You are not logged in.

Search results

Search results 1-8 of 8.

Saturday, May 10th 2014, 1:19pm

Author: Davidmashadow

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "Cuivienen" Akademide ki akıncı kaptanın verdiği türkçe dil seçeneğiyle oynamamıza rağmen herhalde sadece bu görevin türkçeleştirilmesi unutulduğu için ismi ingilizce kalan ''Free flight'' görevi neden bir türlü tamamlanamıyor ? valla hocam benim karakterle sektör 2 ye gittim oyundan düştüm geri bağlandığımda bu görev tamamlandı bir dene istersen.

Thursday, May 8th 2014, 1:31pm

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "peliyeke" peki ase teph sonraki adada ölüler adasımı ordaki yaratık nerde hiç görünmüyor(kesmeye gidecemde) ölüler adası çok gereksiz bir map bence 30 küsür levellik bir yüzük görevi için gönderiyor uğraşmaya değmez zor bir boss duruyor ortada kıvılcımlı birşey alevli yırtıcı daha ben oynadığımdan beri kesen görmedim (https://www.youtube.com/watch?v=6qjbH9Sa4NM) reaction birliği kesmiş zamanında sadece videosunu bulabildim bir sonraki mapın eldzhun olacak ase tephin sol tarafından ...

Tuesday, May 6th 2014, 5:00am

Kafama takılan bir soru ışık build

Merhaba arkadaşlar bir sorum var kafamı çok kurcaladı biliyorsunuz savaşçıların bariyerlerini bir savaşçıyla teke tek tank build paladinim zerre işe yaramıyor kalkanını kıramıyorum zaten sağlam damage atan tek bir skillim var ışık beklentisinide bariyerlerinden dolayı vuramıyorum siz bu gibi durumlarda ne yapıyorsunuz benim talenttemi bir yamukluk var acaba ? Bunun gibi durumlarda nasıl bir taktik yapmalıyım ?

Friday, April 25th 2014, 10:51pm

Tenses Tapınağı Nefer Ur a Yardım etmek. (YARDIM EDİN)

Bu görev biraz sıkıntılı ama başa çıkılmayacak gibi değil gelen 2 gurlohsor asker grubunu sen kesme akıncılara kestirt mümkün olduğu kadar geç kestirt akıncı doktor bir hedef belirledimi heal atmaya geçiyor ona göre son ana kadar yaşaman için biraz geç ölmeleri lazım birazda nefer urun yanında durursan doktor otomatik heal atıyor nefer ura ayrıca ölsede sorun olacagını sanmıyorum gurlohsor %20 canı kaldıgında kalkanı kalkıyor nefer ur ortada yatmaya başlıyor .Gurlohsoru kesip nefer ura görevi te...

Thursday, April 24th 2014, 9:12am

Ruh gücü ve irade gücü görevleri hakkında.

size zahmet vermek gibi olmasın ama atarsanız çok sevinirim Ayrıca şunuda belirteyim -tam olarak bugmudur bilemiyorum ama- ana karakterimde iblisler şehrini bitirmişdim ama ölüler şehrini bitirmemiştim reenkarne karakterimde yeterli sayıda kristal getirirsem ölülerşehri görevinide bitirebiliyorum normal karakterimde yapamıyorum bunu

Tuesday, April 22nd 2014, 12:00am

Ruh gücü ve irade gücü görevleri hakkında.

merhaba arkadaşlar reenkarnem 60 level olmasına rağmen ruh ve irade güçleri görevleri çıkmadı yeni patchde bu görevler farklımı veya kaldırıldımı ruh gücü görevini hatırlamıyorum ama bildiğim kadarıyla irade gücü nezebgrad rehberinden alınıp eldzunda köşede bir adamdan bitiyordu böyle bir görev bulamıyorum şuan herhangi bir bilgisi olan varmı?

Monday, April 21st 2014, 1:52am

[PMB] giggity yarışma için TTANK/PALADİN rehberi

emeğine sağlık hocam çok uğraşmışsın güzel olmuş çok küçük bişey söyleyim tank talentinde iradeyi açmak yerine fedakarlık üzerinden boş kareye gitmişsin heralde karakterinden geçirirken görmedin düzeltmende fayda olabilir.

Friday, April 4th 2014, 6:06pm

Görev çıkmıyor.

Merhabalar karakterim 58 level oldu bütün görevleri yaptım şu an kayıtta bir görevim yok görev ara tuşuna bastıgım zaman sürekli aynı 3 görev geliyor . Birinde npc yok Ghost of chief arikee olması gereken yerde değil (idrihteki son görevim ).2 gelen görev ölü şehir görevi ve son olarak 3. gelen görev daha önce 2 kez yapmış olduğum iblisler şehri.Nerden görev bulabilirim bir fikri olan varmı .