You are not logged in.

Search results

Search results 1-15 of 15.

Thursday, October 13th 2022, 12:37pm

Author: Arrowpool

Events: Screenshot contest «Heroes' Routine»

Name: Winchester Server: Evolution First of all, please forgive me for delaying this visit, Dear Aellona. I want you to know that i haven't forgotten the sacrifice you made. I hope you're with Kyros because you're the only one who can restrain him. Those who believe in the light and those who do not... To be the Hero of Sarnaut, you must first have courage. You had more than that. May we meet again... From Buranat with love.

Sunday, August 7th 2022, 1:27pm

Event: Task Force

EVENT: TASK FORCE NAME: Raicho SERVER Evolution COMPLETED TASKS: Yaşam ve Eğlence Bir dilenciye para ver – 10 Puan. Evlen veya boşan – 10 Puan. Eldzun'da Tembel Ayı bosunu kes – 10 Puan. Kirah veya Parlayan Ada'da bir yarışa katıl – 10 Puan. Sınıfınıza ait kostümünüzü baştan aşağıya eksiksiz bir şekilde giyinin ve başkentinizde bulunan sınıf rehberinizi selamlayın. – 10 Puan. Astral Bir Astral Ticaret noktasını ziyaret et – 10 Puan. Astral'da bulunan iblislerden bir gemi teçhizatı elde et – 10 P...

Wednesday, April 15th 2020, 3:33pm

Eatser Event

Name:NewCengo Level:90 Server:Evolution https://ibb.co/2sDsbkY I have to paint the eggs for Easter ... OH no I have to take a nap before, this job is tiring but fun

Monday, February 10th 2020, 3:47pm

11.0 «Karanlığın Ruhu» güncellemesi Koleksiyoncu Sürümleri Ön Siparişi!

Merhaba şu an için indirimle fiyat ile satılıyor evette kristal üzerinden de satış imkanı olsa iyi olmaz mıydı ? Muhtemelen indirim bittiği zaman gelecektir ama 2200 kristal ile almak varken bu rakam 2 katına çıkacak. Geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

Monday, November 11th 2019, 10:44pm

Casus Tetikleme—Tetikliyici atış ve Yanıltıcı Manevra hakkımda sorum var

Bu konu hakkında kesin bir bilgim yok ama yorum yapmam gerekirse tetikleyici atışı kullanan okçular genelde bir üst kademe oyuncular oluyor yani pvp de hasarı üstlenmek veya ne kadar hasar aldığını görmek isteyen çılgın arkadaşlar görüyorum yoksa yeteneği açmanın mantıklı açıklaması yok. Tank buildi içinmiş gibi gözüküyor ama dimi

Monday, November 11th 2019, 10:32pm

[PMB 10.1] Okçu PVP rehberi 10.1 Arrowpool

Geri tepme için katılıyorum evet fakat ben pek kobra deparı kullanmıyorum , tavsiye için teşekkürler.

Saturday, October 5th 2019, 4:22pm

Baştan savma dedigin şeye ben saatlerimi verdim ve ilk defa katılıyorum böyle bir etkinliğe, eğer beğenmiyorsan uygun bir dille söylersin burda emek var ne kadar doğru ne kadar yanlış bu artık bilirkişilere kalmış. Kullanışlılık kısmında bu en basit düzeyde hazırlanmış bir rehberdir.

Saturday, October 5th 2019, 3:16am

Bu tamamen kişiye kalmış bir şeydir , 250 de olabilir ama belirttiğim gibi ben böyle tercih ediyorum. Arkadaşlar kendi ekipman seviyesine bağlı statlarıyla kendilerine uygun değeri vereceğinden eminim.

Friday, October 4th 2019, 8:38pm

Üniversite de olduğumdan oyuna girme imkanim yok ama ben bu buildi yaparken gelişimlerde kaçma tekniğinde savunma faktörü yazmadığına emin olabilirim. Eğer öyle ise de arkadaşların bunu dikkate alacağına eminim ve de güzel üslup ile uyardığın icin rencide olmadım aksine sevindim bu yüzden de ayrıca teşekkür ediyorum.

Thursday, October 3rd 2019, 11:23am

Dostum bu gelişimler sallanma ve jokerin süresini %50 +%50 arttırıyor yani gelişimsiz sallanma 3 saniye iken bu gelişimlerle 6 saniyeye kadar çıkıyor. Savunma faktörü yazdığına aldırış etme çeviri hatasıdır . İyi günler

Wednesday, October 2nd 2019, 5:34pm

Teşekkkür ederim , umarım işini görür

Sunday, September 15th 2019, 6:31pm

[PMB 10.1] Büyücü Detaylı PVP rehberi 10.1 by Ferekonda

Oyunda gördüğüm iyi büyücülerden birisisin bunu vs ve savaşlarda görmek mümkün yani 13 taşın olsa düşünemiyorum güzel oynuyorsun büyücüyü bilgilendirmelerinde sade ve hoş olmuş herkes anlıyabilir başarılar

Sunday, September 15th 2019, 5:41pm

UZAKÇI OKÇUNUN KULLANDIĞI YETENEKLER 8 saniye boyunca görünmez oluruz. Yavaşlatma etkileri kamuflaj etkinken bize işlemez , hareket hızımız % 40 artar , alınan zarar % 40 azalır . Eğer başka bir yetenek kullanırsanız görünmezlik etkisi kaybolur. Ben sizlere bu süreyi iyi kullanmanızı öneririm. 20 metre geri sıçrayarak 4 ekipman parçası yenileriz. Savaştayken 10 saniye boyunca her 3 saniyede 1 teçhizat parçası yenileriz . (2.kademede 2 teçhizat parçası , 3. kademede 3 teçhizat parçası yenileriz)...

Tuesday, October 23rd 2018, 5:07pm

New server name competition!

My Advice :Fatefull Allies Name : Arrowpool Server : New Frontier