You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 97.

Monday, January 18th 2016, 1:24pm

Author: Cora

65 levelde zaman boşluğu

65 level olduktan zaman boşluğuna girdiğimizde bize artık tecrübe item sandıkları vermiyor bunun yerine bize eterit değerli taş parçaları ve ada sikkeleri veriyor. Bunları kullanarak çok kolay bir şekilde ulu olabilirsiniz ya da kendinize item taşları satın alabilirsiniz. Görevlerinizi tamamladıkça daha çok aşama açabilirsiniz. kırmızı işaretlediklerim çantanıza düştüğünde herhangibi npcye satıp gold alabilirsiniz. pembe ile işaretlediklerim çantanıza düşer ve onlarla amalgam alabilirsiniz yada ...

Monday, January 18th 2016, 12:45pm

zaman boşluğu kolay level atlama

21 Levele ulaştığınızda savaşlar sekmesinde açılan zaman boşluğuna girerek daha çabuk level atlayabilirsiniz. öncelikle savaşlar sekmesine tıklıyoruz zindanlara tıklıyoruz bir rol seçmemiz gerekiyor seçip daha sonrada git tuşuna tıklıyoruz gittikten sonra yanımıza akıncı kaptanı düşüyor onunla konuşup tüm akıncıları ücretsiz olarak alabilirsiniz Akıncıları aldıktan sonra sağ tarafta başla diye bir yeşil sekme bulunuyor ona tıklayarak görevlere başlıyorsunuz Görevlere gidebilmek için haritamızı a...

Thursday, January 22nd 2015, 3:45pm

Sunucu Bakımı - 22.01.2015

18-30 a kadar açılmış olur en fazla

Thursday, January 22nd 2015, 3:40pm

Sunucu Bakımı - 22.01.2015

40 geçiyor açıldı mı oyun

Wednesday, January 21st 2015, 1:47pm

5.0.02 pagan talenti ??

teşekkürler

Thursday, November 27th 2014, 6:15pm

5.0.02 pagan talenti ??

talent paylaşmak istemiyor kimse nedense ben fark göremedim aynı gibi

Thursday, November 13th 2014, 5:56pm

5.0.02 pagan talenti ??

arkadaşlar yeni bir pagan talenti paylaşabilir misiniz acil olarak

Thursday, November 6th 2014, 9:55am

Yağma

teşekkürler ilk kez görüyorum güzel video olmuş ayrıca şarkının ismini çok merak ettim

Wednesday, October 29th 2014, 5:39pm

Sizce ?

bu ne hiç anlamadım

Wednesday, October 22nd 2014, 5:26pm

Biktim Artik :(

Her seferinde moblarda level atlamak zorundamıyım ben ya bakıyorum harıta (38-40lwl) diyor 39 levelde bırakıyor benı 40 levele kadar sonra level atlamaya calıs moblarda bu nedır ya cozum bulunmalı] ben de bu durumla çok karşılaştım bilgi cildi kullandığımızdan mı bilmiyorum ama oyunda tekrar edilen görevler var o görevler ile bir şekilde tecrübe biriktirmen lazım o şekilde level atlarsın yada nadir nesne dükkanından bilgi cildi alabilirsin 60 kristaldi sanırım çok pahalı değil iyi oyunlar

Friday, October 17th 2014, 9:49pm

Haritalarımız neden eşit değil?

bence dediğin şeyi bi düşün imparatorluk adı üstünde tabiki heryerinde muhafızlar olacak ittifak imparatorluğa karşı yer alan bir topluluk hani iki tarafa eğer oyun kurucuları imparatorluk dese dediğin adaletsizlik olurdu ama onlar oyunu bu şekilde tasarlamışlar

Wednesday, October 8th 2014, 10:01am

Unutulmayan Anılar

nickler nasıl denk gelmiş öyle bende çok güldüm

Wednesday, October 8th 2014, 9:59am

Tika Rika'nın Vahiyi Görevi

merhaba bende senin gibi o görevi aldım 47 level iken dediğin gibi iblisler anında kesiyordu beni sana tavsiyem level atlaman ben şuan 49 levelim çok rahat yapıyorum görevleri hem level atlayıp hem o görevleri arada yapmak daha çabuk oluyor öbür türlü sürekli arafa yollanmak çok sıkıcı

Sunday, September 28th 2014, 11:25pm

DeepOfEnemy Eğlenirkene ^^

arka fonda çalan müzikleri beğendim

Sunday, September 21st 2014, 3:32pm

Pagan pve talent (lvl ve dps)

zincirli şimşeği neden açtın onun yerine eşek arısı familyasını açsaydın zincirli şimşeği önden hazırlık yapamıyoruz ve hazırlamak uzun sürüyor çok damage veriyor mu bari?

Wednesday, September 17th 2014, 12:52pm

Merhaba sorum olacak

o zaman aramıza hoş geldin oyunu ve ortamı çok seveceğine eminim seni ve arkadaşlarını en kısa sürede bekleriz

Tuesday, September 9th 2014, 9:01am

Oyuna bi şey oldu

inşallah 12ye kadar açılır oyun oyuncu sayısı az diye mi oluyor bunlar ne bileyim forumda bile çok az Türk var

Tuesday, September 9th 2014, 8:29am

Oyuna bi şey oldu

ne zaman açılır oyun çok sıkıldım