You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 84.

Thursday, September 26th 2019, 9:48pm

Author: TheJanJan

[PMB 10.1] Casus Rehberi PVE (SgtSnickers)

Karakter İsmi : SgtSnickers Birlik : SonsOfSigma Rol : Dps Sunucu : Evolution (F2P) Merhaba Yeni bir PMB ile tekrar karşınızdayım. Daha önce 6.0 güncellemesinde yaptığım PMB birinci seçilmişti. Bu yüzden haklı bir gurur var üzerimde yeniden teşekkür ediyorum. Bu dönemden sonra oyuna ara vermek zorunda kalmıştım 10.0 güncellemesi ile yeniden başlamak için imkan ve zamana kavuştum . Casus karakteri benim gerçek hayatımda da olduğu gibi yerinde duramayan hızlı kontrol edilmesi gereken çabuk hareket...

Wednesday, June 26th 2019, 5:31pm

10.0 Casus Talentleri

Merhaba bro eline sağlık güzel rehbe ama bir okçu olarak uzakçı okçuda çok eksiğini gördüm yani tomar yetmeyebilir ama düzende yanlışlık var

Tuesday, August 21st 2018, 12:31am

Alastar'ı Yatıştır (Görev)

Sorunumu hallettim tamamen benden kaynaklı bir talent hatasından dolayı mobu kesemiyormuşum teşkkürler

Monday, August 20th 2018, 1:25am

Alastar'ı Yatıştır (Görev)

Bu görevi ben mi yanlış yapıyorum yoksa gerçekten karakterimin eksiği falan mı var anlayamıyorum Alastar iblise dönüşüyor fakat bir türlü yenemiyorum yaratığı 4-5 kez denedim fakat olmuyor maalesef acaba yapmam gereken başka bir şey var ve ben mi yanlış yapıyorum ?

Wednesday, August 26th 2015, 6:59pm

6.0.2: Zaferin Gök gürültüsü - Kahramanlar Arenası!

arena sistemi gerçekten güzel bi olay oyuna ayrı bir ahenk katıca playerlık bu arenada meydana cıkar

Wednesday, August 26th 2015, 6:51pm

6.0.2: Zaferin Gök gürültüsü - Yeni Allodlar!

böyle güzel bir oyunu oynamakdan haz alıyorum gerçekten güzel olmuş daha da iyilerini görürüz inş

Wednesday, August 26th 2015, 12:49am

Oyuna donsemmi

Quoted from "zorba9859" Peki bu oyun ileriki yıllarda istikrarını korur mu yoksa bir yerden sonra durulur mu? Çünkü sınavlarım var ve 2 sene gibi bir süre için çok aktif olamayacağım.2 sene sonrası aylık ücretli servera katılmayı düşünüyorum ama o zamana kadar insan kalır mı diye merak ediyorum. Gece gece guldurdun beni dostum. 2 yıl sonra ne olacağını elbette kimse bilemez ama şöyle bi düşünürsek 2 öncesinden pay bicerek emin ol büyük değişiklikler olacak ve bu değişiklikler oyuncuların lehine...

Wednesday, August 26th 2015, 12:39am

Yakıncı mı Uzakçı mı?

Senin oyun stiline istemine düzeyine göre değişir ama önerim uzakcidir hem pvp hem pve e de gayet etkili

Thursday, August 20th 2015, 9:44pm

AbsoLutVodKa Müzik Meftun EFE

Ağzına emeğine sağlık abim gerçekten çok güzel günler geçirdik

Sunday, August 9th 2015, 7:40pm

KUSAY birliği

Benden kaynaklanıyor olabilir )

Tuesday, August 4th 2015, 6:49pm

Yakıncı mı Uzakçı mı?

Elini alistirdiysan kesinlikle devam etmeni tavsiye ederim.

Tuesday, July 28th 2015, 9:49pm

Yakıncı mı Uzakçı mı?

Bu kararı daha iyi bir şekilde verebilmek için güncel casus rehberlerine göz atmanı tavsiye ederim

Monday, July 13th 2015, 5:56pm

Casusdan tankmi oluyor :D ??

Doğru görmüşsün. Casusa yeni gelen skill ile artık mobladi üzerine alabiliyor.

Friday, May 8th 2015, 11:04pm

[PMB] 6.0 Kırıkzincirler Casus Rehberi BİRİNCİSİ (TheJanJan)

Quoted from "Chakıcı" Tebrik ederim dostum Teşekkür ederim rehberinin dereceye girememesine gerçekten şaşırdım kardeşim .

Saturday, April 11th 2015, 8:16am

Quoted from "MoLLa" Hayırlı olsun elinize sağlık Teşekkür ederim abi

Friday, April 3rd 2015, 7:47am

Quoted from "Vladiamtis" İki kere hazırladın galiba rehberi ilki de süperdi bu da süper olmuş kardeşim eline sağlık Aynen maalesef 2 kere hazırladım kardeşim çok teşekkür ederim