You are not logged in.

Search results

Search results 1-17 of 17.

Saturday, October 22nd 2016, 6:11pm

Author: VeteraN

Oyun tuşları algılamıyor ve mause ile kamera açısını sağa sola çeviremiyorum

2 seçeneğide denedim herhangi bir değişiklik olmuyor oyunu bu siteden indirdim kendine farklı klasörler oluşturmuş salt okunur olmuş sanırsam ayarlar her oyunu açtığımda sıfırlanıyor yeniden yapmam gerekiyor mause yi kullanabiliyorum ama kamera açısını çevirip etrafa bakamıyorum ve klavyedeki hiçbir tuşu algılamıyor oyun ayarlarda herhangi bir problem gözükmüyor ve bu oyunu 3.kez silip tekrar yükleyişim eskiden hiç böyle hatalarla karşılaşmazdım.

Friday, October 21st 2016, 8:13pm

Oyun tuşları algılamıyor ve mause ile kamera açısını sağa sola çeviremiyorum

Oyun tuşları algılamıyor ve mause ile kamera açısını sağa sola çeviremiyorum.yardımcı olurmusunuz oynu oynayamıyorum?

Friday, October 21st 2016, 3:20pm

oyunun 9.53 gb kurulumunu indirdim fakat oyunun klasörü yok

oyundan klasörlere bakınca gözüküyor fakat normal windows gezgininden bakınca yok oyunu açamıyorum

Friday, April 3rd 2015, 3:30pm

[PMB]DomatesBiberr 6.0 Kırık Zincirler Mistik Rehberi

Eline sağlık dostum. Gerekli püf noktaları vermen ayrı bi güzel olmuş.

Thursday, April 2nd 2015, 1:04am

[PMB] Savaşçı Rehberi (Thasphia) 6.0 Kırık Zincirler Güncellemesi

Quoted from "Kili" Eline emeğine sağlık on numara olmuş Teşekkür ederim

Wednesday, April 1st 2015, 11:23pm

Bazı alternatif yetenek ağaçları aşağıdaki gibidir. Gelişim aşamaları yetmeyen arkadaşlar resimde yuvarlak içine alınmış KIRMIZI bölgelerden feragat edebilirler. Yırtıcı bir savaşçı isteyenler için Full PvE DPS Yetenek Ağacı Yukarıdaki yetenek ağacında tüm savunma yeteneklerini devre dışı bıraktım. Karakterinizi kasarken ve astral gruplarında yüksek hasar vermenizi sağlayacaktır. Full PvP DPS Yetenek ağacı Full Tank PvP yetenek ağacı aşağıdaki gibidir. Gelişim Aşamalarını Verirken İzlenecek Yol ...

Wednesday, April 1st 2015, 7:23pm

Savaşçının olumlu yönleri Giriş bölümünde de bahsetmiştim. Kısaca tekrarlayalım. Yüksek fiziksel hasar, zor ölüm, ağır tanklık yapabilmesi, yere serme etkilerinin fazlalığı Olumsuz yönleri Uzak mesafeden hasar veren sınıflara karşı dezavantajı vardır. Rakibin yanına gidene kadar bir müddet hasara maruz kalırsınız. Çözümlerden bir kaçı ise, Gerçeklenen Saldırı yeteneğini kullanarak elde ettiğimiz dövüş avantajları ile Hayat Seçimi yeteneğini sürekli kullanarak çelik direnci yenilemek. Bu sayede f...

Wednesday, April 1st 2015, 6:53pm

Karakteristik puan dağılımı ise aşağıdaki gibidir PvE yaparken DPS rolünde : Meleke, Vahşet, Canlılık yüksek tutulmalıdır. PvE yaparken TANK rolünde : Canlılık yüksek tutulmalıdır. Mukavemet olabildiğince yüksek tutulmalıdır. Aksi taktirde açık yara etkisi alırsınız. Bu etki 5 kademeye kadar birikir . Aldığınız şifa oranı açık yaranın büyüklüğüne bağlı olarak ciddi miktarlarda düşecektir. PvP yaparken DPS'de ise : Meleke, Vahşet, Metanet, İrade, Canlılık. Dengeli şekilde yüksek tutulmalıdır. Mel...

Wednesday, April 1st 2015, 5:38pm

Ağır Tank (PvE) yetenek ağacı ise şöyle : Not : KIRMIZI alanların açılma zorunluluğu yoktur. Çoğu yetenekten üst sayfalarda bahsetmiştik. Ağır tank yetenek ağacındaki bazı önemli yeteneklerden kısaca bahsedelim. Siper : Darbeleri bloke etme olasılığı 8 saniye boyunca %50 artar. En önemli tank yeteneğimizdir. Özel koruma : Bir grup üyesine %25 daha az tehlike oluşturan bir etki vererek ölümden koruma sağlar. Grup üyesi öldüğü taktirde çetin ceviz kabiliyetini koruyucu yerine grup üyesi kullanır. ...

