You are not logged in.

Search results

Search results 1-12 of 12.

Saturday, March 21st 2020, 9:28am

Author: ogungaus

Pet Damage ??

Hello there. I used to olay allods when it was Max level 55lvl. Yesterday ı camebsck and start playing again. It seems everythi v has changed . But the problem is warden talents are so different now , we used to Max pet skills to do Damage but now ıts only for rubies ı think Now here is my question for pvp builds ı picked some rubies that about pet attacks , but should ı max level my pet ? I Tried the on dummys and it looks like 3 lvl pet and 1 lvl pet doing same Damage ? What is the difference ...

Thursday, July 7th 2016, 3:36am

Pagan pet konusunda önemli bilgilendirme

Paganın yavru hayvan yeteneğinin açıklamasında yazan hiçbir bilgi yok ne yavru hayvanın vurduğu damage ne vurma sıklığı ne max hp si yeteneğin 1/2/3 dereceleri arasındaki farkı görmek imkansız teker teker deneyen veya bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi çoğu kişiye faydalı olur ?

Friday, April 8th 2016, 1:01pm

Belki basit ama

Belki basit gelicek ama Karabüyücü petlerinin dış görünüşlerini paganların ki gibi değiştirilsin birçok oyuncu uzun zamandır istiyor bunu

Wednesday, March 16th 2016, 5:47pm

7.0 Güncellemesi Görüşler.

Beklentim 6.0da olduğu gibi astral ada yapmanın ve ululuğun hamallıktan ibaret olmadığı grup üyelerinin akıncılardan değil oyunculardan oluştuğu bir allods

Wednesday, March 16th 2016, 4:52pm

Ululuk üzerüne düzenleme

Merhaba herkese iyi günler iyi forumlar Öncelikle Allods 3.0 dan beri allods oynuyorum uzun bir süredir oynamıyordum p2p sunucusunda tekrar hesap açıp oynamaya başladım Ululuk konusunda büyük bi dengesizlik var oyunda harika imkanlar veren zamanında 4 ayda tamamlanan ululuk şuanda 3-5 gün içinde yapılıyor ve Tamamen angaryaya dönmüş. Bence bu konuda bi düzenleme gerek. Şöyle örnek vereyim eskiden altın sembolü 200 altın verirken ululuk amblemini npc ye 100 altınla veriyorduk Şuan altın sembolü 3...

Sunday, February 28th 2016, 10:15am

Reenkarne sorunu

İşe yaradı çok saolasın 5 gündür kafayı yiyordum

Friday, February 26th 2016, 10:02pm

Reenkarne sorunu

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar Sorunum reenkarne hakkında oyunda p2p sunucusunda oynamaktayım reenkarne görevlerini yapıp reenkarnasyona erişim kazandım Daha sonra öylesine denemek için bi reenkarne oluşturdum priden ırkını vs görmek istedim ama şimdi silemiyorum Telrar yarat seçeneğine basıp oluşturuyorum ismini vs değiştiriyorum fakat her seferinde karakterde giyilen özellikşer yüzünden karakterde değişikşik yapılamaz diyor Kostümleri çıkardım binekten indim saksağanı kapttom aynı u...

Thursday, February 4th 2016, 2:35pm

asds

p2p de oynuyorum bu konu hakkında herkes farklı bişey söylüyor çok teşekkür ederim bilgilendirme için p2pye steami bekliyor açıkcası

Wednesday, February 3rd 2016, 10:30pm

Allods Steamle Anlaştı mı ?

Öncelikle herkesin ağzında gezen bi konu var. Allodsun steamle anlaşacağı forumdan anladığım kadarıyla bi çok oyuncu bunu bekliyor. Umarım Allods steame geçer gibi şeyler duyuyorum ancak geçen steamde gezerken bi baktım allodsun resmi falan var anladığım kadarıyla rusya serveri çoktan geçiş yapmış aşağıda linki paylaşıcam sizde bi bakarsınız rusçam olmadığı için pek bişey anlamadım o zaman dünya sunucularıda kesin geçicek sadece zamana ihtiyacı var diyebilir miyiz ? yoksa hiç geçmeme olasılğı va...

Saturday, July 11th 2015, 1:43am

P2P Sunucu ve Avantajları

Bilgilendirmeler icin tesekkurler suanda evimde internet ile ilgili sorun vsr sorunu cozer cozmez p2p ye baslamayi dusunuyorum Bu arada yonetim artik yeni acilan hesaplara p2p serverinda en azindan 24 saatlik deneme suresi vermeli burda hinsayi yormanin alemi yok

Saturday, July 4th 2015, 3:20am

P2P Sunucu ve Avantajları

peki kristsl cekip abonelik yaptigimda f2p de kastigim 65 level hesabim mi aktarilacak yoksa sifirdn mi baslayacagim

Friday, July 3rd 2015, 3:24am

binek

hocam ben gecmek istiyorum ama 2 sorum var savas binegi yok derken dev ve manasiklet yok mu yani hangi binekler mevcut sayabilir misin ? bi sorim daha var yaklasik 1 sene once oynuyordum serverlar birlesmezden evvel 55 levellik bir hesabim var kristal cekip gerekli islemleri yaptigimda sifirdan mi baslarim yoksa hrsabim servera entegre edilir mi ? simdiden tesekkurler