You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 35.

Thursday, July 27th 2017, 11:43am

Author: oflanof

Aylık Meydan Okuma-Temmuz 2017: Yaratım Rehberi

Ben bu oyuna başlayalı 4-5 seneyi geçti. Bu süre boyunca başından sonuna kadar, allods dünyasının gelişimine tanık oldum. Yeni gelen 8.0.1 Yaratılış güncellemesi ile allods online dünyası bam başka bir şekil aldı. Genel olarak bu güncelleme şimdiye kadar yapılmış en iyi güncelleme diyebilirim. Bunun en büyük nedeni ise en farklı olmasından kaynaklı. Her büyük güncellemede olduğu gibi bunda da yeni bir takımada geldi. Dionik Takımadaları tüm macera severler için maceranın tanımını değiştiriyor. ...

Saturday, May 7th 2016, 9:59am

7.0 "Yeni Düzen": Geri Bildirim Yarışması

Herkese merhaba ben bu oyuna başlayalı yaklaşık 3 yıl oldu bu 3 yıllık süreç içerisinde sadece ve sadece pagan oynadım.Bundan dolayı pagan hakkındaki yenilikleri konuşacağım. Öncelikle genel olarak bakarsak bu güncellemeden önce pagan sınıfı olarak tam bir yerimiz yoktu. Gruplarda çok fazla değerimiz bulunmadığından oynaması zor ve sıkıcılaşıyordu. Yönetim bunu fark etmiş olacak ki bize büyük bir iyilik yaptılar. Hem oyundaki şifacı sıkıntısı da bu sayede ortadan kalmış oldu. Bunun yanı sıra fak...

Friday, April 24th 2015, 2:29pm

Haritalarımız neden eşit değil?

Kesinlikle haklısın onların aydanusa ulaşmaları 5 dk almaz fakat bizim için saatler sürüyor önce kalabalık limanı atlat sonra şehre sız ve kaleye kadar git ardından yaskerin odasına kadar git ki odası yaskerşahinleri ile dolu bizde ise limana gel görünmezlik ile adamı geç ardından ormandasın kolay saklanılır novaya girmekte zaten basit hemen hortumu olan uçarak muhafızları atlatır. BİR ŞEY yapmaları gerek aydanusu daha güvenli bit yere taşımaları lazım ne de olsa kos koca kral

Wednesday, April 22nd 2015, 2:55pm

Haritalarımız neden eşit değil?

Bunu bende düşünmüştüm ama oyunun bikayesini okuyunca cevap buldum ittifak imp ye isyan ederek oluştu. Ama yinede bu işe bir çare bulmaları gerek oyun hikayesi ve yapısına bakarsak her alanda en iyi imp gibi duruyor. Bilimde orduda teknolojide ittifak hep 2. Planda olmuş.

Wednesday, April 22nd 2015, 2:50pm

World Boss Sistemi

İyi düşünmüşsün ama zaten oyunda buna bezer iş var bos görevleri gösteriyor hemde bu görevleri yaratığım izinde buluyorsun ayrıca haritada gözükmesini istemem her şey haritada olursa biz ne keşfedeceğiz öyle değilmi. Kendin arayıp bulmak yada en güzeli yanlışlıkla karşılaşmak ve ölmek (ardından hırslanıp grup kurmak ) böyle daha zevkli olur diye düşünüyorum.

Sunday, April 19th 2015, 7:40pm

Yeni Başlamak için Çok geç mi?

Belkide çoktan yükledin ve oynuyorsun ama yinede söylemek istedim ilk inen kısım oyunun tamamı deil o yüzden oyunda kasmalar olur geç yüklenir oyunun geri kalanı sen oyundayken iner

Friday, April 17th 2015, 3:18pm

Bu hile mi değil mi ?

Pek etkiler mi bilmem ama doğal denge yeteneği ile oldukça fazla şifa yayabilir

Tuesday, April 14th 2015, 2:06pm

[PMB]Saldırı PVE Pagan Build

Pve de işe yaramıyor ama pvp de vazgeçilmez

Sunday, April 12th 2015, 7:47pm

sesli

Çeviri hatasımı bilmem ama 60 levelde avilındaki mekanda ışınlanırken ingilizce geri sayım yapıyor o Türkçe olsa daha süper olurdu

Sunday, April 12th 2015, 7:41pm

Goblin hata

Arkadaşlar idrihte kuletan ile yolculuk yapıyordum goblin çağırdı tıkladım ve ışınlandım fakat her yer sitahtı kıpırdayamıyordum ama yetenekler çalışıyordu tembel etkisimi ne 10 virikti ve beni attı

Sunday, April 12th 2015, 5:18pm

Büyük Savaş

Forma bir göz attım ve herkes oyun aynı şeyleri tekrar ediyor diyor ki haklılarda ama sorun ne item nede görevler bizler artık 24 e 24 takım savaşları istemiyoruz çok daha büyük savaşlar istiyoruz.Bana soracak olursanız yeni bir harita gelmeli bu harita görev yeri deil sadece savaş olacak ama öyle bir savaş deil kaleler olacak ve imp ittifak bu kaleyi ellerinde tutmaya çalışacak ama bu haritada kısıtlama olmasın isteyen gelebilsin kısacası oyunda 2 rakip topluluk var ama hiç büyük bir savaş yapm...

Saturday, April 4th 2015, 6:46pm

En Sevdiğin Şarkı

Herkes en sevdiği şarkıyı yollasın ilk ben başlıyorum. http://m.youtube.com/watch?v=yPsUxLLeV1E sıra sizde

Friday, April 3rd 2015, 3:23pm

Teşekkür ederim .

Wednesday, April 1st 2015, 3:16pm

Paganlar Defansları Hk

Quoted from "user_4176365" Quoted from "Pagandum" Merhaba sayın gmler bu paganların halı ne olacak acaba defans desenız defans kalmadı dps desen dps kalmadı okcu vuruyor 350 -400k buyucu desen o da okadar sıfacı tankları hıc saymıyorum suan en ezık karakter pagan ve yıne bır cok pagan oynamayı bıraktı bu konu hakkında goruslerınızı paylasırsanız sevınırım kardeşim çok yanlış söledin ben şuan 38 levelim 40 level paladin kesiyorum 39 level şifacılar kesiyorum bir kerem abilon da 3 kişi aynı anda ...

Monday, March 30th 2015, 3:30pm

Paganlar Defansları Hk

Çok abartıyorsunuz gibime geldi ben 3 yılı geçiltir pagan oynuyorum tamam başlarda güçsüzdük ama şu aralar gayet iyiyiz bence talentler de yada itemleri hatalı giyiyorsun ben dps den memnunum şifasıda iyi tek kötü yanı dayanıklığı pvp lerde hemen bize dalıyorlar bence bu düzeltilmeli

Monday, March 30th 2015, 2:10pm

Pet

Eğer ganimet topluyorsa bir şey olmaz ama saldırıyorsa yetenkelerimde değişiklik aparın ve başlık için özür düzeltirim şimdi

Monday, March 30th 2015, 2:08pm

Gerek yok başkası açıklamış saol

Sunday, March 29th 2015, 7:36pm

Pet

Bildiğiniz gibi pmb etkinliği başladı ve ödüller arasında pet var peki o pet ne işe yarıyor saldırımı yapıyor yoksa ganimetmi topluyor ?