You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 56.

Sunday, August 31st 2014, 6:52pm

Author: MonaRoza

Karakter alım satım..

Karakter alım satımı tamamen yasaktır. İlgili kurala buradan ulaşabilirsiniz. Lütfen bu gibi durumlarla karşılaştığınızda ekran görüntüsü alarak destek sistemimiz üzerinden bize ulaştırınız.

Friday, August 29th 2014, 6:25am

İtem ve Taş Geliştirme

Quoted from "karchay" selam arkadaşlar astral adalara gitmem gerekiyor item geliştiricileri için. mavi geliştiriciler için sanırım 7 den sonrası demişler forumda ama bende 7 ye kadar ada görünüyor. onları nasıl açabilirim? Astral sabitleyici sayısı gerekli miktara ulaştığında bir üst sektöre erişim kazanabilirsiniz. Astral sabitleyiciyi: - Yeşil adalardan - Ganimet dönüştürerek aldığın kutulardan - Nadir Nesne Dükkanından "Kopya Ayna" alarak artırabilirsin. Kaç sabitleyicin olduğunu ve bir üst ...

Thursday, August 28th 2014, 12:51pm

Banka karti ile kristal alimi ve yıl sorunu

Sorun yetkililere iletildi, mümkün olan en kısa süre içerisinde düzeltilecek, ancak bunun tarihi konusunda henüz bir bilgi yok. İyi oyunlar.

Thursday, August 28th 2014, 12:38pm

yükleme

Quoted from "MuskeTeR" beyler ininal karta 50tl yükleme yapdım kartta 51 lira var http://tr.allods.com/billing dan oyuna yükleme yapıyorum kartın 16 haneli kodunu yazıyorum entera tıklıyorum ama sayfa yeniden yükleniyor sizce bakımdan olabilirmi? Bakım nedeniyle servera ulaşamıyor ve işlemi tamamlayamıyor olabilir, lütfen bakım bittikten sonra tekrar deneyiniz. Yine de işlemden sonuca ulaşamazsanız destek sistemiüzerinden bir ticket oluşturup, sayfada belirtilen bilgileri vererek yardım isteyin...

Thursday, August 28th 2014, 12:31pm

Düşük Performans Sorunu

Quoted from "WasLey" Peki birşey soracagım.ModMonaroza Goblinbolden çıkınca oyun 10/15 sn donuyor Destegin cevabı bilgisayarınızdan kaynaklı bir hata denildi (Pcye format attım) ama sorun yalnızca bende olan birşey de degil.ÇÖZÜM yolu var mı dır ? Tek tek bilgisayarınızdaki sorunları bilmem takdir edersiniz ki mümkün değil, ben genel olarak istemci oyunları ve bilgisayar performansını artırma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Bilgisayarınızın performansındaki sorunları tespit edip ...

Thursday, August 28th 2014, 7:14am

Düşük Performans Sorunu

Merhaba, Bilgisayarınızda ayrıca bir de onboard grafik kartı mevcutsa, bazen sistem otomatik olarak onboard kartı kullanabiliyor. Bunun için diğer kartın ayar menüsünden oyunun tanımlanması performansı artırabiliyor (Özellikle on board ikinci bir ekran kartı olan laptoplarda gerekli). Grafik kartınızın 3D uygulama ayarlarını yapmanız, ekran çözünürlüğünü 1024x768 olarak ayarlamanız fayda sağlayabilir. Öte yandan, bazı yazılımların yüklenmesi de aynı şekilde performans sorunlarına çözüm olabiliyo...

Friday, August 22nd 2014, 12:40am

Oyun durumu

Quoted from "sodexho" Merhaba arkadaşlar.. uzun süre oynadıktan sonra bıraktığım oyuna bir bakayım istedim ve birkaç sorum olucak Kristal kuru eski server a ( tr server ı ) göre ne farkı varmı ? mesela 1000 Kri ne kadar şuan ? Yeni karakter açıp gelişmem en az ne kadar süre alır ? Bir de geri dönmeye değer mi ? Merhaba, Eski karakterini bu sunucuya taşıyabilir ve bırakmış olduğun noktadan devam edebilirsin. 1000 kristal şu anda 10 Euro, gold ile almaya çalışırsan 64700 gold. Eski serverda sabit...

