You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 47.

Wednesday, June 22nd 2022, 8:38pm

Author: haki34reis

Kontrol Etkileri

Quoted from "Astafieva" Quoted from "Dragagon" Control abilities include everything that prevents an opponent from moving or attacking (stun, slow etc). And yes, it also includes the slow effects of some of the Summoner's attack skills. To be clear and avoid confusion. Willpower and Conviction has no "chance" to apply or resist the CC's. Only the durations of the CC's are affected. The rest is explained correctly. Greetings Dragagon, Yes, true. Actually, I didn't mention with the word "resist" ...

Tuesday, June 21st 2022, 11:17am

Kontrol Etkileri

Bu kontrol etkileri tam olarak nedir ? sadece cc ler için mi geçer li yoksa kara büyücünün nörotoksin sıtma ateşi ve hırslı gölgeleride bu kontrol etkileri kategorisinie giriyor mu ? ona göre sebata yoğunluk vericem

Tuesday, July 28th 2020, 5:24pm

Archer or melee assasian ?

i playing archer but hybrid maybe be good so can u guys giving me hybrid build ? for pvp

Saturday, February 1st 2020, 1:34pm

Tek başına oynayan oyuncular

bu oyunu illa bilindik birliklere girerek oynamak zorunda değiliz diye düşünüyorum tek başına oynayan oyuncularda var bu oyunda şu ejderha itemlerini savaşlara girerek veya başka kolay bir şekilde edinebilmeyi sağlasanız ? eminim ki ve gördüğüm kadarıylada benim gibi tek başına oynayan oyuncular vardır oyunda oyuncu sayısı iyice azaldı hatta gündüzleri yok denicek kadar az işte bu yüzden ejderha itemlerini kaldırmanız gerektiğini düşünüyorum veya eskisi gibi vahşi ve kanlı tarzı savaşlara girere...

Tuesday, December 31st 2019, 5:07pm

can you guys need help me ?

Quoted from "Rayofsshadow" 250 crit chance 250 crit damage 250 double attack , all stats into deter, 250 caution 250 concentration, for pvp all stats into prof and 300 caution no concentration but still 250 crit chance 250 crit damage 250 double atack. this stats support build for ? i need support build brutality how i need ? and ty so much

Sunday, December 29th 2019, 10:17pm

can you guys need help me ?

i need always summy plays but i cant stats help me please ?

Saturday, November 30th 2019, 2:53pm

dps support build need

can u guys dps support build help me ?

Friday, September 13th 2019, 6:43pm

what can i do my stats

psio what can i do stats ?

Saturday, May 18th 2019, 10:47am

engineer support build someone help me ?

i just need engineer support build nobody helps

Saturday, November 10th 2018, 11:49am

Kristal alımı çok pahalı

biliyorsunuz ki bir çok kez bu konu açıldı ve kapandı ama durum şu ki ülkemizdeki dolar ve euro kuru çok yüksek bunun yüzündende euro ile satın alımlar olduğundan hiç birşey alamaz duruma geldik öncesinde en azından bir kaç mahfazayı tamamlama imkanımız vardı şimdi oda yok en azından tl olarak değilde dolar ile satın alımları açsalar kristal satın alamıyoruz gerçekten bu konuyla ilgilenilmiceğini biliyorum ama bunu sizde biliyorsunuz

Monday, January 29th 2018, 6:29pm

Bunu yazma gereği duydum minnet amaçlı

Gerçekten allods online da bu kadar büyük bir değişimi görüceğimi asla düşünmez ve aklımın ucundan geçirmezdim karakterleri açıp suçlu olduğunuzu kabul edip ve dahasıda telafi için 3 k bonus kri vericeğinizi düşünmezdim bu yaptığınız şey yapabilceğiniz en iyi şeydi gerçekten yönetime teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunarım bunu yazma gereği duydum çünkü daha önceki allods online yönetimi asla böyle birşey yapmıcağını bildiğim için şuanki yönetim okadar iyi ve oyuncularını düşünen bir yönetim ki t...

