You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 67.

Friday, April 8th 2016, 11:55pm

Author: DeepOfEnemy

Ozan

Sırasıyla skill kullanmayalı uzun zaman olmuştu. Skiller birbirini tetikliyor ve artık ozan da duran karakter olmaktan kurtuluyor. Ozanı yeni oynayanlara tavsiyem savunma desteği olayı sizi biraz karakterden soğutabilir. İlk etapta savaş desteği ile oynamanızı öneririm. Talent olayı çok önemli değil statlar konusunda yoğunlaşılırsa ozan her zaman ki gibi üstün karakter olma özelliğini size yansıtacaktır.

Friday, April 8th 2016, 11:27pm

Allods online

Görmeyi istediğim tek etkinlik ara sıra bonus da olsa kristal hediye edilmesi.

Friday, April 8th 2016, 11:23pm

7.0 Güncellemesi

Yeni patch herkese hayırlı uğurlu olur inşallah. Yeni yetenek ve gelişim ağacı çok etkileyici olmasa da karakteristik puanlama olayı şahane olmuş diyebilirim. Talent ve stat düzeni hazır biraz da vaktim olsa eski günleri çok özledim. Herkese iyi oyunlar.

Wednesday, September 16th 2015, 4:04pm

:)

The best bard build ty

Tuesday, August 11th 2015, 4:39pm

Elinize dilinize sağlık çok güzel olmuş

Thursday, June 25th 2015, 11:46am

Çok güzel bir anlatımla tanıtmışsın tebrik ederim hayırlı uğurlu olması dileklerimle...

Thursday, June 25th 2015, 11:07am

Emek verilmiş bir konu öncelikle teşekkür etmek isterim; fakat pvp talentin için şunu söyleyebilirim ; biraz atak bir char olmuş gibi biraz defansif olmuş gibi yani biraz ondan biraz bundan bir char olmuş orta halli diyebilirim. Belki biraz farklı açılardan da bakılabilir düşüncesinde olduğum için kendimce kullandığım talentin savaş sonrası sonuçlarını göstermek isterim. http://gyazo.com/7870d637708f1b8594330010f6618efb http://gyazo.com/bff390e31ac90174f32c4f1983d368ac 47 K statla anca bu kadar ...

Thursday, June 25th 2015, 10:43am

Allods

Konuyla ilgili olarak bu tarz oyunları oynama nedeni olarak kendimce söylemem gerekirse vakit geçirme ,arkadaşlarla sohbet, pvp, rakiplerle takımlar halinde mücadele olarak görüyorum. Vakit geçirme diye kasttettiğim şeyi açmak isterim boş vakitleri değerlendirmek amacıyla oynadığımızı düşündüğümüzde item olarak ilerlememiz de haliyle yavaş oluyor tam 7/24 online olan userları yakaladık derken yeni level için patch geliyor daha oyundan zevk alamadan itemleri sıfırdan dizmek icap ediyor. Bu konuda...

Friday, April 3rd 2015, 4:30pm

Oyundaki bitmek bilmeyen item yapma uğraşı

Ada yaparak zevk alan bir oyuncu kitlesinin olduğunu bilmek de şaşırtıcı biçimde sevindirici en azından sıkıldığım şeylerle zevk alan bir kitle var. Burada oyunu daha zevkli hale getirmek adına nelerden sıkıldığımı yazdım ve bu şikayetleri değerlendirecek olan varsa çözümü de ona göre bulacak olan da odur. Başka oyun konusunda ise tabi oynadığım başka bir oyun var fakat buradaki oyunuma yapmış olduğum masrafın karşılığı ölçüde eğlenme isteğimin olması. bunu saçma bulan kişilerin olması ne kadar...

Tuesday, March 31st 2015, 11:54pm

Şirketin para kazanması elbetteki önemli fakat en azından oyuncuların eğlencelerinden kısmasınlar sıkıcı hale geldiği düşüncesi yaygınlaştığında bu kadar rahat davranmazlar umarım. Ayrıca oyuna oyuncu çekmek yerine yeni başlayanları karakteri açtıkları ilk andan itibaren çok zorladıklarını düşünüyorum muhafazaların takvim sürecine baktığımızda yeni oyuncuların önünde set oluşturuyor.

