You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 44.

Sunday, August 27th 2023, 3:52pm

Author: VAPTUS

TheRexxar - Kan İmtihanı (Trial Of Blood) - Detaylı Anlatım - 14.0

--İlk olarak tüm yaratıkların canını onları öldürmeden %10 - %15'e kadar indirin. Süreli hasar veren yeteneklerinizi kullanmayın. --Eğer herhangi bir yaratığı öldürürseniz 5 saniyelik geri sayım başlayacaktır. --Her öldürdüğünüz yaratık için 5 saniyelik geri sayım tekrar başlayacaktır. Örnek olarak bir yaratığı öldürdüğünüzde 5 saniyelik geri sayım başlayacak ve son 2 saniye kala başka bir yaratığı kestiğinizde 5 saniyelik geri sayım kalan yaratıklar üzerinde tekrar başlayacaktır. --Alandaki tü...

Sunday, August 27th 2023, 2:08pm

TheRexxar - Kan İmtihanı (Trial Of Blood) - Detaylı Anlatım - 14.0

Kan İmtihanı (Trial Of Blood) Merhaba ben TheRexxar. P2p sunucusunda ve imparatorluk tarafında Legacy birliğinde oynamaktayım. Sizlere çok önemli oyun etkinliği olan ve her iki haftada bir dereceli - her gün eğitim olarak yapılması gereken ''kan imtihanı''nı anlatacağım. Kan imtihanı düzen için önemlidir. Haftalık olarak kıvılcım tecrübesi verir. Ayrıca eğitim yapıldığı takdirde puanınıza bağlı olarak başarı işareti verir. Üstelik dereceli kan imtihanında sınıfınızın en yüksek başarısını elde ed...

Saturday, August 26th 2023, 12:08pm

TheRexxar - Dericilik Rehberi - Detaylı Anlatım - 14.0

Retroform ve Eksoform Şişesi Retroform Şişesi --Retroform şişesi elinizdeki yüksek seviyedeki deriyi daha düşük seviyeye düşürür.--Her kullanımda daha düşük deri parçası elde edersiniz.--Kullanım sonrası harcanmaz.--Yaratıklardan düşen deri parçalarının üzerinde kullanılır. --Örnek olarak 105. seviye derinin üzerinde retroform şişesi kullanılırsa bu deri parçası 100. seviyeye düşecektir.--Her kullanımda 95. seviye ve 90. seviye olarak düşecektir.--İhtiyacınız olan seviyeye kadar düşürüp kullanab...

Friday, August 25th 2023, 2:08pm

TheRexxar - Dericilik Rehberi - Detaylı Anlatım - 14.0

DERİCİLİK REHBERİ Merhaba ben TheRexxar. P2p sunucusunda imparatorluk tarafında ve legacy birliğinde oynamaktayım. Sizlere dericilik hakkında bilgi vereceğim. Dericilik çok önemli bir meslektir. Diğer mesleklere göre ekipman geliştirme malzemesi üretmesi daha kolaydır. Sınıfınızı değiştirip ekipmanlarınızı üst seviyeye geçirebilirsiniz sonrasında kendi sınıfınıza geri dönebilirsiniz. Malzemeleri yendiğiniz yaratıklardan düştüğü için malzeme sıkıntısı çekmezsiniz. Mesleklerin hepsi gelişim için ...

Wednesday, August 23rd 2023, 6:21pm

TheRexxar - Labirent (Maze) - Detaylı Anlatım - 14.0

Efsanevi Mührün Hücumu --15 embrium karşılığında kişisel allodunuzdan satın alabilirsiniz.--Kullanım sonrası harcanır. --Kelle avcısı üzerinde kullanılabilir. --Lord üzerinde kullanılabilir.--Efsanevi düzeydeki savunuculara kullanabilirsiniz. ## Tüm bu özel savunucuları kişisel allodunuzda bulabilirsiniz. Kişisel allodunuzun haritasında ünlem şeklinde görünürler. İmleç ile ünlemlerin üzerine geldiğinizde hangi ünlemin hangi savunucu olduğunu gösterecektir. Köleleştirme işlemi sabır gerektiren bi...

