You are not logged in.

Search results

Search results 1-18 of 18.

Thursday, November 26th 2020, 10:06pm

Author: logostraşxx

Binekler hakkında

allods shop - mounts kısmında ilk iki sırada yıldırıma benzeyen binek var birinde color pattern 4.50 euro digerinde ise demilitarized yazıyor bu normal binekmi ? 6.99 euro yoksa budamı renk ? lightning bolt's keychain yazıyor

Thursday, May 28th 2020, 2:09pm

Baglantı İstegi hatası siyah ekran

selamlar oyuna giriş yapamıyorum siyah ekranda kaldı yardım edermisiniz ?

Monday, May 18th 2020, 10:38pm

Oyun Bloke ve işlemler

selamlar hesabım bloke edildi destege tickett atıyorum ama ilgilenen yok sanırım saatlerdir bekliyorum yardımlarınız beklıyorum sevgiler selamlar, dünde yazmıstım bloke edilen karakterımın bloke sebebi, süresine, dair hiç bir bilgi verilmedi e postama göndermiş olabilirler fakat e postamı sıfresını bılmıyorum ulaşamıyorum , buna dair tickett attım destege cevap yok dönüş yok koskaca oyunda bu işlerle ilgilenen kımse yok mu 10 senedir oyuncusuyum insan artık boyle sebepler yüzünden kri çekmeye ko...

Wednesday, December 19th 2018, 12:53pm

Sifaci

SIFACI TALENT ARIYORUM

Saturday, December 8th 2018, 8:53pm

Bir Konu Hakkinda Bilgi Almak Istiyorum

DESTEK EKİBİNE NASIL ULAŞIRIM

Thursday, December 6th 2018, 1:56pm

Oyun Yöneticisine Bir Isteğim Var. 6 yıldır

2012 yılından beri buradayım ve gerçekten başarılı bir iş yapıyorsunuz ve çok sevdigim bir oyun ta ki yıl 2013 de en sevdiğim çarın ban yemesi aradan neredeyse 6 yıl geçmesi ve o yıllar içerisinde defalarca banlanan çarımı geri almak istediğimi vurgulamaktan artık yoruldum oyuna tekrar dönmek istiyorum derdim banlanan çarı geri almak benim için yeni bir sınıf açmak önemli değil ben emek verdiğim yıllarımı verdigim çarımı geri istiyorum o kadar af geldi kaldırmadınız ! eğer olumlu bir dönüş yapar...

Friday, December 23rd 2016, 8:55am

Yeni Güncelleme Hatasi

merhabalar . uzun bir süredir oyunu oynamıyordum bugün başladım fakat yeni ırka oynamayı karar verdim reenkarne yumurtasını açmadan gorevlerı yaptım ve bitti ama exp alamadım 70 levelde kaldım ve hiç bir görev yok kasılacak mob bıle yok hiç bir yere ışınlanamıyorum çaresizlikler içinde çara girip bir oyna bir buyana dolasıyorum fakat elımden hıc bırsey gelmıyor bunu çözerseniz büyük bir sevap işlemiş olursunuz saygılarımla

Friday, December 23rd 2016, 8:54am

Yeni Güncelleme Hatasi

merhabalar . uzun bir süredir oyunu oynamıyordum bugün başladım fakat yeni ırka oynamayı karar verdim reenkarne yumurtasını açmadan gorevlerı yaptım ve bitti ama exp alamadım 70 levelde kaldım ve hiç bir görev yok kasılacak mob bıle yok hiç bir yere ışınlanamıyorum çaresizlikler içinde çara girip bir oyna bir buyana dolasıyorum fakat elımden hıc bırsey gelmıyor bunu çözerseniz büyük bir sevap işlemiş olursunuz saygılarımla

Thursday, January 7th 2016, 8:45am

sevgili forum yöneticisi...

70 level patch ne zama gelir ? ben tam ıtem dızıyorum seviye yukselıyor 51 den beri böyle

Friday, November 27th 2015, 12:11pm

oyunu bıraktı...

selam millet 5 yıldır allods online oyuncusuyum ve her gün günde 5-6 sattir oyuna girmişimdir artık çok bunaldım hiç bir zevklik yok zaten çogu türk arkadaş hatta %95 i oyunu bıraktı server full yabancı geri dönmeyi düşünmüyorum

Monday, April 27th 2015, 8:52am

Champion Aftereffect :d

selamun aleyküm allods site yöneticisi ve yardımcıları ve genel müdürlük düşündümde ulan hangi etkinlige katılırsam katılayım hıc 1.2.3 olamıyorum ödülsüz bir etkınlık kazansam gene mutlu olucam vallaha neyse gençler diyorumki tel ile kri çekmek geri gelse falan kristal cekebılsek yarısmaları kazanamıyorum üzülüyorum qwe:QWE falan bence gelsin kri çekmem lazım kartla martla çekmeyi bilmiyorum şimdi bişey diyicem gençler web tasarımcısıyım iş falan arıyorum varsa bi bildiginiz ulaşın bana

Thursday, October 2nd 2014, 8:45pm

Allods Giriş Müziğinin adı nedir

ABİ BIRAK V Quoted from "Discotech" Böyle bir soruyla karşılaşacağım aklıma gelmezdi Etkileyici bir müzik olduğu kesin Allods Online a özgü bir müzik diyelim ABİ BIRAK VER SU YONETICILIGI BANA YA VER BAKIYIM :d :d O MUZIGI BULAMASSAM UNIVERSITE SINAVINI GECEMEM O MUZIK SAYEISNDE MATEMATIK SORULARINI COZUYORUM XD

Thursday, October 2nd 2014, 8:26pm

Quoted from "Discotech" Böyle zor sorular sormayın: ) abi fena müzik ismini bilmiyonmu yaw .d

Thursday, October 2nd 2014, 7:57pm

ALLODS GİRİŞ MÜZİGİNİN ADI NEDİR

Wednesday, August 27th 2014, 11:08am

Gm Nin Dikkatine !

SMS İLE KRI CEKILMESINI İSTİYORUZ !!! :d :d :d NOLURRR SAYGILAR...

Thursday, August 14th 2014, 2:36pm

Gm Acil Bakarmisin (Hesabim Blokelendi)

HESABIMIN CEZASININ NE ZAMAN BITECEGINI NASIL OGRENECEGIM DESTEGE SORGU YOLLADIM HIC BI CEVAP GELMIYOR

Monday, April 14th 2014, 6:55pm

Bug :( :(

http://www.youtube.com/watch?v=7mYA8lCzJJs