Wednesday, April 1st 2015, 5:24pm

Savaşçının oynanabilirliğini arttırmak için açtığım bazı gelişimler Delici saldırı : Yakın dövüş sırasında düşmanı yere serer ve 5 saniyeliğine sersemletir. Yenilenme süresi 30 saniyedir. 40 dövüş avantajı tüketir. Zayıflık Göstergesi : Korku etkisinin süresini %25 kısaltır. Kafein : Yavaşlatma etkisinin süresini %25 kısaltır. Taş kafa : Sersemletme etkisinin süresini %25 kısaltır. Deşici savaşçı : Çift el silahlarla verilen zararı %4 arttırır ve yakın dövüş saldırı menzili 3 metre artar. Dize a...

Wednesday, April 1st 2015, 4:47pm

Fırıldak (3) : 7 Metre çapı içindeki tüm düşmanlara her saniye hasar verir. Savaşçımızın hareket hızını %50 azaltır.Toplu katliamlarda oldukça etkili bir yetenektir. Deşici Savaşçı Gelişim aşaması ile etkinin çapını +3 metre artırdım artık 10 metre çapı içindeki tüm düşmanlara hasar verebiliyoruz. Kıyım gelişim aşaması ile %15 kritik ihtimalini artırdım. Katil doğan gelişim aşaması ile %15 verilen hasarı artırdım. Gelelim usta yeteneklerimize, bunları kullanmak için Ejder gözyaşına ihtiyacınız ...

Wednesday, April 1st 2015, 4:29pm

Güçlü Saldırı ve Eksiksiz Saldırı (3) : Savaşçının ana yeteneklerinden bir tanesidir. Yakın dövüş saldırısıdır ve 15 Dövüş avantajı üretir. Tam İsabet Gelişim aşaması ile verdiği zararı %15 artırdım. Şanslı Gelişim aşaması ile %15 kritik vurma ihtimalini artırdım. Depar (3) : Hedefe doğru hareket eder ve 2 saniye onu yere serer. 3 yetenek puanı vererek yenilenme süresini düşürdüm. Sokak Dövüşçüsü Gelişim Aşaması ile hedefin yerde kalma süresini 6 saniyeye çıkarttım. Karşı Konulmaz Kuvvet Gelişi...

Wednesday, April 1st 2015, 3:23pm

Son güncelleme ile birlikte yukarıda gördüğünüz üzere tank ağırlıklı yenilikler yapılmış. Savaşçının daha fazla hayatta kalabilmesi buna bağlı olarak daha fazla hasar verebilmesi ve ağır tanklık yapabilmesi hedeflenmiştir. Savaşçının gruplarda, savaşlarda, zindanlarda daha fazla aranan bir sınıf olmasını sağlamıştır. Kendimden örnek verecek olursam, karakterimin ulu olmasının sağladığı çift yetenek ağacı dizilimi sayesinde Ağır Tank ve DPS yetenek ağaçlarım arasında geçiş yaparak gruplarda oynad...

Wednesday, April 1st 2015, 3:16pm

Dilerseniz Son Güncelleme İle Gelen Değişiklikler ile konumuza devam edelim. Adrenalin Bağımlılığı Gelişim Aşaması sayesinde, Adrenalin Vızıltısı yeteneğinin yenilenme süresini %4/8/12 azaltır. Adrenalin Vızıltısı etkinken yakın dövüş saldırılarının yenilenme süreleri %10/20/30 azalır. Bağlılık. Çetin Ceviz etkisi altındaki karakter, %33/66/100 olasılıkla Çetin Ceviz oluşturma imkanına sahip olur. Atlet. Çelik Direnç, etkin olduğunda, 2 saniyede bir karakterin azami sağlığının %1/2/3 oranında ye...

Wednesday, April 1st 2015, 2:40pm

Merhaba Değerli Oyuncular, Bu konuda sizlere, savaşçı hakkındaki bilgilerimi paylaşarak kendi oyun tarzınızı oluşturmanıza yardım edeceğim. Öncelikle "Ne için savaşçı açmalıyım?" sorusunun cevabını verelim. Ben, ön saflarda düşman ile göğüs göğüse çarpışmak istiyorum, hedef aldığım düşmana zor anlar yaşatmak istiyorum(bol sersemletmeli yetenek vuruşları), zor ölsün ve hasarı yüksek olsun istiyorum. Bosslara karşı tanklık yapmak istiyorum derseniz savaşçı tam size göre bir sınıf olacaktır. Konunu...

Wednesday, April 1st 2015, 12:04am

Giriş

Karakter ismi : ThasphiaBirlik : HuzurIrk : Priden, Harika Savaş LorduRol : DPS veya TANK