You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 141.

Tuesday, March 5th 2019, 9:50pm

Author: Screeamy

Koleksiyoncu sürümleri hk

net bir cevap alamadım verilen kupon ile ücretsiz bir şekilde binek alabileceğim yani ?

Tuesday, March 5th 2019, 8:52am

Koleksiyoncu sürümleri hk

Merhaba; Onur ve Yiğitlik isimli pakette F2P server için ''yıldırım anahtarlığı kuponu'' veriyor. ancak item hakkında net bir açıklama yapılmamış. Paketi alırsam eğer ücretsiz bir şekilde yıldırıma sahip olabiliyor muyum ? Yoksa süreli bir Yıldırım bineği mi alıyorum ?

Saturday, August 18th 2018, 5:17pm

Tenses Hizmetkarının arkasındaki kapı

Araf Yaşayanlar ile ölüler arasındaki bir boşluk o kapının arkasında da ölüler dünyası olması lazım

Saturday, August 23rd 2014, 3:29pm

Yeni bir ödeme şekli!(çözüm)

Quoted from "MuskeTeR" peki bi sorum olucak http://www.ininal.com/index.php linke tıklayınca üye girişi yazıyor e posta adresine kendi msnmisi ama ininal şifresine neyi yazıcaz? kartının üzerinde yazan son 4 haneli kod

Tuesday, August 12th 2014, 9:50am

Şifacı talentim nasıl

Ninja'ya katılıyorum süpüren alevi 2 gerilim boşalmasını 1 yada 2 yapabilirsin şifa için inanç sırra yeteneği gerçektende faydası oluyor onu kesinlikle açmanı tavsiye ederim

Tuesday, August 12th 2014, 6:36am

Photo contest - Bring Allods to the real world! - Submission thread

Oyunda çektiğim, en güzel manzara resmim Bu ise gerçek hayatta, o resime en çok benzettiğim fotoğraf [/b][/size] Katılan herkese başarılar

Thursday, August 7th 2014, 11:35am

Rage of Mages (Allods'un Atası)

Önceden duymuştum ama hiç araştırmamıştım insanın ilgisini ilgisini çekiyor teşekkürler

Wednesday, August 6th 2014, 6:43pm

Taş basma ve maliyeti hesaplama.

Önceki forumdada vardı bu konu baya yararlı olmuş bence sabitlenmeli

Wednesday, August 6th 2014, 6:41pm

Allods Tekuan Irkimi Gelio ?

İşte bu baya güzel olurdu

Saturday, August 2nd 2014, 6:18am

Hesap taşıma

sebebi şu özel harf kullanamazsın şifre ve kullanıcı adında ayrıca şifrede hem büyük harf hemde sayı olmak zorunda böyle dene birde ?

Saturday, August 2nd 2014, 6:16am

Yeni bir ödeme şekli!(çözüm)

Quoted from "Tekbiiriim" ben demın facebook dan alış verış yaptım oyundan 2 Tl oluyor sorunsuz beklemıyor su gibi içiyo dedım yoğunlukdandır çünkü bir kere daha garantı kartıyla denedım olmamıştı sonra sabah erkem sağatler de denenım hiç beklemedım br daha yatırım yapim deıdm olmadı bu sefer de gece yarısını bekledım sunucu rahatlar dıye gece de 3-4 gibi denedım yine sorunsuz oldu ama ininal da geceli gündüzlü çalışmalara devam edıyorum hala bir ümit yok kartı aldıgım yerde bayan vardı inanın o...

Thursday, July 31st 2014, 12:45pm

Birlik adası

teşekkürler bilgilendirme için

Thursday, July 31st 2014, 11:45am

Birlik adası

Merhaba biz 5-6 arkadaş hep beraber birlik açtık şuan birliğimiz 11 level birlik ada savaşları var bunlara katılmak istiyoruz adaya saldırı düzenlemek için ne yapa bilir yada birlik adasını nasıl alabiliriz ?

Saturday, July 26th 2014, 9:48am

Muhafaza

mufaza neden koleksiyon sikkesi vermiyor acaba ? bug mu yoksa kaldırıldımı ?

Saturday, July 26th 2014, 9:47am

Kullanıcı adı Msn değiştirme Rehberi

Çok teşekkürler bence konu sabitlenmeli

Saturday, July 12th 2014, 9:00pm

Soru ve Cevap Köşesi

Enkarneyi ulu yapmak için gizemlerin mührü kristali istiyor tanesi 30 kristal 65 tane istiyor. tl olarak çevirimiz 56 tl mi ne oluyor enkarneyi ulu yapmak bu kadar zor olmaması gerekiyor ilerde düzeltilecek mi ?

Wednesday, July 2nd 2014, 1:03pm

[5.0.01 Savaşın Renkleri] Bilmeniz gereken her şey!

Element adasına renk katılması harika olmuş. yeni savaş alanları görmeye ihtiyacımız vardı inşallah yeni element adasında para kasabileceğiz artık

Tuesday, July 1st 2014, 3:06pm

karakter taşıma

Karakterimi başka hesaba taşımak istiyorum bunun için ne yapa bilirm destek sistemine baktım bununla ilgili bir bölüm bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

Friday, April 18th 2014, 4:53pm

Ödeme neden yapılmıyor

hangi aşamada hata aldığını yazarsan sana daha iyi yardımcı olurlar