You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 28.

Thursday, December 22nd 2016, 11:27am

Author: burbu

Baslamakta Kararsizim p2p

ben halen aktif bir p2p oyuncusu olarak sorularına cevap vermek istiyorum evet bir oyuncu sıkıntımız var diğer serverlerle kıyaslandığı zaman ama bu raidleri yani deyiminledungeonları yapamacak kadar az değil şuan bizim birlikte yani türk birliğinde aktif olarak 20 ye yakın oyuncumuz var buda dungeonlar için gerekli olan oyuncu sayısını karşılıyor bir çok kişi oyuncu az deiyip gelmeyince oyuncuda çoğalmıyor tabi bende isterim birliğimizin 50 veya 100 kişi ile aktif olması oyunun zevkini daha iyi...

Friday, September 2nd 2016, 10:25pm

Brotherhood Birliği

merhaba arkadaşlar yeniden bir türk birliğinin kurulduğunu görmek güzel ben 3 ay önce birlik içinde çıkan tartışmalara dolayı birliğin dağılması ve bazı arkadaşlarla birlikte oyunda bir soğuma oldu ve başka bir oyuna geçmiştik fakat ben pek ısınamadım oyuna ve tekrar allodsu oynamayı düşünüyorum oyuna başlamadan önce discord adresini baylaşma imkanınız olabilirmi

Saturday, May 7th 2016, 2:40pm

The Death Dynasty (İmparatorluk Tarafı Birliği)

Quoted from "masil02" beyler para yatırmadan önce bu serveri bi 3 5 gün deneyemiyormuyuz ya öyle bırsey olması lazım malesef kardeşim şuan için üyelik almadan deneme imkanı yok 1 aylık 30 tl 3 aylık alırsan aylığı 20 tl ye denk geliyor gelmeyi düşünürsen aramızda senide görmek isteriz

Friday, May 6th 2016, 12:31pm

p2p için yardım

kardeşim kenanın dediği gibi 65 kişilik bir birliğimiz var bunların içinde 4-5 tane yabancı 60 tanesi türk oyunculardan oluşuyor sayımız ne kadar artarsa o kadar güçlü oluruz imparatorluk tarafına bekleriz 70 olduktan sonra direk turuncu adalara gidebileceğin bir birliğimiz varki oda şuan için sen 70 olana kadar birliğimizde dahada gelişecektir

Thursday, April 28th 2016, 11:23am

Quoted from "armin1453" bende eski f2p oyuncusuyum forumda biraz dolaştım çok samimi buldum sizi ve konunuzu özelden mesaj attım acaba oyun içi bana ulaşırmısınız birliğinize gelmek istiyorum sohbeti tatlı ortamları çok severim tabi kardeşim oyundaki isim neydi bende yardımcı olmaya çalışayım gerçi msj gördükleri anda size ulaşacaklardır ama görmedilersede telden ben yönetici arkadaşlara msj atar aamıza katılırsın

Thursday, April 28th 2016, 11:20am

P2P Astral

Quoted from "furty34" cevap için çok teşekkürler 1-2 haftaya kalmaz aranızdayım ilk başta şüpheliydim ama bir krinin neredeyse 1k g olduğunu görünce kesinlikle p2pye geçmem gerektiğini anladım.buda 2.çarım (Gibberlings is watching) parayı verenin düdüğü çalamadığı emeğin hakim olduğu ve adaletli server olduğunu düşündügüm p2p ye bekleriz kardeşim

Thursday, April 28th 2016, 11:12am

p2p için

İMPARATORLUKTA 20 kişiyi geçen aynı anda aktif olan oyuncu sayımız var birliğimizde 60 kişiden fazla bu her geçen gün sizlerinde katılımı ile dahada artacaktır

Friday, April 8th 2016, 7:54pm

Quoted from "Discotech" P2p'de türklerin yardımlaşıp,keyif alarak oynamaları çok güzel. Eglenceli oyun yaşamanız dileğiyle. teşekkürler burdaki muhabbet ortamını f2p de bile yaşamamıştım 21 oyuncu bu msjı atarken aktif olarak birliğimizde bulunmaktadır toplam birliğimizdeki oyuncu sayısı 45 kişiden oluşuyor

