You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 61.

Monday, November 13th 2017, 8:47pm

Author: deadangel123

Yeni ekipten selamlar

Talent calc ile ilgili bir çalışma olacak mı? Bayağı uzun zamandır yenilenmedi

Tuesday, August 9th 2016, 9:12am

Dikkat statıyla ölümsüzlük

dikkat statı her 100 puan için 100de 40 canın altında alınan hasarı 100de 10 azaltıyor.ayrıca turkuaz itemler de 58.82 puan statlara veriyor ve toplamda 18 item kullanıyoruz.yani eğer bir kişi savunma statı olarak hep dikkat üzerine gitmeye çalışırsa ölümsüz olabilir mi? 58x18=1044 ediyor ki bu da 100de 40 canın altında hiç hasar yememek demek bu mümkün mü bildiğim kadarıyla çabukluğa 900 civarı verilince 100de 70 civarı bekleme süresinde azalma kazanılıyomuş yüksek oranlara doğru çıkınca karakt...

Tuesday, March 1st 2016, 7:26pm

7.0 Güncellemesi Bütün Siniflarin Tanitimi - 7.0 Patch All Classes Spotlight

sınıfları bayağı uzun zamandır ruslara 7.0 geldiğinden beri izliyorum.7.0 açıkçası pek hoşuma gitmedi sınıflar konusunda.neden? mesela druid ve büyücü şifacı druidler neredeyse tamamen süreli şifa üzerine kurulmuş bu güzel bir şey fakat sıkıntı şurda anlık şifa veren yetenekler var ama aşırı güçlü değil anlık biraz şifa atıyorlar ardından süreliye devam bu da çok sıkıntı çıkartıyor.özellikle pve açısından şu ana kadar hiç bir pve videosunda şifacı druid göremedim.çünki bosslar canları azalınca b...

Sunday, September 20th 2015, 3:35pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

DOLAR EURO TL türklerin tl ile alışveriş yapması lazım. oyunun dolar euro üzerinden olması oyunu çok pahalı hale getiriyor.dolar uçmuş zaten euro da yüksek düşcek gibi de değiller zaten(bazen dolar gibi uçasım geliyor ).bari parasız da bir yere gelinebilme olayı olsa neyse diycem ama o da yok. gerçekleştirme olasılığı hakkında 100de 75 bence çünkü yapılması zor ama bir yandan da türklerin sayısı az eskisi gibi değil bu durumu iyileştirmek için yapılması kesinlikle şart bence. bu bütün türklere y...

Friday, September 11th 2015, 8:39am

Euro dolar yerine tl

bildiğiniz üzre paramızın değeri düşüyor.euro artıyor dolar uçuyor.türklere özel ödeme yöntemi yapılması gerektiğini düşünüyorum.ödeme tl üzreinden yapılması gerke bence.çünkü oyun sürekli pahalılaşıyor.üstelik bu durum paralı olmayan server için daha kötü çünkü ücretsiz olan daha pahalı.ücretlide miktar 4-5 lira artarken ücretsizde 400-500 artıyor.ayrıca oyunda para ödemeden bir yere gelmekte mümkün değil.türklere özel ödeme yöntemi getirilmesi gerek bence siz ne düşünüyorsunuz?

Friday, June 5th 2015, 3:48pm

Ödeme

kristal alanlara parayla ilk başta ödül veriliyomuş.ama ben bayağı kez çektim neden gelmedi.o hediyeleri almak için o hediye bölümündeki yükle yerinden mi yükleme yapmam gerekiyor yoksa ak yele nin üstünde 800 kri yazıyor onu almak için 800 kadar mı yüklemem lazım?

Friday, June 5th 2015, 12:04pm

patch notları 6.01

benden tavsiye melee ol.eskiden yakıncılar uzakçılara göre daha fazla hedef olsalar bile 100de 10-15 arası daha iyi vuruyodu.şimdiki güncellemede uzakçı daha fazla güçsüzleştirilince fark %25-30 a kadar çıktı.hem daha iyi dps yaparsın hem de daha dayanıklı olursun savaş zekası etkisi sayesinde meşe kabuğu etkisi bitmeden 2.meşe kabuğunu açabiliyorsun.meşe kabuğunu açtıktans onra savaş zekasını 8e çıkarırsın kaplan pençesini kullanıp tekrar 8 eçıkartırsın böylece meşe kabuğnu tekrardan açmış olur...

Friday, June 5th 2015, 10:49am

patch notları 6.01

ingilizcesi var güncelleme notlarının mistiklerde güçsüzleştirme yok tama ksine güçlendirme var.ayrıca paganların tut! komutnu ozanların uçan bıçağına yaptıklarını yapmışlar.madem tek seferde sert vuran yetenekleri güçsüzleştiriyolar nedn hala tek atma ihtimali olan element akışını güçsüzleştirmiyolar çok garip doğrusu

Tuesday, June 2nd 2015, 9:41pm

pagan çift el silah mı kullanayım tek el mi kullanayım ?

onu denedim.silah farkından dolayı pette bi değişiklik olmuyo.bence pvp de tek ellik pve de çift ellik kullanılmalı.tek elliğe ruhun gücü mana iksiri yenilenme iksiri karnifeksten gelen mana fln dayandırtıyo.pvpde bir raid bosuna verdiğin zamanı oyuncuya vermiyosun sonuçta.

