You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Wednesday, November 11th 2020, 7:13pm

Author: Totim

Müzayedenin oradaki kristal satan npc de kristal satışı 100 gold olsun

Müzayedenin oradaki kristal satan npc de kristal satışı 100 gold olsun. Olsun ki gariba türk oyuncularıda karakterlerini geliştirip !! Elin avrupalısından Tek yemek ten kurtulsun.

Wednesday, November 11th 2020, 6:57pm

Giriş sorunu

güncelle ye bastığımda Oyun dosyalarının üzerine yazılamıyor.Muhtemelen oyun istemcisi çalışmakta yada game centerin oyun dosyalarını çalıştırmakta yetkisi yok diye..Menüde yazı çıkıyor ..Neden acaba ??* Cevap için teşekkürler..Bekleyalim her hangi bir yeri kurcalayıp bozmayalım diyorsun yani ??

Thursday, February 27th 2020, 5:47pm

11.0: «Karanlığın Ruhu» güncellemesin yayınlanma tarihi

Quoted from "Discotech" Ama biz hazır değiliz : ) Alışkınsındır sen kaprise siteme :=) Ama teker teker gelmedikleri için zor oluyordur :=)) OHHH bee en sonunda açılmış girdim sonunda bayağı güzel değişiklikler var iyi iyi

Thursday, February 27th 2020, 5:44pm

Olsun ,olsun sabrı kalmayanlar yeni taze gençler.Bizim gibi eski kaşerler alışkın olduğumuz için sabır ile bekliyoruz.Gelir elbet.

Thursday, February 27th 2020, 5:41pm

Böyle patchler her hafta gelse keşke aylardır foruma girmeyenler giriyor ..forum canlanıyor ..Ne güzel :=))

Tuesday, October 29th 2019, 3:23pm

Bonus Premium Kristal (Sihirli Lamba Etkinliği)

Arkadaşlar vede moderatör arkadaşlar..World card ile eskiden alıyordum .bir kaç aydan beri bankalalar burayı bir kaç olumsuzluk oldu diye kara listeye almış .Ve kartım ile kristal alamıyorum kristal almanın başka yolu yokmu acaba ?*

Tuesday, May 21st 2019, 1:09am

Yeni Koleksiyoncu Sürümleri Eklendi!

Avrupalılar için çerez parası .Fakat biz tükler için çok pahalı zaten türk oyuncular bu Euro kuru yüzünden Avrupalı oyuncuların önünde maskara olduk.yabancı oyuncuların alayı 12- 13 taşlı savaşlarda filan tek yemekten sıkıntı aldığım için artık oyuna eskisi gibi sık girmiyorum. En azından bütçesi kısıtlı siteden az kristal alabilen türk oyuncular için oyun içinde para kasılabilecek imkanlar olsa iyi olur.hem siteden bütçemiz kadarı ile kristal alalım hemde oyunda para kasıp karakteri geliştireli...

Tuesday, October 23rd 2018, 6:50pm

New Server Name

Zenginler GİREBİLİR