You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 51.

Sunday, April 19th 2015, 9:00am

Author: Kellas

Asit Pıhıltısı SOrunlu

işlem yapılamaz diyor asit patlaması ve asit pıhıltısı bu yetenekleri kullanamıyorum? neden

Sunday, April 19th 2015, 8:43am

Asit Pıhıltısı SOrunlu

Asit Pıhıltısı yeteneğine bastığımda işleme ara verildi diyor ve Skill barda skill kapalı gözüküyor

Friday, May 16th 2014, 12:57pm

[PMB] Melemenn Karabüyücü/Summoner 5.0 PvP - DPS - Healer talent

Quoted from "marshall" @ronarkh06 oyuna tekrar başlamayı düşünmekteyımde ne gıbı bır kıyak yada yardımcı olabilirsin veya burdan yardımcı olabilirsiniz oyundan ulaşman yeter

Sunday, May 11th 2014, 9:48am

Çoğu Addonlar Tek Link Halinde

http://s3.dosya.tc/server22/Buqvpr/Addons.rar.html Sayfadaki Download linkine tıklayın. D:\Program Files (x86)\MailRu Games\Allods Online\data\Mods Kaydedin. Emin ol bi kaç tanesini bende çözemedim AddonManager - Eklentilere girmeden ekranın köşesinde A harfinden açıp kapama AddanTools - Gene açıp kapama ama bu sol üste aktif olarak ekranda duruyor yani anlık olaylarda kapatmanız gereken addonları ayarlama gibi AlcehmyMan ve AlcehemyPro çalışmıyor AOLocker - Skill barı kitleme AoChat Extension ...

Thursday, May 8th 2014, 3:51pm

Quoted from "serkkantr" Tartışmalı olunca daha net anlaşılıyor emeğine sağlık başarılar not :Mistik'de gayet başarılıydın. Çok teşekkür ediyorum lakin karabüyücüde de fena olduğumu düşünmüyorum şahsen o yüzden karabüyücü şuanlık

Wednesday, May 7th 2014, 7:28pm

Quoted from "Schwarz" Talent konusu bireyden bireye ve oyunculuktan oyunculuğa farklılık gösterir. Gerçekten iyi olan talentlar vardır ve gerçekten kötü olan talentlar vardır ki bunlar yorum yapmaya gerek duymadan kendini belli ederler. Fakat burada paylaşılan talent ve bilgiler olması gerektiği şekilde ve ufak tefek noktalar ise kişiden kişiye değişecek şeyler. O yüzden en kötü/hatalı talent veya en iyi talent demek yersiz olur fikrimce. Her ne kadar mistik olarak oyuna devam etmiş olmanı dile...

Monday, May 5th 2014, 6:09pm

[PMB] Fantasia Karabüyücü/Summoner 5.0 Pvp talent - Healer talent - Pve talent.

karanlığın eli 3 lenmediği sürece sadece zehir etksiini silersin Ölümün nefesi 6 kan damla tüketiyor sen kan stoklarını arttırmazsan dps in düşer hemde bariz düşer bide ölümün nefesinin süreisin kısaltmışsın vampirizme yüklenmişsin zehire vermemişsin zehir aktiftir vampirizm öyle değil ve tek targettır vampirizim. kan anlaşmasınıda 3 lemişsin çok garip bir talent pvp demissin enterasan kolay gelsin.

Monday, May 5th 2014, 5:07pm

[PMB]Büyücülük Kitabı-Sayks

Hocam ne yapmışsın okumaya üşendim karabüyücü oynadığım için ama büyücüye başlamak istesem kesinlikle bu rehbere bakardım eline koluna emeğine sağlık en iyi talent olduğu kişiden kişiye değişir ama tüm sınıflar arasında gördüğüm en özenle yapılmış rehber.

Monday, May 5th 2014, 4:30pm

[PMB] Mathcaap allods tr bard build rehber hazırlama yarısması ozan

Quoted from "kral6734" Merhaba arkadaslar bugun sizlere ozan Hakkında Birkac Bilgi vereceğim umarım beğenirsiniz. Icindekiler:-Ozan sınıfının + ve - Yönleri.-Yetenek ağacının tanıtımı-Statalrın tanıtımı- Kendinizi Tanıtırmısınız? Ozan sınıfının + Özellikleri nelerdir? Ozan sınıfı pvp de avantajlı bir karakterdir stun etkileriden balat yeteneği sayeside kolayca kurtulabilir dps yönünden ise ozan harkulade bir karakterdir faakt yetenek ağacında yapacağımız en ufak bir hata dps mizi olumsuz yönde ...

Monday, May 5th 2014, 3:31pm

[PMB] Fantasia Karabüyücü/Summoner 5.0 Pvp talent - Healer talent - Pve talent.

Bence ; PvP talentte kalkanların hepsinin 3 lenmesi lazım. Hızlandırılmış metabolizme olmazsa olmaz PvP iş adamı indirmekse kan zehirlenmesi neden açık değil ? Ölümün nefesini açmışsın ama kan stokları açık değil kan dayancağını sanmıyorum . Healerda Karanlığın elini açmadan arıtım yeteneğin %100 çalısmaz o yüzden adalarda veya takım bölgelerinde tam bir şifacı rolunu üstlenemezsin. Sıcak kan ı açıp şifa skillerini arttırıp kan stoklarını açman lazımdı kanı olmayan karabüyücü yüksek şifa atamaz....

Monday, May 5th 2014, 2:35pm

Quoted from "Kanqi3188" Görüntü olarak çok güzel hazırlamışsın ama talentlerınde eksikler var.Hemde baya bi eksikler var. nasıl eksiklikler buldun merak ediyorum onlara bana açıklarsan bende sana yardımcı olmaya çalısırım çünkü oyundada gördüysenki görmemen imkansız bu talentlerle ben turuncu - mor taş ile turkuaz +10 üstü taşlı adamları yatırabiliyorum

Sunday, May 4th 2014, 2:42pm

Quoted from "xxxkralxxx77" Playerliğin gibi rehberinde güzel olmuş emre başarılar çok saolasın

Friday, May 2nd 2014, 9:28pm

[PMB] Mathcaap allods tr bard build rehber hazırlama yarısması ozan

uyumsuzluk 3 leyip ahenksizlik i 2 yapman yada kantatı 3 leyip mersiyeyi 2 lemen bence rezalet bi dağıtım olmuş

Friday, May 2nd 2014, 3:26pm

[PMB] -tcpandora 2

KARABUYUCU VE BUYUCU PVP SİNDE: ÜVERTÜRLE KALKANI SİLİN UÇAN BIÇAK ATIN YANINIZA ÇEKİN STUNLAYIN PERİYİ AÇIN OYNAYAN BIÇAĞI ATIN FÜGLA MİNORU ATIN SONRA AHENKSİZLİK İLE İŞİNİ BİTİRİN Karabüyücünün kalkanları silinmiyor artık ozan ı nasıl oynuyorsun anlamadım yanınıza çekin diyorsun bi ölü taklidine bakıyor iş diğer sınıflarında böyle bir sürü özelliği var iken laf olsun diye taktikler vermişsinki kullanışsız. Öyle bir anlatmışsınki sanki karşındaki cansız manken adam hiç birşey yapmıyor Başarıla...

Thursday, May 1st 2014, 3:24pm

Quoted from "Defacto" güzel konu olmuş. karabüyücüde yeni olanlarında işine yarayacak. saolasın

Wednesday, April 30th 2014, 6:26pm

[PMB]Diament

nice