You are not logged in.

Search results

Search results 1-6 of 6.

Monday, January 1st 2018, 9:22pm

Author: saykom86

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

İstek:Karışık Mahfaza Detay: Mahfazaların içindeki bazı tomarları (Karnifeks kodu silah görünümü vb ) ortak bi mahfazada toplayan bir mağfaza getirilebilir Gerçekleştirme olasılığı: %75 oyunun rus sunucusunu takip eden biri olarak bu tür bi mahfazanın gerekli olduğunu düşünüyorum bu mahfaza sayesinde insanlar ulaşmak istediği tomarlara daha rahat ulaşabilirler

Tuesday, September 26th 2017, 1:00pm

Cehennem Birliği Dominyon Montaj 2

Güzel video olmuş emeğinize sağlık montaj 1 ide izledim oda kaliteli olmuş böyle devam

Friday, September 8th 2017, 11:50am

Allods Online Cehennem Birliği Tanıtım Videosu.

Güzel bir video olmuş tebrik ederim üstüne daha fazla ekleyip daha güzel çalışmalar yapabilirsiniz.Videoların devamını bekliyoruz emeğinize sağlık

Tuesday, November 18th 2014, 10:17pm

;))

Güzel video olmuş kadir eline sağlık

Sunday, August 24th 2014, 8:15pm

:))

ii video

Thursday, July 10th 2014, 7:09pm

:-)

Bu oyunda herkesin kendine göre talenti var özellikle ozan sınıfı bu konuda pek çok farklı türde talent hazırlayabilmemize imkan sağlıyor. bu yapmış olduğun talentte kendi isteklerini gerçekleştirebiliyorsan senin için en iyi olanı budur. Şahsen ben bu talenti hayatta kullanmam az ondan az bundan koymuşsun chardan ne istediğini bilmez bi şekilde olmuş talentin. bence bir yol seç ve ona yoğunlaşman senin için en iyi olanı olacaktır. Deep