You are not logged in.

Search results

Search results 1-13 of 13.

Friday, March 9th 2018, 11:12am

Author: Cerasis

Kaderin Tebessümü

etkinlik ne onu anlamadım. extradan ne oluyor şuan.

Wednesday, April 27th 2016, 8:47pm

68 lvl de görev bulamıyorum yardım..

postacıdan aldığım taşı kaybetmişim galiba. postacı da da görünmüyor artık. o taşı tekrar almam mümkünmü?

Wednesday, April 27th 2016, 6:37pm

Quoted from "Discotech" O zaman görev atlamış olmalısın,arama butonu ile tarama yap haritayı açıp. sürekli yapıyorum aramayı bi mucize olurda görev verir diye ama dediğim gibi aramadan sadece 11-19 lvl dünya gizemi görevleri çıkıyor.

Wednesday, April 27th 2016, 6:30pm

Quoted from "Discotech" Bilgi cildi kullanmadan görev yapıldığında bu durumla karşılaşman normal.68-69 levelde açılır tekrar. aslında bi 15 tane kullandım ama yetmedi demekki. lakin şuan 40 xp veren 4 lvl seviyeden düşük slotlarla nasıl 600k xp dolduracam onu düşünüyorum

Wednesday, April 27th 2016, 6:06pm

yaptım tabi ki. malesef sadece 11-19 lvl gizem görevleri çıkıyo.

Wednesday, April 27th 2016, 6:01pm

arkadaşlar 67 levelde görev kalmadı görev bul dan 11-19 lvl görevler çıkıyor. ittifaktayken yaptığım dünya gizemi görevleri. bi arkadaş 68 de yeni görevler gelicek dedi lakin gelmedi. şuan 68 levelim. görev buldan çıkmıyo görev. dane haritasına geçemiyorum. yardımcı olabilecek varmı.

Wednesday, April 27th 2016, 4:57pm

Dünya gizemi ve yeni harita görevleri.

Quoted from "KenanReyiz" Konuyu fransizca bolumune yazmissin 2 senedir oyuna girmiyorum kafa gitti iyice

Wednesday, April 27th 2016, 4:17pm

Dünya gizemi ve yeni harita görevleri.

Arkadaşlar daha önce yapmış olduğum gizem görevleri şuan tekrar karşıma çıktı. ayrıca yeni page görevlerinde tıkanmış durumdayım. 67 lvl de kaldım. lvl kasmak sorun değil de görevler yok. yeni haritalara geçemedim.

Tuesday, March 3rd 2015, 2:26pm

Bu hile mi değil mi ?

aslında apaçık ortada herşey.. takımda 3 şifacı gözüküyo en kötü şifacı bile 30m şifayı geçerdi demekki şifacılar fh diil dpsmiş. karabüyücülerde kill sayısına bakarsak onlarda fh diil. adamda tek başına atar yani bu normal. şifacılar fh olsaydı o 130m en az 3e bölüncekti ve kimsenin gözüne batmıcaktı.. bu kadar basit

Monday, March 2nd 2015, 1:05pm

Bu hile mi değil mi ?

her şey taş değil oyunculuk alt yapın sağlam olmazsa istersen 13 taşlı ol farketmez. 8-9 taşlı olupta 10-11 taşlılardan daha iyi dps yapan veya şifa atan oyuncular gördüm ki eminim sizlerde görmüşsünüzdür hepsi mi hileciydi? öyle bi hale gelmişki artık milletin nickine bakmadan taşına bakılır olmuş bu kadar yüzeysel olunmamalı.. sonuçta ortada bir emek bir tecrübe var..

Monday, March 2nd 2015, 10:48am

Bu hile mi değil mi ?

insanlara çamur atmak yerine nasıl onlar kadar iyi olabilceğinize uğraşın bence ayrıca dpssini bilmem ama sadece telepati diil bu patch mistikler kolay kolay ölmüyor.. ve ortada bir hile söz konusu olsaydı bu gerçekten virüs gibi yayılırdı. şunuda söyleyim bazen 40k statlı paganımla arena girdiğim oluyor taşlarm 8 ona rağmen 50k 60k statlı şifacılarla başabaş oluorum şifada özellikle bi stat ayarlamadım ama pagan yaraya şifacıdan daha iyi şifa atıyor bunu farkettim. bir de şöyle birşey var class...

Friday, January 2nd 2015, 8:06pm

AYASOFYA Birliği Nova Baskını

Keşke bende olsaydım