You are not logged in.

Search results

Search results 1-11 of 11.

Thursday, September 18th 2014, 8:07pm

Author: angelofretribution

Astral Anahtar Görevi

Peki 51 level haritalarına gitmek istersekte mi bu 60 levelda verilen anahtarlara ihtiyacımız var ve ya taş kasmak istersekte mi aynı durum.51 lvl patchinden beri oynamadımda oyunu açıklarsanız sevinirim

Wednesday, September 17th 2014, 8:26am

Paralı serverda oynamayı düşünnen veya oynayan

İttifak tarafında 51 lvl askerim şu anda.Yaklasık 15 oyuncu ittifak tarafında gün içinde aktif oluyor.imparatorluk tarafında utopie birliği 30+ üyesi var ve adaydı raiddi yapıyorlar.İttifak tarafına ekip olarak birkaç kişi gelse P2P gayet zevkli olacağını düşünüyorum

Wednesday, September 17th 2014, 8:20am

Merhaba sorum olacak

Kardeşim ekibin varsa P2P başlayın derim.Sıfırdan char kasmayacaz eski serverdan charlarımızı oynayacaz diyorsanız F2P devam edin.P2P toplamda 50 oyuncusu falan var.50 kişilik server'a asla başlamayız diyorsan sizin bileceğiniz şeydir.İttifak tarafında askerim p2p'de nickim Ryder başlarsanız arkadaş eklersiniz

Tuesday, September 9th 2014, 10:02am

ı am new player

ı know league is underpopulated but Empire players need enemy.And ı have character on empire side( 18 lvl engineer). if ı dont found any end game players ı will change my side.

Monday, September 8th 2014, 10:33pm

ı am new player

ı start to play on league side and ı'm looking for a guild

Monday, September 8th 2014, 3:53pm

Paralı serverda oynamayı düşünnen veya oynayan

Arkadaşlar 2 gün önce paralı serverda oyuna başladım 20 lvl mühendisim imparatorluk tarafındayım.Başlamayı düşünen ve ya oynayan varsa irtibata geçelim.

Thursday, September 4th 2014, 12:35pm

P2P servera abonelik almak

arkadaşlar p2p server'a abone olmak üzereyim.Kayıt olurken 30 gün 1000 kristal gibi bişi gördüm.Bu kristal dediği bizim freede kastığımız kristal mi?Yani ben freede 1k kristalim varsa bedava 1 ay P2P oynayabiliyor muyum?Yoksa alakasız şeyler mi? Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Friday, August 22nd 2014, 2:43am

Ücretli Serverdeki Online Kişiler Hakkındaa

Arkadaşımı ikna edebilirsem 2 kişi başlayacaz server'a.6.0.0 ile lvl sınırı yükseleyeği için kasılan itemleri sorun etmiyorum.Forumun ingilizce bölümüne baktığım kadarıyla İmp tarafında aktif birlikleri varmış ama ittifak tarafı hakkında bişi demiyorlar hatta yazı yazan bile yok.Karşıda rakip olmayınca mmo'nunda bi manası kalmıyo haliyle.Onu geçtim imp tarafına geçip başlasam bile heriflerin oyuna devam edip etmeyeceği belli değil bide ortada kalmak var.Oyunda Türk olup 2 tarafın atmosferinide b...

Tuesday, August 19th 2014, 5:55pm

aylık ödemeli server

Aylık ödemeli server'a başlamak istiyorum ama serverın oyuncu sayısı ve durumu hakkında hiç bir bilgim olmadığı için cesaret edemiyorum.Yönetimin paralı serverı tanıtmak için örnek veriyorum 11 lvla kadar insanların paralı serverda kasmasına izin verse çok mantıklı olur.Hayır para yatırıp başlayacam bomboş çıkacak server ondan korkuyorum.

Saturday, August 16th 2014, 10:19pm

Çitf elli silahlar içintalent

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!333.1..…!iuteltn/IYAJWT Çift ellik silahlar için düşündüğüm asker talentim.Yorumlarınızı bekliyorum orda yanlış yapmışım fırıldak skilleri yerine kroşe ve ezici vuruş olacak.Düzeltilmiş hali bu http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!333.1..…!iuteltn/IYAJWT

Friday, August 15th 2014, 2:44pm

Sihirli Lamba Etkinliği geri döndü!

yükledim gelmedi bonus falan.Belirli bi zaman sonra mı geliyo postaya mı geliyo bi açıklarsanız sevinirim