Wednesday, May 27th 2015, 10:33pm

Class seçimi

teke tekte en iyisi mistik.teke tek pvp istiyorsan mistik aççan.bu sınıf sanki pvp için yapılmış. yalnız oynaması diğer sınıflara göre çok daha zor.iyi oynayamassan mistik olmanın hiçbir önemi olmaz.eğer toplu alanlarda çok iyi olmak istiyorsan dps yönünden kara büyücü aç büyücüleri bile geçersin ayrıca kendine şifada atarsın.şifa yönünden ise paganla kara büyücü iyi eğer fazla skill kullanmak istiyosan kara büyücü aç eğer basit bir şifa atma olayı istiyosan druid aç yalnızca 3 şifa skili var dr...

Saturday, May 9th 2015, 4:37pm

Vahşideki hile!!!

malesef yok

Saturday, May 9th 2015, 4:30pm

Vahşideki hile!!!

vahşide bir tane kadın mistik var nasıl yapıyor bi,lmiyorum kendisini bir şekilde o top atan makinanın içerisine sokuyor.mümkkünatı yok çıkartamıyoruz skill kullanmaya çalışıyoruz hedef görüş dışında diyo yanımda bir tane savaşçı bodur vardı alan korku skili kullandı normalde hareket etmesi gerekirken bu etmiyo bir şekilde kendini o makinaya sıkıştırmışş. bir tane top yeri resmen impin olmuş gibi oluyo o top yeri onların olduğu için diğer impler o ortadaki yerle diğer top yerine daha fazla adam ...

Friday, May 8th 2015, 10:42am

Astral'den alınan binek renkleri

ben o binek renklerini alan 2-3 kişi gördüm birisini 2-3 sene önce tropik adada diğerlerinide dün gördüm gerçekten çok nadir çıkıyo demekki.belki alan kişiler kendileri kullanmıyordur bu yüzden daha da az gözüküyodur mesela astralden alınan bir kurdu kim kullansn ki herkes köpek ejder gibi hızlı binekleri kullanıyo.

Wednesday, May 6th 2015, 4:14pm

yalnız benim dediğim şey o değil.benim dediğim renk o npcde yok.mesela kurt renklerinde denizlerin hakimi diye bir renk var kaynağı uzak astral ve anormal maddeyle alınmıyo bu tür renkler astralde nerelerden gelir diyorum.

Wednesday, May 6th 2015, 3:00pm

bazı binek renklerinin kaynağı uzak astral diyor.bu uzak astralde belirli yerler varmı bunların alınması için yoksa astraldeki her hangi bir yerden de gelebiliyomu?

Sunday, May 3rd 2015, 9:07am

Rus Serveri

ben bişeyi merak ediyorum sen o rus serverinde nasıl oynadın.ben indirmiştim karakter yaratma yerindeki isim yerine isim yazıyom bir türlü olmuyo klavye dilini değiştirdim bilgisayarın kalsörlerine fln rusça yazıyosun ama oyuna yazılmıyo sen nasıl yaptın onu

Sunday, April 5th 2015, 10:03pm

Allodsa monk sınıfı

Alloda monk sınıfının gelmesi gerek bence.bir oyunda görmüştüm gerçekten bilgisayar oyunları için son derece uygun bir sınıf.hem Büyü kullanabiliyor hem de yakın dövüş için bir sınıf ve işin en Güzeli de oyundaki hem dps hem şifa hem de tanklık Görevine çok uygun bir sınıf.monk ne diye soracak olursanız söyleyim tai chi gibi yakın dövüş ve chi enerjisi gibialanlarda uzmanlaşmış Keşiş insanlar oluyor monk.mistikte nasıl konsantrasyon paganda da nasıl Doğa gücü varsa monk da da chi(yaşam)enerjisi ...

Thursday, March 26th 2015, 5:11pm

[PMB] Sifaci Pagan build - Marlboro

Sen de bütün druidlerin yaptığı hatalardan birisini yapmışsın .ne mi ?şifa talentte dps nin ne işi var ki.şifacılık demek bütün takımı ayakta tutmak eğer karakterin güçlüyse 5-6 kişi hatta daha fazlasının hasarlarına karşı ayakta kalabilmektir.şifa talentte hasarla bir bağlantın olmamalı.şansı artıran bir gelişim var ONU açmışsın şansın etkin olması için adama vurmak gerekli şifaya ihtiyacı olan bir takımın varken rakiplere vuramanki eğer eski güncellemede olsaydı olabilir derdim çünkü kombo yap...

Wednesday, March 25th 2015, 10:48am

[PMB] Pagan Rehberi 6.0 - PVP / PVE Build /PMB Winner 1st- Camenta

Yakıncı oynamak bence uzakçıdan daha faydalı.çünkü yakıncı uzakçıdan biraz daha iyi vuruyor.Yakalama sorunu da yok bence çünkü yakalamak için bir Sürü yetenek var şimşek hızlandırıcı iksir dolanan kök... Ayrıca yakıncı Büyülü eşya takmamasına rağmen hassasiyetle meşe kabuğunun süresini azalttığı için daha dayanıklı.çift el kullandığı için az da mana harcıyor.kısacası meler uzaktan kesinlikle daha iyi ben meler kullanıyorum.çoğu kişinin kullanmamasının sebebi yakalıyamamak oysa kolaylıkla yakalın...