You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 32.

Monday, March 5th 2018, 11:33pm

Author: user_1340246

9.0 ile Yeni Başlayanlar için Gelen Hediyeler

Bütün yazılanları okudum ..nerede ise bu oyunda 4 cü seneye girecegim.. Ve yıllardan beri yırtına yırtına yazmaktan bıktım ama gene yazma geregi duydum.. BU OYUNU SADECE VE SADECE SİTEDEKİ KRİSTAL SATIŞLARINDAKİ DEGİŞİKLİK KURTARIR ...MESELA 5 EUROYA 2500 KRİSTAL 10 EUROYA 5000 KRİSTAL GİBİ VESAİRE .HERKES VERDİGİ PARANIN İYİ KÖTÜ KARŞILIGINI ALMIŞ OLUR TAŞINIDA BASAR KARAKTERİNİDE GELİŞTİRİR ..OYUNCU SAYISIDA ARTAR. Allods yönetimi bu yazdıklarımı bir uygulasa yeni gelen veya tekrardan başlayan...

Tuesday, August 2nd 2016, 5:13pm

Kristal Fiyatlari !!!!!!! Taş Yapilmiyor Artik !

wasley 2 ay önce bu konu açıldıgındasen aynen böyle yazmıştında birileride çok şaşırmıştı hatırlarmısın.o sıralarda 1 kri npc de 900 1000 g civarında idi şmdide 1600 dedigin aynen fazlaı ile çıktı

Thursday, March 31st 2016, 7:24pm

19.00??

tüm arkadaşlara hayırlı olsun patch lemeye başladı ..oyun açıkdı

Thursday, March 31st 2016, 6:59pm

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Quoted from "Charmie" Quoted from "resatim" Quoted from "NakedDinO" Kur uçtu diye çırpınmak faydasızdır arkadaşlar o kuru hepberaber uçurduk kimse oyundan kasdığı goldu kristale çevirdiğinden bahsetmiyor... daha düne kadar eterden günde 4-5k kristal kastığından bahsetmiyor...her mahfaza geldiğinde elindeki goldu kriye çevirip sandık açtığından bahsetmıyor yaklaşık 1 aydır oyunda etkinlikler dvm ediyor bu etkinliklerden kimse nekadar gold kasdığını kri kasdığını sölemiyor sonra kur niye uçtu ben...

Thursday, March 31st 2016, 6:45pm

Quoted from "Discotech" Quoted from "resatim" BU arada allahın benim diyen kulu gelse bu oyun içinde kasacagı goldle ,kristal ile bir halt olamaz.kim olur isek olalım hem karakterlerimizi geliştirmek için hemde yönetime fayda sağlamak için zaten kredi kartı ile almak zorundayız.bu konuların açılmasındaki amaç biraz olsun allods yönetimininde oyuncuların yanında oldugunu gösterip oyuna dahada çok player gelmesi.ben neden bu konuları açıyorum zannediyorsunuz..oyunda adam kalmadı kardeşim adam.ayl...

Thursday, March 31st 2016, 6:32pm

birde şu var benim amacım türkiyeden oynayanların belli başlı türk birliklerinde bir araya gelmesi.,türkiyeden oynayan bir çok oyuncunun ikinci sınıf muamele gördügü yabancı birliklerde durmaması. bu açıdam hepinizi KABİLE birligine gelmeye davet ediyorum

Thursday, March 31st 2016, 6:17pm

Quoted from "NakedDinO" Kur uçtu diye çırpınmak faydasızdır arkadaşlar o kuru hepberaber uçurduk kimse oyundan kasdığı goldu kristale çevirdiğinden bahsetmiyor... daha düne kadar eterden günde 4-5k kristal kastığından bahsetmiyor...her mahfaza geldiğinde elindeki goldu kriye çevirip sandık açtığından bahsetmıyor yaklaşık 1 aydır oyunda etkinlikler dvm ediyor bu etkinliklerden kimse nekadar gold kasdığını kri kasdığını sölemiyor sonra kur niye uçtu bence çok normal tüm oyuncular olarak el ele ve...

Monday, March 28th 2016, 1:01am

Quoted from "WhackyWhacker" oyun içi dengelerden kasıt ne anlamadım. dengemi kaldı oyunda? ona biz oyun içi dinamikler diyelim öncelikle... 2.si 30 goldlardan nerdeyse 600 golda geldi kur aynı patch içinde. dahada gidecek gibi görünüyor. %2000'lik süper enflasyonun bulunduğu hiç bi ortamda insanlar bulunmak istemez, sistem düzgün işlemez... bu iş bugünden yarına olur. "nasıl"ını şöyle açıklayim; şimdi öncelikle sürekli kullanılan temel nadir nesne ürünleri(kristal parça, bilgi cildi, astral çoğ...

Wednesday, March 23rd 2016, 1:09pm

Quoted from "Avey" Quoted from "WasLey" Boşuna dil dökmeyin altın kuru 1500 e kadar durmadan artacak. Neden 1500 ? 1500 olduktan sonra ne olacak ? Yetkililer bu konuda hiç bir açıklama yapamazken sen nereden aldığın bilgi ile bu kadar kesin konuşuyorsun ? adamım ben sana 1500 g olduktan sonra ne olacağını kısaca yazayım..oyunda en fazla zengin vede parayı kolay kazananlardan olmak kaydı ile yabancılardan vede türklerden imp vede ittifaktan en fazla 200-300 kişi kalacak..istedikleri kadar oyuna ...

