You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 132.

Monday, August 5th 2019, 5:10pm

Author: Charmie

Taş düzenlemesi

S.a iyi oyunlar herkese oyundaki karakterlerimiz taş basarken bir çoğu arkadaşımız taşl sıralaması yanlış bastı bunların en başında ben varım 1 kerelik sadece oyun yönetimi taşlarımızı düzeltmemiz için sıralamasını sıfırlayabilirlermi acaba gene karaktere bağlı olsun ama ayrılsın bu konuda yetkillilerden anlayış bekliyoruz teşekürler

Wednesday, June 12th 2019, 4:10pm

Allods Mağaza Satışı!

bunlar sadece pvp server içinmi geçerli

Friday, April 12th 2019, 8:08am

Mür parasıyla 13 taş basılırmı

Herkese iyi oyunlar günlük 1 miyondan fazla gold veren biri olarak mür parasına bu durumun herkestede aynı oldugunu düşünüyorum bu şekilde gold nasıl kasıcaz talent değiştirirken bile dünyanın mürü gidiyor bu konu hakkında yardımcı olmanızı bekliyoruz pvp severler olarak mür yetmiyor

Wednesday, January 30th 2019, 4:58pm

Okçu

okçu nerfmi yedi yakıncı build yalanmı oldu damage düşürülmüş patch gelmeden bu nasıl oluyor biri açıklayabilirmi lütfen

Wednesday, January 16th 2019, 7:26am

Koleksiyon sürümleri

victory day koleksiyon sürümü paketini alırken hata veriyor summer sky paketini almıstım ama onu alamıyorum bı yardımcı olurmusunuz

Wednesday, February 21st 2018, 4:26pm

Colletion edition gelmedi

Konu başlıgında yazdıgım gibi postama yeni Collection Edition paketi gelmedi, veya 80 lvl'damı gelicek bilgilendirirmisiniz tesekkürler

Thursday, May 26th 2016, 3:29pm

Gazi Ünvanları - nerede, nasıl ve ne için?

Quoted from "KenanReyiz" Vay be keşke hiç yeni karakter açmasaydım şuan savaş lordu olurdum. Peki kaç gündür oynadığımıza nerden bakabiliriz ? /veteran

Saturday, May 14th 2016, 6:38pm

7.0 için pagan dps build

Quoted from "berde" http://www.allodswiki.ru/calc/#!5!331.3.…!yhoae/YHNMWVCB Charmie buna bak bi bu nasıl olmus. Şifa ya bu kadar yönelmemin nedeni maceralarda can konusunda baya sıkıntı çekmem(özellikle red bosslarda). Birde dolanan kök ve Orman ruhu (tam hatırlayamadım yaprak olan ) nu almamış olmam zaten pve yaparken yeteri kadar DPS çıkması ve Pagan ın 70 olup pvp yapana kadar (belki sifacıya yönelirler.Ben öle yapicam) kafalarına belirli bir yer eder belki. Bu benim düşüncem. İstediğiniz e...

Friday, April 29th 2016, 9:04am

7.0 için pagan dps build

Quoted from "DooMDracoS" CHARMİE BENİM ANLAMADIGIM DURUM HORTUM KULLANMIYORSUN AMA GELİŞİMDE HORTUMUN KRTİK ŞANSINI ARTTIRAN YERE KULLANMISSIN ? Hortumu kullanmadığımı nereden çıkarıyorsun? Yukarıya bakarsan rotasyonda zaten hortum var.

Saturday, April 23rd 2016, 7:35pm

7.0 için pagan dps build

Quoted from "berde" http://pts.allodswiki.ru/calc/#!5!331.3.…/B!gonae/OCMSQW Az önceki talent için özür dilerim şifa talent ayarları sırasında silmedim. Bu daha dogru olur. Dikkatin için teşekkürler. Bundan bi hata varsa tekrar şöle bu bende en iyi DPS artı (kendini iyileştirme) şifa talent olabilir. Kombo yu oyuna girip yazıcam.Kombo yu biraz daha bekleyin lütfen. Hala yanlışların var öncelikle kritik hasar paganın en önemli statlarından biri onu niye açmıyorsun? gerçek DPS buildi istiyorsan; ...