Wednesday, August 23rd 2023, 5:02pm

TheRexxar - Labirent (Maze) - Detaylı Anlatım - 14.0

LABİRENT (MAZE) Merhaba ben TheRexxar. P2p sunucusunun imparatorluk tarafında ve Legacy birliğinde oynamaktayım. Sizlere ''Labirent'' hakkında bilgi vereceğim. Labirent den elde edeceğiniz ''Embrium'' ile çeşitli ödüller alabilirsiniz. Bazı ödülleri kişisel labirentinize kullanabilir bazı ödülleri ise karakterinize kullanarak güçlenebilirsiniz. Labirente haftada 5 defa girebilirsiniz. Tam bir grup ile girilmesini önersem de minimum 2 kişi girebilirsiniz. Çok uzatmadan konumuza geçelim. Başlangıç...

Wednesday, August 23rd 2023, 12:02pm

TheRexxar - Cun Yer Altı Mezarlığı (June Catacombs) - Detaylı Anlatım - 14.0

3. AŞAMA --3. Aşama ortasında kutu olan bir arenadır.--3. Aşamada sadece 3 oyuncu ödül alabilir. Diğer oyuncular evine eli boş dönecektir.--Oyuncular savaşır son kalan oyuncu ortadaki kutuyu almaya hak kazanır.--Kutuyu ilk alan oyuncu en fazla ödülü alır.--Kutuyu 2. alan oyuncu ortalama ödül alır.--Kutuyu 3. alan oyuncu daha az ödül alır.--Ödüller arasında amalgam ve başarı işaretinin yanında cun kanadı kostümü parçası bulunmaktadır. --Ayrıca ödüller arasında zarar almanızı engelleyen cun iksiri...

Wednesday, August 23rd 2023, 11:15am

2. AŞAMA --2. Aşama bir koşu yarışıdır. Sadece yolu takip etmelisiniz. Ancak bilmeniz gereken birkaç şey var. 1-) Başladığınız yerden düz olarak ilerleyin.2-) Haritada gördüğünüz yuvarlak alanlardan geçerek ilerleyin ve yuvarlakları takip edin. 3-) En sona geldiğinizde bir taş göreceksiniz taşa tıklayın ve enerji şarjı etkisini alın.4-) Aynı yoldan geri dönün fakat haritada gördüğünüz ''SARI YILDIZ'' olan simgeye doğru gidin orada bir atlama rampası bulacaksınız.5-) Atlama rampasından yukarı çık...

Wednesday, August 23rd 2023, 8:15am

CUN YER ALTI MEZARLIĞI (JUNE CATACOMBS) Merhaba ben TheRexxar. Çok uzun süredir p2p sunucusunda ve imparatorluk tarafında Legacy birliğinde oynamaktayım. Sizlere önemli bir oyun etkinliği olan cun yer altı mezarlığını anlatacağım. Cun yer altı mezarlığı hem amalgam hem de başarı işareti toplama konusunda en iyi oyun içi etkinliklerden diyebiliriz. Biliyorsunuz ki T3 item yapmak için amalgam da isteyebiliyor. Amalgamı cun yer altı mezarlığından karşılayabilirsiniz. Çok uzatmadan konumuza geçelim....

Tuesday, August 22nd 2023, 3:10pm

TheRexxar - Suslanger Fırtına - Detaylı Anlatım - 14.0

2. Aşama --Fırtına şiddetleniyor ve daha zor hale geliyor.--Fırtınanın ikinci aşamasını ekranın sağ üst köşesindeki değişen simgesinden ve haritadaki yaratıkların olduğu alanların değişiminden anlayabilirsiniz. --2. aşama fırtınada ''ifrit kumsalı'' alanına geçiyoruz.--İfrit kumsalı alanındaki yuvarlak alanlar 2. seviye yaratıkların olduğu alanlar gösterir.--Eğer bir alan haritada kırmızı olduysa o alanda yaratıklarla olan bir savaş olduğunu gösterir. --2. Aşamanın yaratıkları daha az ve daha zo...