Thursday, August 21st 2014, 1:03am

Gemi Kristali

Quoted from "Rexx" Merhaba Arkadaşlar; Öncelikle belirtmeliyim konu için foruma baktım ancak herhangi bir çözüm bulamadım. Benim sorum şu; Eski patchde yani serverlar birleştirilmeden önce gemi kristali almıştım etki kısmında hala durmakta kendisi.Şimdi kullanmak ve etki kısmından silinmesini istiyorum, fakat bir türlü başaramadım.Sizden ricam bilen arkadaşlar bir yardımcı olursa çok memnun kalıcam.Teşekkürler, iyi forumlar. Astralde geminin ışınlanma noktasında bulunan en az 4 grup üyesi siz h...

Tuesday, August 19th 2014, 5:54am

Astral bileşeni görevi

Quoted from "hackman31" tıklıyorum şoyle diyor gerekliler cun harabelerinden obsidyen taş diyor şimdide Antik Taşlar görevini tamamanız gerekiyor önce. Antik taşlar görevinde haritanın kuzeyinde bulunan harabelerden 3 adet taş topluyorsunuz. Eğer görevi tamamladınız ve taşlar yoksa mevcut görevi iptal edip tekrar almayı deneyin.

Monday, August 18th 2014, 6:01pm

Astral bileşeni görevi

Quoted from "hackman31" Arkdaslar bu astral bileşeni görevi nsıl yapılıo bir türlü yapamdım. anlasam yapcamda bir türlü alıymdım. Anlatbilirmisiniz Sahildeki gemi harabesine doğru giderken, gemi harabesinin sol tarafında büyükçe bir kristale benzer taş göreceksiniz, yanına gittiğinizde z tuşuna basarak veya taşa tıklayarak, taşı yüklemeniz halinde görev tamamlanacaktır. İyi oyunlar.

Sunday, August 17th 2014, 8:58am

Güncelleme notları

Merhaba, Yüklenen versionlara ait Türkçe güncelleme notlarını buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca gelecek güncellemelerle ilgili bilgiler için de haberler kısmını takip edebilirsiniz. İyi oyunlar

Friday, August 15th 2014, 5:37am

Oyun durumu

Quoted from "user_1349639" Arkadaşlar oyunun son durumu nedir? Oyuncu sayısı yeterli mi ? ona göre tekrar başlamayı düşünüyorum Oyuncu sayısı konusunda her hangi bir sıkıntı yok. Sizi de aramızda görmek isteriz.

Thursday, August 14th 2014, 2:17pm

Resimde gördüğünüz bu şahısın oyundaki tek amacı milleti "trollemek"

Oyun içerisinde her türlü küfür ve hakaret yasaktır. Karşılaştığınız bu tür durumları destek sisteminde belirtildiği şekilde yönetime iletiniz. Kurallara uygun şekilde yapmış olduğunuz bildirimler, mümkün olan en kısa sürede değerlendirilerek gereği yapılacaktır. İyi oyunlar.

Wednesday, August 6th 2014, 2:15pm

Beyler 46 'dan

Quoted from "victorysaberr" peki tekrar oyunu indirdin 46 çarıma girdim ama baya unutmuşum oyunu 1 lvl açsam mı acaba Yeni karakter açmak yerine mevcut olana devam etmek daha ekonomik olacaktır. Yeni bir sınıf oynamak istiyorsanız da reenkarne açmak yeni karakter yaratmaktan daha iyi bir çözüm olabilir. Sıkıntı çektiğiniz konuları buradan veya oyun içinden pm atarak bizlere sorabilirsiniz. İyi oyunlar.