Friday, April 8th 2016, 10:46am

7.0 için pagan dps build

Quoted from "berde" Quoted from "berde" en kısa zamanda basit dps build koyucam ama şuan pek giremediğim için kafa yoramıyorum http://pts.allodswiki.ru/calc/#!5!331.3.…mfhxetfr/AZSOQW bunu ben kendime göre düzenledim hızlı bir şekilde.Şuan bunu kullanıyorum ve yaratık kesmede herhangi bir sıkıntım yok ama can degerim hızlı azalıyor.İstersen şifa olarak yenilenmeyi ekleyebilirsin.Ve bu build 61 levele kadar geçerli.Eklediğin bir şey olursa yada eleştiri sölemekten sakın çekinme. En önemli gelişi...

Thursday, March 31st 2016, 6:28pm

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Quoted from "resatim" Quoted from "NakedDinO" Kur uçtu diye çırpınmak faydasızdır arkadaşlar o kuru hepberaber uçurduk kimse oyundan kasdığı goldu kristale çevirdiğinden bahsetmiyor... daha düne kadar eterden günde 4-5k kristal kastığından bahsetmiyor...her mahfaza geldiğinde elindeki goldu kriye çevirip sandık açtığından bahsetmıyor yaklaşık 1 aydır oyunda etkinlikler dvm ediyor bu etkinliklerden kimse nekadar gold kasdığını kri kasdığını sölemiyor sonra kur niye uçtu bence çok normal tüm oyun...

Thursday, March 31st 2016, 2:20pm

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Quoted from "NakedDinO" Kur uçtu diye çırpınmak faydasızdır arkadaşlar o kuru hepberaber uçurduk kimse oyundan kasdığı goldu kristale çevirdiğinden bahsetmiyor... daha düne kadar eterden günde 4-5k kristal kastığından bahsetmiyor...her mahfaza geldiğinde elindeki goldu kriye çevirip sandık açtığından bahsetmıyor yaklaşık 1 aydır oyunda etkinlikler dvm ediyor bu etkinliklerden kimse nekadar gold kasdığını kri kasdığını sölemiyor sonra kur niye uçtu bence çok normal tüm oyuncular olarak el ele ve...

Thursday, March 3rd 2016, 11:13am

Hala oynamaya değer mi?

Quoted from "egemania488" Öncelikle hepiniz merhaba arkadaşlar.Uzun bir aradan sonra birazda piyasada çok da oynamaya değecek kalitede bir mmorpg bulamamamdan dolayı tekrar allods online başlamayı düşünüyorum fakat başlamadan önce biraz bakmak istedim hala eskisi gibi mi diye ve gerçekten büyük bir değişim geçirdiğini gördüm ki oyunda artık herşeyin paraya döküldüğü de sanırım acı bir gerçek tamam f2p oyunlarda elbette para yatıracaksın ama insanları buna muhtaç etmek madem bu oyunu oynuyorsun ...

Thursday, March 3rd 2016, 10:58am

7.0 Güncellemesi Bütün Siniflarin Tanitimi - 7.0 Patch All Classes Spotlight

Bu videolar test serverında çekildi. Ama bu videolar sınıfların test serverının en başındaki halleri ve maalesef bunların birkaçı nerflendi bende test serverınde 7.0 denediğimden biliyorum. Nerflenen Sınıflar: Büyücü (ateş zararı baya bi azaltıldı ama buzdan kuyruklu yıldızın zararı arttırıldı.) Ozan (videodaki gibi tek atamıyor ve sadece oynayan bıçak vuruyor.) Savaşçı(tam olarak neyin nerflendiğini bilmiyorum fakat bazı şeyleri nerflendi ama bu birşeyi değiştirmeyip hala tek atmaya devam ediyo...

Saturday, October 31st 2015, 9:06am

Taşlaşmış özler GG

Oyundaki taşlaşmış özler ölmüş kullanırken sınıf değişmek için itemleri ejder itemlerini herşeyi seçiyorsun hatta karakterin tipini bile ayarlıyorsun ama oyuna girdiğindebi bakıyorsun ki hala aynı sınıfsın sınıfın değişmemiş Haberiniz olsun yani

Thursday, August 13th 2015, 12:06pm

Binek

Ve yine gelmedi

Thursday, August 13th 2015, 10:25am

Binek

Bugün bakımdan sonra lightning gelir umarım.

Thursday, June 4th 2015, 9:30am

patch notları 6.01

parch notları varmı arkadaşlar ?

Wednesday, April 15th 2015, 1:10pm

Allods Online Tanrıların Oyunu Nedir?

Eskiden o DVD yi alınca içinken oyunun yükleme CD'si ve 300 kristallik kod çıkardı :] Ama artık geçerli değil