Monday, August 21st 2023, 9:47pm

TheRexxar - Suslanger Fırtına - Detaylı Anlatım - 14.0

Suslanger / Fırtına (Storm) Merhaba benim adım TheRexxar. Çok uzun süredir p2p sunucusunda ve imparatorluk tarafında Legacy birliğinde oynamaktayım. Sizlere suslanger'de çok önemli bir oyun etkinliği olan ''Fırtına'' yı anlatacağım. Fırtına oyun içerisinde önemli görevleri yapmanıza ve çeşitli ödüller kazanmanızı sağlayan oyun içi etkinliğidir. Bu etkinliği sizlere detaylı şekilde anlattığımda fırtına'da ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi edineceksiniz. Çok uzatmadan başlayalım. Başlangıç --Et...

Monday, August 21st 2023, 1:35pm

TheRexxar - Ambrosia Savaşı / Eden - Detaylı Anlatım - 14.0

Treebor ve Eden Berberi --Savaş sırasında Keşif veya Çocuklara yardım için tarafların komutanları gelir. --Komutanlar alanda olduğu sürece takımına %25 hasar ve dayanıklılık bonusu sağlar. --Bu etki ekranın sağ üst köşesinde bulunur. Mini haritanın yanında görebilirsiniz. --Komutanlar haritada kuru kafa şeklinde gözükür. --Komutanlar öldürüldüğü takdirde takımına verdiği özellikler kaybolur. --Çocuklar için''Treebor'' ortaya çıkar ve can değeri yanına yaklaşıldığı takdirde ekranda gözükür. --Keş...

Monday, August 21st 2023, 10:32am

TheRexxar - Ambrosia Savaşı / Eden - Detaylı Anlatım - 14.0

Eden / Ambrosia Savaşı Merhaba ben TheRexxar. Çok uzun süredir p2p sunucusunda ve imparatorluk tarafında oynamaktayım. Sizlere çok önemli oyun etkinliği olan Eden'deki ''Ambrosia Savaşı'nı'' anlatacağım. Bu sayede ambrosia savaşında yapmanız gerekenleri ayrıntılı bir şekilde öğrenecek ve savaşın ganimetlerinden yararlanabileceksiniz. Anlatacaklarımı her iki taraf için aynı olarak düşünebilirsiniz. Görüntülerde olmasa da yazılarımda her iki taraf için de ne yapılması gerektiğini göreceksiniz... H...

Saturday, August 19th 2023, 3:31am

TheRexxar - Ouroboros Detaylı Anlatım - 14.0

CİNLERDEN NE ALABİLİRİM ? --Cinlerden 902 altın ve 50 gümüş karşılığında 1 adet soğuk su alabilirsiniz. Tek seferde 10 adet soğuk su taşıyabilirsiniz. --Cinlerden 2000 ambrosia karşılığında cin gölgesi alabilirsiniz. --Cinlerden 500 ambrosia karşılığında ölümsüz cin sikkesi alabilirsiniz. Ouroboros Haftalık Görev --Ouroboros'un haftalık görevi mevcuttur. --Ouroboros görevi tamamlandığı takdirde 2000 ambrosia kazanırsınız. --Hirkalla'nın görevleri için de ouroborosu yenmeniz gerekmektedir. --Yine...

Saturday, August 19th 2023, 2:43am

Çöp Sahası Aracı --Ouroboros'un canı belirli bir %'nin altına düştüğünde kaçmaya başlayacaktır. --Ouroboros kaçmaya başlayınca etrafta bulunan araçlara binmelisiniz. --Ouroboros mana kalkanı etkisi alacaktır. --Araca bindiğiniz anda ambrosia şarjı etkisi alacaksınız. Bu etki aracın yayılım yeteneğini kullanmanızı sağlar. --Ouroboros kaçarken arkasında ambrosia şarjı bırakır. Bu şarjlar yeşil bir dumana benzemektedir. --Ambrosia şarjlarını almak için araç ile içinden geçmeniz yeterli olacaktır.. ...

