You are not logged in.

Search results

Search results 1-16 of 16.

Tuesday, April 8th 2014, 11:27am

Author: matador789

Takım Görevleri Hakkında

Çogu birlik kendi bünyesinde zaten bu tür aktiviteleri yapmaktadır.Sizde bir birlige girip bu aktivitelerden yararlanabilirsiniz

Tuesday, April 8th 2014, 11:19am

Böyle saçma oyun hatasımı olur

Vay be diyorum bşka birşey demiyorum

Tuesday, April 8th 2014, 11:18am

Hesap Taşıyamama

Drakdish İle iletişime geçersen sorunun kısa sürede çözülecektir

Tuesday, April 8th 2014, 11:17am

Görev Hatası

ışınlıyıcıdan gökyüzü kulesine tekrar gidip etraftaki görevleri ala bilirsin

Tuesday, April 8th 2014, 11:14am

Siz ne düşünüyorsunuz ??

Forumdaki Mod lar gayat yardımcı oluyorlar zaten kristal fiyatları hakında pek bılgım yok ama yakınca MRC acılcak krıstal alımı yada başka bir site üzerinden alıcaz

Saturday, April 5th 2014, 4:22pm

Hesap Aktarim Problemi Yaşayanlar Buraya

Bende aynı sorunu yaşaıyorum lütfen yardımcı olurmsuun Darkdish bana da sorunu yazdım yoladım sana a ynı problem bendede var

Saturday, April 5th 2014, 4:19pm

Hesap aktarım problemi

Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum şöyle; Asıl kullandığım hesabımı sitedeki rehbere göre taşıdım ve onaylandı. Ertesi gün girmeye çalıştığımda şifre yanlış hatası aldım. Daha sonra asıl hesabını taşıdığım e-mail ile my.com da başka bir hesap açtım. Şifreyi sıfırladığım zaman asıl hesabımın değil diğer hesabımın şifresi sıfırlanıyor. 2 gündür sorunumu çözebilmiş değilim, destek sistemide açık değil. Yardım edebilecek bir yetkili yada arkadaş var mıdır? Şimdiden teşekkürler

Saturday, April 5th 2014, 3:58pm

Tekrardan ayarlar

o bölüm cıksa zaten cogu sorun cozulcekte cıkmıyor yakın azmnda cıksa bari

Friday, April 4th 2014, 5:47pm

Şifre Kabul etmeme hatası

Destek sisteminin linkini bilmiyorum yada adresını bulamuyorum verımsıın lütfen ? bu arada yardımlarınız ıcın çok teşekkür ederim yeni mod luk görevinizi bence çok iyi yerine getiriyorsunuz diyer kulanıcıların dedıklerı canınızı sıkmasın

Friday, April 4th 2014, 10:42am

Aga 2 sinide denedim şuan ilk hesabım olan asıl hesabım olan ın şifresini deyiştirmem gerek çünkü onda şifre hatası veriyor şifre yanlış diyor 2.ci hesabta ilk hesabımın msn ine kayıtlı emailine kayıtlı bunlar in sadece 2.cisine giriyorum 1.cisine giremiyorum en üste konuyu açtıgım da söledigim gibi ilk hesabımın şifresini deyiştiremiyorum 2side aynı msnde oldguu için bu 2.ci hesab bu yeni sitede açılmış bir hesab nasıl olduysa açıldımış birden ama ilk asıl karaterimin oldugu şifreyi yanlış diyo...

Friday, April 4th 2014, 10:34am

Arkadaşlar şuan bir gm filan ulaşşsa çok iyi olucak çünkü şöyle birşey oldu eski sitden ben şifremi geçirdim sonra nasıl oldu is e bu var olan msn ın ustune eskı hesabımın ustune 1 şifre daha açıldı yeni bir hesab bunda girdigimde ise hıc karater yok yeniden krater acılıyor suan 1 lvl arater açık ben aynı e-mail 1 tane daha hesab almıs oldum asıl hesabıma gıremıyorum asıl hesabın şifresini deyiştirmeye çalışırken yeni hesabın şifresi deyişiyor bunu açıkcası nasıl çözülücek herhangı bir admın yar...

Friday, April 4th 2014, 10:19am

Kaçırdım linki sanrıım verimsiin yeniden arıyorum bulmaya bilriimde

Friday, April 4th 2014, 10:13am

Merhaba arkadaşlar forumda gördügüme göre bir çok insan da aynı sorun var ama benim sorunum biraz farklı ben şifremi taşıdım ve siteye girmiştim sonra oyun güncelemesi bitii oyuna girdim E-mail ile giris yaptım şifremi yazdın şifre yanlış diyor siteye girdigimde şifrem giriliydi hala ve çıktım sonra siteye yeniden giriş yaptıgımda şifremi yeniden hatalı gösterdi bana paralamı unutuum bölümüne tıkladım 403 bilmemne eror filan verdi heralde site daha tamamlanmadı Forum admınlerı modları yada gm le...

Thursday, April 3rd 2014, 9:30pm

Kristal Nasıl Alacağız ?

aslında 18 yaşında olmadanda kredı kart larını kulana bılırsın bunlar içine para yüklenip sadece karttan harcaya bilecegin şekilde Deyişik market kartları var içine para yükleyip sonra master yada visa düzenine göre siteden kristal alımı yapa bilirsin

Thursday, April 3rd 2014, 9:27pm

Statlar

Statlar class larına göre ayarlıcaksın mevcut kulandıgın class ne ona hangı stat ıv verırsen dah fazla hasar verırsın gıbısınden bir düşün sonra kafana yatan puanlamayı yap emın ol class ın pt deki önemine göre vermek gerek puanları

Thursday, April 3rd 2014, 9:25pm

I've been cheated by the game. - Oyun Tarafından Dolandırıldım.

Beyler tama dogru diyorsunuzda aynı sorun var emın olun herşeyi okudum farfi farfıne yapmıs olmama ragmen aynı hata bendede var şimdi zorunlu olarak şifre deyiştirme bölümünün eklenmesini bekliyorum eger öyle bir bölüm var ben görmediysem bir arkadaş anlatırsa sevirim ii forumlar