You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Wednesday, March 4th 2020, 9:29am

Author: ergokhan77

[Güncel Değil]

Başarılar diliyorum kardeşim. Rekabet için eğlence için böyle birlikler olmazsa olmaz. İyi oyunlar

Wednesday, March 4th 2020, 9:27am

Son patchde gelen dil sorunu

Her yeni yapmada böyle. Birkaç gün sonra yama ile tercüme dosyaları kurulur. Herkes için aynı yani.

Tuesday, November 5th 2019, 9:43am

Hesabımın Bloke Edilmesi

Teşekkürler bilgilendirme için.iyi çalışmalar dilerim.

Monday, November 4th 2019, 7:39pm

Hesabımın Bloke Edilmesi

Verdiğin cevap için teşekkür ederim öncelikle. Daha önce böyle sıkıntılı durumları inceledim. Ticket konusu geç çözülüyor. Bir de tickette da belirttim şunu:cimer ve btk ya basvuru yapacağım bunun için de eğer gerektiği gibi çözülmezse. İnsan neden bloke yediğini bilmeli. Oyuna para yatırıyorum. İlgi biraz daha fazla olmalı. Böyle giderse hurda oyuncu kalmaz.

Monday, November 4th 2019, 3:20pm

Hesabımın Bloke Edilmesi

ne makro kullanıyorum ne de diğer yollara başvuruyorum.hesabım neden bloke edildi bilmiyorum.dalga geçer gibi hesap bloke edildi diyor. nedenini bilmiyorum.ticket attım. niye bloke edildiğini hala bilmiyorum.şimdiden söylüyorum prosedür gereği kullandığınız kopyala yapıştır cevapları kullanmadan doğru düzgün cevap verin ve ilgilenin insanlarla.!.bir oyun keyfimiz var uğraştığımız şeylere bakın.

Friday, September 20th 2019, 4:15pm

Hesap Ödeme MasterCard sorunu

ininal cüzdan uygulamasını indirip fiziksel kart almaya gerek kalmadan uygulama içinden sanal kart oluşturup o kartla alışveriş yapabilirsiniz.sanal kart bilgilerinde kart numarası vs herşey var.kradi kartıyla ininal sanal karta para yükleyip alışveriş yapabilirsiniz.

Friday, September 20th 2019, 1:08pm

[Pmb 10.1]

ellerine sağlık kardeşim. ben pve işgal ile oynamayı tercih ediyorum genelde. ama böyle bir çalışma gerçekten benim için bir altlık oldu diyebilirim.özellikle verdiğin kombo bilgileri (sağlık kombosu) çok işime yarayacak. tuşlara alışmak biraz zaman alıcak ve de zorlayacak ama gerçekten güzel bir paylaşım olmuş