Saturday, August 19th 2023, 12:57am

--OUROBOROS-- Merhaba sarnaut savaşçıları.Ben TheRexxar. P2p sunucusunda imparatorluk tarafında ve Legacy birliğinde oynamaktayım. Sizlere suslanger bossu olan ''Ouroborosu'' nasıl yapabileceğinizi anlatacağım. Hadi Başlayalım ! HARİTA --Bu bossu sadece suslanger haritasında bulabilirsiniz.--Boss genel olarak haritanın ifrit kumları taraflarında rastgele bir alanda ortaya çıkar. --Her fırtına sonrasında ortaya çıkan bir bosstur. --Ouroboros ortaya çıktıktan sonra boss haritada gözükecektir. --Ha...

Sunday, August 13th 2023, 10:48am

14.0 - Kahramanlık Macerası Zümrüt Ada - DETAYLI ANLATIM

Koruyucu ve Piromant 1. yaratık Koruyucu: Can barının altında yetenek oluşturur. Yetenek oluşturduğu sırada sersemletme yeteneklerinizi kullanmanız gerekmektedir. Eğer koruyucu isimli yaratık yeteneğini kullanırsa çok geniş bir kubbe şeklinde alınan hasarı azaltan bir etki alır. Uyutulmalıdır. Piromant: Uyutulamaz. Bu yüzden ilk olarak öldürülmesi gereken yaratıkdır. Rastgele bir oyuncuya bir etki atar. Belirli süre sonra bu etki patlar ve oyuncuya hasar verir. Aynı zaman patlamadan sonra bir et...

Sunday, August 13th 2023, 10:47am

Tombul Antilop ve Antiloplar 1. yaratık Tombul Antilop: İlk olarak büyük antilobu öldürmeniz gerekir. Tombul antilobu diğer antilopların lideri gibi görebilirsiniz. Çünkü ilk bu antilobu öldürürseniz diğer antiloplar sağa sola kaçışacak ve korkacaklardır. Keskin Sesli Antilop - İnatçı Antilop: Toplu halde öldürebilirsiniz. Herhangi özel bir taktiği yoktur. -- İlk olarak tombul antilobu öldürün diğer antilopların kaçıştığını göreceksiniz. Daha sonradan hepsini toplayıp veya tek tek öldürerek bu y...

Sunday, August 13th 2023, 9:46am

Bekçi ve Oduncu Yardımcısı 1. yaratık Oduncu yardımcısı: Oyunculara rastgele depar atarak etrafında dönmeye başlar. Bu yüzden çok hareketli oynamalısınız. Size doğru depar attığı sırada hemen yer değiştirin. Bekçi: Bekçinin çevresinde bir alan bulunur eğer tank rolüne sahip oyuncu oduncu yardımcılarını bu alanda tutarsa oduncu yardımcıları diğer oyunculara depar atıp etrafında dönmeyecektir. Ancak bekçi oduncu yardımcılarını güçlendirebilir.-- Oduncu yardımcılarını uyutup sıra sıra öldürebilirsi...

Sunday, August 13th 2023, 8:31am

KAHRAMANLIK MACERASI ZÜMRÜT ADA Merhaba arkadaşlar ben TheRexxar. Smugglers paradise sunucusunda Legacy birliğinde oynamaktayım. Sizlere detaylı bir şekilde kahramanlık macerası (pusula) olan ''Zümrüt Ada'' yı anlatacağım. Yaratıkları / bossları özellikleri ve taktikleri ile sıra sıra anlatacağım. HADİ BAŞLAYALIM ! Kindar Eşek Arısı 1. yaratık 1-) Hepsini toplayıp öldürebilirsiniz herhangi bir taktiği yok. Ancak kırmızı alanlar yani kırmızı dumanın olduğu yerler üzerinde durduğunu takdirde size ...