Sunday, January 28th 2018, 7:38pm

Random Hesap Blokesi

eleştiri de yasak olmuş konuyu kitleyerek dediğin gibi hiç bir yere varamazlar saygı çerçevesi içersinde yaptığımız eleştirileri bile kaldıramıyolar

Saturday, January 27th 2018, 9:19pm

Random Hesap Blokesi

Quoted from "Nefertiity" Arkadaşlar olayın başladığı andan itibaren çok fazla sitem mesajı attınız sizi de anlıyoruz fakat sandığınızın aksine ekip şu anda bile uyumuyor bu konu hakkında çalışıyor. Belki Türkçe ticketlara biraz daha geç cevap veriliyor olabilir fakat bu sorun da zaman geçtikçe ve ekip sistemi tamamı ile yerine oturunca düzelecektir. Belki canınız çok fazla sıkıldı ve soğudunuz ancak bu işlemler herkesin iyiliği için. Ayrıca bazı oyuncular ''artık yönetime güvenilmez , yarın bir...

Saturday, January 27th 2018, 6:33pm

Random Hesap Blokesi

aga valla çıldırcam 2012 den beri oynuyorum asla böyle birşeyle karşılaşmadım sakin sessiz kendi halimde oyunumu oynuyorum kimseye karışıp bulaşmam niye böyle yapıyor bu yönetim parada veriyorum oyuna param oldukça neyi yanlış gördülerde banladılar cidden çıldırcam ya etkinlik var birliği kasabilcekken banım kaldırılmadığı için oyuna giremiyorum ve sebepsiz yere oyuna parayı ininal kart ile yatırıyorum bizzat allods online kendisine illegal kristal nasıl alınır onu dahi bilmiyorum dünyadan yazı ...

Saturday, January 27th 2018, 11:06am

Random Hesap Blokesi

Quoted from "zehirr" Bu saatden sonra açsalarda açmasalarda fark etmez.. oyunu birakiyorum, bir servet yatir oyuna ondan sonra bedavaya banlan, yok arkadas 3 kurusa bes kofte. her ay parayi bayil oyuna ondan sonra haksiz yere ban ye ve beyfendilerin zevkine birak isi.. simdi acsalar bile ilerde ayni olayin tekrarlanmayacaginin garantisini kim veriyor. BU ADAMLARIN ISLERI NE? KACAK SATIN ALANLARI TEKER TEKER TESBIT EDIP BANLASALARDI !! bu oyunun sonu yavas yavas geliyor, bir ben degilim boyle du...

Saturday, January 27th 2018, 11:02am

Random Hesap Blokesi

bu kadar insanın sabırla beklemesi gerektiğini söylediniz sizce bu kadar insan ortada hiç bir neden yokken suçsuz yere ban yedikten sonra uslu uslu sabırlı bir şekilde bekleyebilir mi ? ve diğer bazı kimselerin hesapları herkesten önce açıldı biz türkler neden sona bırakıldık çok merak ediyorum

Saturday, January 27th 2018, 10:38am

Random Hesap Blokesi

yok kardeş cumartesi pazar izin günleri bakmazlar pazartesiye kaldı

Friday, January 26th 2018, 3:51pm

Random Hesap Blokesi

hala açılmadı dediğim gibi büyük ihtimalle cumartesi pazar tatildeler haftaya kayıcak bizim işler bu saatten sonra açmalarına ihtimal vermiyorum ama oyunda bazı 13 taşlı kişilerin karakterleri hemen açıldı bizim gibi sessiz sakin suçsuz oynayan insanlarınkini niye sona attınız ? bakıyorum onlar hep oyundalar

Friday, January 26th 2018, 1:13pm

Random Hesap Blokesi

karakterler hem suçsuz yere ban yiyor hemde bugünde açılmazsa hafta sonu tatile gircekler en az 3 4 gün daha bekleriz gibime geliyor yönetimin 12 13 taşlıları denetlese yeterli olucağını düşünüyorum biz kendi halimizde oynayan insanlarız suçsuz insanları banlamaları çok garip ve üzücü bir durum

Friday, January 26th 2018, 12:09pm

Random Hesap Blokesi

toplu kristal mi ? ben sihirli lamba geldi diye 1500 kri çektim hepsi bu daha öncesindede kri çekmişliğim yok yani uzun zamandır almıyordum 1500 kri için mi ben ban yedim ? oyun sürem 18 19 saat bütün hayatım bu oyun sebepsiz yere oynayan insanları banladılar