Wednesday, March 23rd 2016, 12:46pm

senelerdir yetkililere iletiliyorda acaba oyuncuların faydasına olan kaç tane sorun çözüldü..bilen vede gören varmı..sağ olsum mod'ların işi bu..burada açılan her önemli konuyu.kibarca geçiştiriyorlar ama maalesef gerçek anlamda degişen hiç bir şey olmuyor.. bizim türkiyeden sorumlu gm lerin bu konularda oyunculara yardımcı olduğunu görürsek.iletilen sorunların vede türk oyuncularının önemsendiğine o zaman kanaat getiririz.bakın mesela bu konu yetkili merciilere iletilmiş.bakın bakalım ilerki gü...

Friday, March 18th 2016, 12:04am

7.0 Güncellemesi Görüşler.

senelerdir online oyun oynayan birisi olarak allods gibi güzel bir oyunda oyuncu sayısının az olmasının sebepleri aşagıdakilerdir. oyun içinde farm vede gold kasılarak karakterlerin geliştirilememesi ve yetkililerin oyuncuların karakterlerini dahada geliştirebilmek vede memnun oldukları bir oyuna destek olmak adına gücü yettiğince kimisi az kimisi çok(maddi durumuna göre ) siteden reel para ile kristal alacaklarını hesaba katmamaları(şahsen ben eskiden hem oyundan farm yapıyordum hemde destek am...

Thursday, March 17th 2016, 5:27pm

Sayın yetkililer aracıdaki kristal alım fiyatı nerde ise 490 gold oldu bu iş ile ilgilenen yetkiler buna lütfen bir al atın. siteden kart ile alınanların haricinde oyun içinde zaten kasması zor olan, azda olsa biriken goldlerle iyi kötü aracıdanda takviye niyeti ile kristal almalıyız fakat bu yüksek fiyat ile mümkün değil..iyi kötü az veya çok hem site üzerinden kart ile kristal alan ve hem oyun içinde karakterlerini geliştirmek için çaba gösteren tüm oyuncular adına sizlere rica ediyorum ah de ...

Thursday, March 17th 2016, 5:08pm

Denklerin Çemberi - Yarı Finaller

bu katılan elemanların çoğu zaten sağlı , sollu full 12--13 taşlıdır..zaten bu taşları düşük adamında buraya girmesi pek akıllıca olmaz. oyun yönetiminden ricam. bu tür etkinlikleri yaparken katılımcı oyuncuların basılı taşlarına göre kategorize edip ona göre bir uygulama yaparlarsa hem katılım oranları artacak hemde bu oyun sadece parası çok olanlara hizmet etmediğini,oynayan tüm oyunculara hizmet ettiğini göstemiş olacaktır.. ayrıca yukarıda belirmiş olduğum taş için olan kategorize olayı .car...

Monday, June 8th 2015, 6:41pm

Farm/gold Sorunu

selamlar..eskiden iyi kötüde olsa oyunda farm ve gold kasılacak bölgeler vardı .hem oyudan gold kasıp hemde siteden reel para ile kristal alıp karakterimi geliştiriyordum..fakat ne zamanki oyun yönetimi iyice oyuncunun zararına farm yapılacak yerlerdeki loot oranında cimrileşti bende siteden eskisi gibi kristal almayı azalttım.YÖNETİMDEN PLAYERLERİN OYUN İÇİNDENDE GOLD KASABİLECEK YERLER KONUSUNDA BİR AN ÖNCE HAREKETE GEÇMELERİNİ BEKLİYORUM.ki hem oyun içinden gold kasıp hemde siteden gerçek par...

Friday, January 23rd 2015, 12:55am

KAYNAKLAR YÜKLENİRYOR HATA

evet arakadaşlar yardımcı olun lütfen bende mycomdan giriyorum ama .ingilizce...Türkçeye nasıl çevirebilirim acaba..

Tuesday, October 7th 2014, 4:26pm

Sandiklardan Çikan Itemlere Kesinlikle Çözüm Bulunmali

umarım oyuncular lehine güzel bir..düzeltme yaparlar..ilginize teşekkür ederim...

Monday, October 6th 2014, 11:37pm

Sandiklardan Çikan Itemlere Kesinlikle Çözüm Bulunmali

şu sandıklardan çıkan itemlerin saçma sapan işe yaramayan random olarak çıkmasını düzeltmezlerse ..yakında bu serverde adam kalmayacak..oyunu bırakan ve bırakacak kim ile görüştüysem en büyük etken. kardeşim adam 30 sandık açıyorsa 40-45 itemden 3-4 tanesi işine yarıyorsa ,geri kalan 35-40 itemide npc ye satıyorsa..bu adam kendini neden sinir etsinki.oyunu bırakıyor kurtuluyor bu sinir, stresten.zaten aylardır bunu göremeyen oyun sahibi ve yetkililer ilk birleşmeden günümüze kadarki süeyi takip ...

Monday, October 6th 2014, 2:59pm

Önemli: Arap topluluğu ile birleşme!

şu sandıklardan çıkan itemlerin saçma sapan işe yaramayan random olarak çıkmasını düzeltmezlerse ..yakında bu serverde adam kalmayacak..oyunu bırakan ve bırakacak kim ile görüştüysem en büyük etken. kardeşim adam 30 sandık açıyorsa 40-45 itemden 3-4 tanesi işine yarıyorsa ,geri kalan 35-40 itemide küfür ede ede npc ye satıyorsa..bu adam kendini neden sinir etsinki.oyunu bırakıyor kurtuluyor bu sinir, stresten.zaten aylardır bunu göremeyen oyun sahibi ve yetkililer ilk birleşmeden günümüze kadark...