Saturday, April 2nd 2016, 11:10am

Abonelik süresi uzatma hatası

tmm teşekkür ederim

Saturday, April 2nd 2016, 10:07am

Abonelik süresi uzatma hatası

iyi günler savaşın kanatları paketinin süre uzatımı 90 gün olarak açıklandı fakat benim süreme 60 gün olarak eklendi bir hatamı var yada paketin içeriğindeki süre uzatımı açıkladığınız gibi değilmi bi incelermisiniz Quoted from "Discotech" Merhaba Arkadaşlar zaten ürün detaylarında gerekli açıklama var sizlere hatırlatmak adına paylaşmak istedim tekrar. Koleksiyoncu Sürümü - Abonelik Sunucusu Yeni Düzen: Savaşın Kanatları sürümü, abonelik gerektiren sunucuda oynayan oyuncularımız için de mevcut!...

Wednesday, March 30th 2016, 10:49am

7.0 "Yeni Düzen" güncellemesinin p2p serverinde

Quoted from "KenanReyiz" Quoted from "Karavul" Selamlar . Tüm serverlarda geçerli olacaktır, daha detaylı bilgiye ulaştığımda tekrar bildireceğim. İyi Forumlar. Yildirim binegi Bonus kristal Bilgi cildi Muhtesem oz degistirici Bu saydiklarim p2p sunucusu icin yasak ogeler. Bunlar hakkinda bir bilginiz varmi ? beklemedeyiz

Saturday, March 26th 2016, 9:22pm

AO Koleksiyoncu Sürümü & 7.0 Yayın tarihi!

Quoted from "neptune123" p2p icin bi acıklama gelmedi hala bi yapsanız 50 kisi alır yani yönetimden bi bilgi talebinden bulunsanız p2p için nasıl bi düzeleme olacak gelecekmi gelmeyecekmi paketlerin içerikler p2p de geçerli olacakmı olacaksa eşitlik ilkelerini çiğnemeden nasıl bir değişiklikle yapılacak bilgimiz olmadığı için bekliyoruz ve bilirsinizki bu tarz oyunları oynayanlar pek sabırlı değillerdir bende dahil

Friday, March 25th 2016, 6:31pm

Quoted from "AoOa" Daha önce uzun bir süre boyunca oyunu oynamıştım. Yeniden başladım, birliğinizde yer varsa katılmayı çok isterim. yetkili arkadaşlara oyundan msj atman yeterli ilgileneceklerdir

Thursday, March 24th 2016, 6:57pm

kenan sen işi biliyorsun ya işi bilenin sorusu bile farklı oluyor

Thursday, March 24th 2016, 6:19pm

7.0 "Yeni Düzen" güncellemesinin p2p serverinde Başlangıç seti yada Koleksiyoncu Sürümü alınması durumunda bir etkisi oluyormu?

Sunday, March 20th 2016, 4:58pm

öyle ama kenan yanlışmı düşünüyorum her server boş diyen gelse serverde aktif larak 40-50 kişi oluruz benim için şuanki muhabbet ortamı benim için yeterli ayrıca burdan ynamayı düşünler için bişe daha ekleyeyim 7.0 güncellemesi öncesi eğer lvl sınırı 70 olursa şuan başlamak için en iyi zaman hem lvl gelişimlerini tmmlamış olurlar hemde diğer oynayan oyunculardan abartılı bir geri kalma olayı olmaz

Sunday, March 20th 2016, 12:32pm

Herkese merhaba arkadaşlar Ben p2p sunucusu ilk açıldığında oyuna giriş yapıp son seviyeye kadar lvl gelişimimi tamamlamıştım ve artık astrale çıkma zamanıdır diyerek f2p deki gibi alışık olduğumuz bir kalabalık hayaliyle dünya gözüne geldim ve tam bir şok içine girdim kimseler yoktu tamamen bomboştu bi kaç gün daha takıldıktan sonra oyunu bıraktım ve forumlardan takibe başladım oyuncu sayılarını türk birliği olup olmadığı devamlı forum üzerinden izliyordum Ve bir gün türk birliğinin kurulduğunu...

Tuesday, December 29th 2015, 11:24pm

Hesaba ödeme hatası

limit sııkıntısı yok yurtdışı e ticaret açık euro olarak ödeme olduğundan kaynaklanıyor olabilirmi acaba

Tuesday, December 29th 2015, 10:49pm

Hesaba ödeme hatası

Payment failed Please, check your data and credit card balance böyle bir uyarı alıyorum sorunu nasıl çözebilirm