Wednesday, August 6th 2014, 1:22pm

İtem ve Taş Geliştirme

Quoted from "krasuss" Quoted from "MonaRoza" İtem; sadece yükseltmek istediğin renkteki geliştirici ile geliştirilebilir. Örneğin: mavi itemi mor'a geliştirmek istiyorsan mavi geliştirici işine yaramaz mor veya üstü geliştirici kullanabilirsin. Taşları geliştirirken, sadece iki tane yeşil taşı birleştirerek mavi yapabilirsin. Mavi ve mor taşları turuncuya geliştirmek için turuncu geliştirici kullanmalısın. Turkuaz veya 56. seviyeye basmak için ise epik geliştirici kullanmalısın. İyi oyunlar. şe...

Wednesday, August 6th 2014, 1:04pm

İtem ve Taş Geliştirme

Quoted from "user_3027321" Ya eskisi gibi aynı itemden 2 tane olunca geliştiremiyor muyuz? Onca farm yaptım item aldım ama olmadı, birde taşlarda da aynı şekilde aynı itemden 2 tane koydum geliştiremedim. turkuaz ve turuncuda da geliştirilmedi sonra gittim zincifire aldım gelişti . Benim amalgamlardamı bir sorun var acaba? Teşekkür ederim İtem; sadece yükseltmek istediğin renkteki geliştirici ile geliştirilebilir. Örneğin: mavi itemi mor'a geliştirmek istiyorsan mavi geliştirici işine yaramaz m...

Wednesday, August 6th 2014, 11:08am

Hesap Taşıma Transfer sorunu acil yardım

Quoted from "oncr77" Hesap Transferi!! Abi simdi anltyurm ben hesabmi tasi yerine basmadan direk.bu oynadgm hesabn kullanci adi ve email sifre hepsni kullanarak yeni hesap actm ayni bilgilerle ve oyina grdgmde karakterler yok yeniden irk secmem soyleniyor sanki 0 dan hesap acms.gbi sonra hesabmi tasi diyerek.yapiym dedim tikladm hesabmi tasi yerine kayit olmsa sayfasi cikmiyor yardmlanzi.beklyrm bu sayfa cıkıyor sonra http://i.hizliresim.com/xY1gVa.png yani ilk başta hesabmı taşı demeden hesap ...

Tuesday, August 5th 2014, 10:57pm

Vahiy Adası 7 parça

Zırh görevi için bakabileceğiniz yerler: - Anı Yaşa görevi (ejder ve avcının kesildiği görev) - 4 noktada kendi yansımalarınız ile savaştığınız görevde, yansılamaları karşılaşmaya çağırdığınız npc ler) - Drakonid usulü balık avı görevi (Bataklıkta çubukla karıştırarak yaratık çıkarıp kesilen görev) - Cızırdayan yarıktaki hazineyi bulma görevi Bunlardan yapmamış olduğunuz varsa mutlaka yapmalısınız. Ayrıca, lord hisarında lordun sesi ile konuşmayı deneyin, Drakonid adası, cızırdayan yarık, soluca...

Saturday, August 2nd 2014, 10:55pm

Oyun Kurulumunda Hata ?!?!?!?!?!

Quoted from "mortimsah" Merhaba Arkadaşlar ; Ben oyunu indirdim 1.2 gb sanırım ancak kurulum bittikten sonra ''Oyun kurulumunda hata oluştu'' şeklinde bir hata belirdi Lütfen çözüm önerirmisiniz ? Ekran görüntüsündeki mesajda yüklü dosyaların kontrolünü başlatmak isteyip istemediğinizi soruyor. Evet'i seçerseniz, hasarlı dosyaları bulup düzeltecek veya tekrar indirecektir. İyi oyunlar.

Wednesday, July 30th 2014, 4:40pm

Eğitim Kampında bug kullanımı

Quoted from "Camenta" Son zamanlarda çok denk gelmeye başladı. Rakip golem kendini bir şekilde duvarın içine sokuyor nasıl yapıyor bilmiyorum. Duvarın içine girdiği için hedefleyip hasar veremiyoruz. Bu sırada rakipteki herkes bizim goleme saldırıp kesiyor. Golem kendi laboratuvarlarına dönünce duvardaki golem çıkıyor ve sayı kazanıyorlar. Böyle böyle her eğitim kampında 3-0 kaybetmeye başladık. Bir tanede resim paylaşıyorum. Sağ altta golem duvarın içinde diğer tüm rakip soldaki gibi bizim gol...