Sunday, March 29th 2015, 11:22am

Anlatımın çok açıklayıcı olmuş emeğine sağlık

Sunday, March 29th 2015, 11:05am

Quoted from "Darthonat" ben bu oyuna başladığımda gold kuru 45 veya 50 idi şimdi 160g... eksik çok scroll var rune seviye 7 "hepsi" iyikide yapmışım yoksa şimdi bunları yapmakda zor olacaktı. herkesin aynı dertten müzdarip olmasıda cabası oyun artık ciddi anlamda ticarete döndü. Oyuna avrupa serve da başladım herşey ucfuz ve kolayken birleşme ile birlikte fiyatlar birden 2 katına çıktı oyun ters köşe yaptı kalabalıklaşınca bazı şeyler ucuzlar düşüncesini yerle bir edip daha da pahalı oldu. vs v...

Friday, March 27th 2015, 10:14am

....

Konunun moderatörle doğrudan bağlantılı olduğunu düşünmüyorum oyunun yapımcılarının oyun politikasını sıkıcı buluyorum artık...

Thursday, March 26th 2015, 9:40pm

Oyundaki bitmek bilmeyen item yapma uğraşı

Yıllardır yönetimin şu saçma politikası oyunu git gide sıkıcı hale getirmenin ötesinde bir hale soktu. Hiç bitmek bilmeyen item yapma mücadelesi taş yapma mücadelesi yüzünden oyundaki savaş konusu çok geri planda kaldı tam item yaptık azcık savaşalım diyecek oluyoruz yeni itemler geliyor. Bir de savaşıp galibiyetin sonucunda kazanç elde etme alanlarına girişler zaman alıyor istediğinde girip de savaşabileceğin tek yer element oranın da kimseye bir getirisi yok.Getirisi olduğunu düşündüğümüzde d...

Sunday, March 1st 2015, 10:57pm

Hile konusunda birşey diyemeyeceğim fakat birleşmeden sonra yeni gelen oyuncuların stat ve taşlarından beklenmeyen performans gösterdikleri aşikar. Bunu oyundaki dengenin iyi hesaplanamadığına yoruyorum. Mistikle ilgili olarak da statının tabiki önemi var fakat adam oynuyor kim ne derse desin diye düşünüyorum...

Sunday, February 22nd 2015, 2:52am

‘’Ligyrophobia’’ gelişimi eklenecek. Ozan kontrol etkisi alırsa rakibinin %25 daha az vurmasına neden olacak bir etkiyti rakibe verebilecek. Ozanla ilgili bu gelişimde ozan kontrol etkisi alırsa mı kontrol etkisi verirse mi bu konuda net bir bilgi verebilecek olan var mı ? Bunu sormamdaki neden aşağıya yazdığım gelişimi kullanmak saçma olacak eğer çeviri ozan kontrol etkisi alırsa olduğunda... ’Cacophony’’ gelişimi eklenecek. Ozan 20 metre yarıçap içindeki rakiplere 2 saniyelik random bir kontro...

Sunday, February 22nd 2015, 2:47am

Başarılar dilerim ...

Tuesday, February 17th 2015, 1:53am

:))

Bu yazıyı ilk okuduğumda saçmalık falan diye düşünmüştüm ama en son birleşmede gelen imp oyuncularıyla karşılatığımda bunun doğru olabiliceğini düşünmeye başladım. Arkadaşın da dediği gibi 6 taşı var üstelki karabüyücü adama vuramıyom benim beceriksizliğim mi acaba )

Thursday, February 5th 2015, 2:59pm

Buna mı diyordun yazdığından pek anlamadım çünkü 3 vs 1 en son attığım videodan önceydi ama 3 vs 1 deki müzik bu olması lazım. http://www.izlesene.com/video/baby-blue-bump/7246220

Monday, February 2nd 2015, 2:41pm

O eski ozan yok artık ne kadar özlesek de oyun buna izin vermiyor Bizim balatımız işlevsiz , mistiğin stunlar işlevsiz hale geldi yeni stat sistemi sağ olsun ...Teşekkürler abi ...