You are not logged in.

Search results

Search results 1-6 of 6.

Thursday, April 3rd 2014, 4:46pm

Author: traplex27

burda şifre değişimini yapamiyormuyuz

verileri bekleme oyuna giriş yap %90 larda donacaktır ama mutlaka oyuna girecek bu sorun değil beklemelisin veriler indiriliyor u beklersen cok uzun sürer

Thursday, April 3rd 2014, 3:59pm

Yardım Edin Lütfen sunucular gözükmüyor

bi hata alıyorsan oyunun torrentini kur bende siteden indirdiğimde oyuna luncherden giriyordum yinede hata alıyordum torrent 6.50 gb onu indirdim hata almıyorum istersen dene ama 10 saat kadar zamanını alacak

Thursday, April 3rd 2014, 2:34pm

Yetki verilmedi Sorunu !

my.com a tasıdıgınız ve kayıt olduğunuz e-posta ve oraya yazdıgınız sifreyle giriş yapın yani my.com a kayıt oldugunu bilgilerle eski bilgiler yer değiştirmiş oluyor..

Thursday, April 3rd 2014, 2:31pm

Hesap transferi rehberi

beyler % 62 90 felan filan donma yasayanlar bu normal bişey herkezde oluyor sorun kaynakların yani tam güncellenmenin yükleniyor olması oyunu silip yeniden kurmayın zaman kaybı bu birde baska türlü hatalar alanlar 1047 mb lık oyunu kurmuslarsa tamamen silsinler torrentten kursunlar oda tahminen 6.50 gb indirip kursunlar sonrasında 5.00 güncelleme yapsınlar sorun yaşamayacaklardır...

Wednesday, April 2nd 2014, 11:14pm

oyuna girdiğimde hata aldım?

peki nasıl düzeltirim ve hangi sunucu secmeliyim?

Wednesday, April 2nd 2014, 11:09pm

oyuna girdiğimde hata aldım?

oyuna giriş bilgilerimi girdim ve su hatayı aldım: yetki verilmedi: kullanıcı adı ve parola uyuşmuyor. ne yapmam lazım hesabımı da tasıdım. hesabımı tasıma yaparken yeniden kayıt oldum bu oyun içinde gecerlimiydi?