You are not logged in.

Search results

Search results 1-3 of 3.

Friday, September 2nd 2022, 10:42pm

Author: kaya79

Task Force

Server: Evolution Nick : Patran Tamamlan Görevler: Yaşam ve Eğlence ► Bir dilenciye para ver – 10 Puan. ► Eldzun'da Tembel Ayı bosunu kes – 10 Puan. ► Kirah veya Parlayan Ada'da bir yarışa katıl – 10 Puan. ► Sınıfınıza ait kostümünüzü baştan aşağıya eksiksiz bir şekilde giyinin ve başkentinizde bulunan sınıf rehberinizi selamlayın. – 10 Puan. Zindanlar & Baskınlar ► Gurlohsor'u kulesinde ziyaret et ve onu selamla – 10 Puan.. ► Herhangi bir Zindan elebaşını yen ve cesedi üzerinde dans et – 10 Pua...

Friday, September 2nd 2022, 10:36pm

Event: Task Force

Name : Patran Server : Evolution Tamamlanan Görevler: Yaşam ve Eğlence ► Bir dilenciye para ver – 10 Puan. ► Eldzun'da Tembel Ayı bosunu kes – 10 Puan. ► Kirah veya Parlayan Ada'da bir yarışa katıl – 10 Puan. ► Sınıfınıza ait kostümünüzü baştan aşağıya eksiksiz bir şekilde giyinin ve başkentinizde bulunan sınıf rehberinizi selamlayın. – 10 Puan. Zindanlar & Baskınlar ► Gurlohsor'u kulesinde ziyaret et ve onu selamla – 10 Puan. ► Herhangi bir Zindan elebaşını yen ve cesedi üzerinde dans et – 10 P...

Monday, April 7th 2014, 9:25am

Hop alavere dalavere

Hikayeciden aldığım sığınağa gir görevini yapıyorum ancak görevi teslim etmem gereken NPC olan KAranlık Semir sürekli olarak bana saldırıyor. zannımca kanun kaçaklarındaki şöhretim düşük olduğu için bu görevi yapamıyorum ancak kanun kaçaklarındaki şöhretimi arttırmak için bir tekrar görevide bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.