım kedi resimli yeteneği aç

Wednesday, April 2nd 2014, 1:11pm

Author: Kaizoku

Oyunu Açın artık

Oyun açık değil sallama