You are not logged in.

Search results

Search results 1-14 of 14.

Thursday, June 6th 2019, 6:33pm

Author: igoretown

Ululuk Nedir,ulunun Kani Görevi

ULULUK NEDİR,ULUNUN KANI GÖREVİ,(Allods Online Rehber) Bu videomuzda ululuk nedir, görevi nereden alınır, nasıl yapılır bu konuları işledik. Sizlere vermiş olduğu ekstra özellikler ve yetenekleri değerlendirdik. Video Linki : TIKLA

Tuesday, June 4th 2019, 5:43pm

10.0 Casus Talentleri

Range Talent eklenmiştir...

Saturday, June 1st 2019, 3:07pm

10.0 Casus Talentleri

Herkese Merhaba arkadaşlar bu konuda başlıkta da olduğu gibi Casus sınıfının talentlerini paylaşacağım. Yakın Dövüş // Melee Talent Video Link : Tıkla Uzak Dövüş // Range Talent Video Link : Tıkla

Friday, May 31st 2019, 1:38pm

0'dan 85'e Nasıl Kasılır ? Tüm Görevler! Dev Konu (ZignecTv)

Quoted from "u_9005775" Zevkle takip ettim videoları ara ara da hala izliyorum çünkü ihtiyacım oluyor.elimizdeki tek servet bu videolar çok teşekkürler üstadımız Ek olarak bu casusta can barımızın altında zırh parçaları diye birşey birikiyor ya skill kullanarak o birikenleri hangi skill i kullanarak harcıyoruz çözemedim hiç bir şekilde. bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler. Onların ismi techizat parçaları, bu parçaları efsun skillerinde kullanıyoruz, Mesela bir skill atıcaz ve onu zehir ile efs...

Thursday, May 30th 2019, 7:19pm

Son Sürüm Talent Neden Yok ?

Quoted from "Benn Beckman" Forum aşırı ölü durumda, ben oyuna başlamak istiyorum indirdim paladin açtım forumda geziyorum en erken 2 sene önceki konular yazılar mevcut. Hiç kimse yeni bir rehber hazırlamamış, bilgi sunmamış, hiç bir konu hakkında bilgi yok, yeni bir tartışma yok, birbirinin talentini eleştiren insanlar yok . . ne kadar ölü bir oyun forumu ? ne yazık ki dediğin doğru ben bu sistemi biraz da olsa değiştirmek için youtube de hizmet veriyorum yakında talent videolarına da başlayaca...

Thursday, May 30th 2019, 7:12pm

Quoted from "Ventrue" Merhaba, Öncelikle emeğine sağlık gerçekten güzel bir rehber olmuş.Videolarının sadece başlıklarını okuyunca bile gözümde maziyi canlandırdı. Videolarından bir kaç tanesini izledim gerek hitap şeklin gerek anlatımların açıklayıcı olmuş. Tebrik ederim. Teşekkürler

Thursday, May 30th 2019, 7:10pm

İmparatorluk "Zekip" Birliği

Herkese Merhaba Arkadaşlar, Videolarımdan beni tanıyanlar biliyor ben Zignec. Oyunda İmparatorluk tarafında tüm oyunlarda olduğu gibi ekibime vermiş olduğum isim olan Zekip adında bir birlik kurduk ve şuanda mevcut 90 kişi civarındayız bizimle oynamak isteyen, oyunu öğrenmek isteyen herkese kapımız açıktır, herhangi bir talebimiz yoktur(taş düzey vs) İsteyen gelebilir... Pelerin verilmesi için 90 Sadakat üzeri beklemekteyiz. Haftalık 10k gold vergimiz mevcuttur.. Gelmek isteyenler: ZignecTv Kab...

Friday, May 24th 2019, 2:40am

Herkese Merhaba arkadaşlar Ben ZignecTv den Cengiz... Sizlere kanalımda rehber nitelikli videolar paylaşmaktayım. Orada oluşturmuş olduğum seriyi burada sizlere link link paylaşacağım ve zorlanan arkadaşlar için umarım eğitici bir içerik olur. NEZEBGRAD TÜM GÖREVLER LEVEL ARALIĞI [0-10] https://www.youtube.com/watch?v=3_PK-KjJ9bs NEZEBGRAD 2.KISIM,KARA LORD LEVEL ARALIĞI [10-12] https://www.youtube.com/watch?v=GDECUKFXk34 İSGH ASKERİ ALAN TÜM GÖREVLER LEVEL ARALIĞI [12-16] https://www.youtube.co...

Thursday, March 14th 2019, 10:26pm

Yeni oyuncular için setler

10.0.00.21 Pre Patch de direkt olarak itemler tek sandıkta verilmiyor artık daha adil bir şekilde seviye 4-6-10-15 sonrası her 5 seviyede bir açtığınız sandıktan yeniden benzer ödüller çıkmakta ve oyunu biraz daha zevk alarak oynamayı sağlamaktadır.

Wednesday, January 28th 2015, 1:25pm

KUSAY hakkımızda

gelemk ısteyen yabancılar olursa alın sırt cevırmeyın adamlar RaZoR

Friday, September 19th 2014, 10:14am

Pagan pve talent (lvl ve dps)

Tamm zıncırlı sımsekle mutluluklar ..

Thursday, September 18th 2014, 12:03pm

Pagan pve talent (lvl ve dps)

Mese kabugu ve gırdap sure hasar run ları kapalı hadı tamm uyutma neden acık ?? Bu oyunda artık alan dps pek ıse yaramıyor ..

Thursday, September 18th 2014, 12:00pm

Yeni pvp videolarımız yakında vizyonda

Turkıshdarbe varsa 3-4 ksıı kesıp gulucuk attıgınız vıdeom varsa koyunda az eksıklıklerımı goreyım . RaZoR

Sunday, April 6th 2014, 10:43am

I've been cheated by the game. - Oyun Tarafından Dolandırıldım.

oyunu bırakan bıraksın zaten buseferde serwerda cok yogunluk oldu 1200 parca almısta 100 gelmıs .. . .sen bal gıbı onun 100 parca oldugunu bılıyordun bug hayallerıyle almıssın 1200 parcayı agzının suyu akarak. .. sımdı burda yok oyunu bırakırımda bılmem ne harcadıgın 900 krı ıle oyunu bırakıcaksan zaten hıc baslamasaydın ...