You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 45.

Saturday, December 14th 2019, 2:53pm

Author: DomatesBiberr

Karakter Seçimi

Savaşçı veya paladin karakterlerini tavsiye ederim.

Friday, October 25th 2019, 1:28pm

Bonus Premium Kristal (Sihirli Lamba Etkinliği)

Bikaç yıl önce ininal ile kristal almıştım.

Thursday, October 24th 2019, 9:51pm

Bonus Premium Kristal (Sihirli Lamba Etkinliği)

%200 e kadar en fazla 750 kristal çekebilirsin. %300 de ise 1500 kristal çekersin 4500 bonus verir.

Wednesday, September 25th 2019, 7:06pm

[PMB 10.1] İblis Bilimci PVE Tank Rehberi DomatesBiberr

Karakter ismi: DomatesBiberr Birlik: Rippers Rol: Tank Server: Evolution Merhaba arkadaşlar. İblis bilimci için tank rehberi paylaşacağım. Uzun bir süredir oynadığım bir sınıf. Bu sınıfı seviyorum çünkü çok fonksiyonlu. Gerektiği zaman alan hasarı verebiliyoruz gerektiği zaman biçim değiştirip tek hedefli saldırılar ile yüksek hasar verebiliyoruz ve gerektiğinde tanklıkta yapabiliyoruz. Ayrıca kendimizi koruyabileceğimiz birçok savunma yeteneği mevcut. Öncelikle bu karakterde normal görünümümüzü...

Wednesday, September 18th 2019, 5:17pm

Lütfen biri yardım etsin beynim durdu

Tam karşındaki ekranın yanında bazı renkler olması lazım. O renklerin sırası nasılsa mobları da ona göre kesmen gerek. Mobların altında renkler var.

Saturday, June 15th 2019, 2:39pm

Görev kötü önsezi

Aynı görevde ben de takılmıştım. Görevi silip tekrar tekrar denemiştim bikaç denemeden sonra düzeldi.

Wednesday, May 22nd 2019, 3:24am

PetSearch Türkçe

Teşekkürler

Wednesday, April 3rd 2019, 10:36am

Level kasma sorunu

Aynı sorunu ben de enkarnemde yaşamıştım ve söylediğin bütün yöntemleri denemeye başlamıştım. En son Al rihatta farmlayarak kasmaya karar vermiştim ve 81 level %50 civarında iken, birisi ben sormadan yardım edebileceğini söyledi labirentine soktu kurtardı beni

Thursday, August 17th 2017, 4:10pm

Ortak Hata Ortak Keder Doğurur

Asee-Teph haritasında 29 levelden yüksek karakterleri öldürmek için NPC' de bişey satılıyor kutsal adalet olabilir ismi tam hatırlamıyorum, onu kullanarak +29 karakterlere tek atabilirsin. Ayrıca karşıdaki adamlar da 23-50 astraline çıkıp turuncu item yaptılar ise rahat keserler NPC leri fln. Yine de 12 taşlarından dolayı biraz güçlü olacaklardır.

Thursday, August 3rd 2017, 10:54pm

70 seviye reenkarne başlatma

Ben karakteri 75 yapmamla görevlerin bitmesi aynı anda oldu ve tekrar yarat butonu aktif idi. 75 yaptığın halde hala tekrar yarat butonu kapalıysa ammerdeki görevleri bitirmeyi dene mutlaka aktif olacaktır tekrar yarat butonu.

Thursday, August 3rd 2017, 4:36pm

70 seviye reenkarne başlatma

İtem gelmeyecek. Ata karaktere geçip aoidosu tekrar yarat seçeneğine tıklayacaksın.

Thursday, July 6th 2017, 11:38am

Nebzen'in Değneği Görevi

ZAEİ gibi zindanlarda akıncı kiralayabilirsin. 8. seviyede akıncı kiralamak için gerekli yetenek geliyor.

Monday, June 5th 2017, 12:14am

Koleksiyoncu sürümü ile gelen öz değiştirici

1 hafta boyunca 10 dakikada bir istediğin kadar, sınırsız.

Thursday, May 25th 2017, 2:05pm

Koleksiyoncu Sürümü

Daha önceki sürümlerde vardı 4500 kristal civarında bişey istiyodu sanırım, tam hatırlamıyorum. Ama bu sefer yok.

Friday, May 12th 2017, 5:15pm

Name The New Server Contest - Entry Thread

Name: [DomatesBiberr] Server: [New Frontier] Suggested Name: No Man's Land

Monday, November 28th 2016, 5:57pm

Facebook da kristal kazandım ne zaman gelir ?

Ben 16 kasım dakini kazanmıştım daha yollanmadı daha önce de kazanmıştım oda geç gelmişti baya geç yolluyolar.

Friday, November 25th 2016, 8:18pm

Sarnaut Sightseeing Contest - Entry Thread

Name: DomatesBiberr Server: New Frontier Screenshot:

Friday, October 28th 2016, 4:20pm

7.02 bu hafta bakımla birlikte Donmalar

Bende de var bu sorun yeni olan bişey, eskiden donma yoktu şimdi 2-3 sn donuyor arada.

Thursday, March 31st 2016, 7:37pm

Oyun Açılmıştır.

Aldığımız koleksiyoncu paketleri gelmemiş acaba onlar ne zaman gelecek ? Edit : Geldi