You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 22.

Wednesday, September 18th 2019, 10:18am

Author: aerell

10.1 Chaos Games güncellemesi için Koleksiyoncu Sürümleri

Merhaba, 'Burç İşgal Kabuğu Kuponu' fiyatı ne kadar olacak?

Sunday, April 3rd 2016, 12:38am

Bir kaç soru

herkese merhaba oyun içinde moderatörlerden başlık ile cevap bulabileceğim söylendi o yüzden sorularımı hemen yazayım; geliştiricilerin amacı doğrultusunda referensımla yeniden başlamış arkadaşlarım için(çünkü tüm sorularını bana soruyorlar) sihirli lamba etkinliğinde; 1. tıkladık tarayıcı açılmadı bonusun aktif olduğunu nasıl anlarız? 2. ben önceki %300 de maksimum bonusun yüksek olduğunu anlattım ama bu açıklamada elde edebileceğimiz maksimum bonus miktarı 1500 yazıyor, çeviri hatası mı yoksa ...

Wednesday, March 30th 2016, 12:33am

AO Koleksiyoncu Sürümü & 7.0 Yayın tarihi!

Quoted from "NakedDinO" Quoted from "aerell" Quoted from "Karavul" Rusya sunucusu ile bizim sunucumuz arasında fiyatlar farklı olmak ile birlikte; yayınlanan notlarda detaylı şekilde fiyatlar ve özellikler belirtilmiş olup,haberlerden takip edebilirsiniz. evet okuma yazmam var, net olmayan yerleri sordum ve soruyorum zaten. tabii ki farklılıklar var ve bunların nedenleri merak ediyorum ( aracı ücreti, sunucu ücreti, mycom kar edemiyor mu vs), çünkü bu yama aralıkta oyunu bırakmış oyuncuları da ...

Tuesday, March 29th 2016, 11:01pm

Quoted from "Karavul" Rusya sunucusu ile bizim sunucumuz arasında fiyatlar farklı olmak ile birlikte; yayınlanan notlarda detaylı şekilde fiyatlar ve özellikler belirtilmiş olup,haberlerden takip edebilirsiniz. evet okuma yazmam var, net olmayan yerleri sordum ve soruyorum zaten. tabii ki farklılıklar var ve bunların nedenleri merak ediyorum ( aracı ücreti, sunucu ücreti, mycom kar edemiyor mu vs), çünkü bu yama aralıkta oyunu bırakmış oyuncuları da geri kazanıp daha fazla kişiye ulaşmak için o...

Tuesday, March 29th 2016, 9:31pm

sanıyorum moderatörler meşguller, ticket atayım dedim kapı duvar bilen varsa yardımcı olsun;

Tuesday, March 29th 2016, 11:53am

şöyle bir video var, koleksiyoncu paketinin kutu açılışı; https://www.youtube.com/watch?v=_825iNPu2gA mor kristaller ile binek alınabiliyor, fiyat farkı yarı yarıya(geliştiriciler, ülke ve kurlar farkı desek bile yüksek bence çünkü 2bin küsür kristal ile satın alabilmişler.) bizim alacağımız oyunun bundan farkı ne olacak? neden farklılıklar olacak? çok soru soruyorum ama maaşın yarısını vereceğim için ne alacağımı bilmem gerektiğini düşünüyorum.

Sunday, March 27th 2016, 9:37pm

kuponla ilgili bir açıklama gelmedi mi? ayrıca bir soru daha ne zamana kadar alabiliyoruz bu paketleri?

Thursday, March 24th 2016, 5:21pm

benim 2 sorum olacak; 1. yıldırım indirim kuponunun yok olma süresi var mı? 2. yıldırım kuponu bonus kristaller ile alınabilir mi? cevaplayabilirseniz sevinirim ona göre satın alacağım

Saturday, March 12th 2016, 7:20pm

Denklerin Çemberi - PvP Turnuvası

Keşke bugün katılamayanlar için pazar gününe de eleme konulsaymış yazık oldu katılamıyoruz güzelim etkinliğe

Friday, April 17th 2015, 5:23am

[PMB]Tcpandora Ozan Rehberi

başarılar kardeşim güzel olmuş

Friday, April 17th 2015, 5:22am

[PMB] Mjolnir Ozan Rehberi

başarılar güzel olmuş başkan

Friday, April 17th 2015, 5:21am

[PMB] Ultimatefc - Ozan Rehberi

eline sağlık açıklayıcı bi rrehber olmuş başarılar

Friday, April 17th 2015, 5:17am

[PMB]Pagan Rehberi PvE - PvP / Expatriate

kombolarına kurban eline sağlık

Friday, April 17th 2015, 5:15am

[PMB] KYOKOTSU Karabüyücü (Summoner) Rehberi

eline sağlık çok güzel olmuş ama başlığa ismini yazman gerekiyor sanırım

Friday, April 17th 2015, 5:14am

[PMB] Casus - Aerell - PVE -Kırık Zincirler

teşekkür ederim eleştirilere göre güncelledim

Tuesday, March 31st 2015, 4:39pm

Meslekler Bence gelişen bir casus için dericilik ve silahçılık en iyi kombinasyondur. Hem seviye kasarken hem astrale başlarken diktiğimiz yüksek kalite ekipmanlar epey yardımcı oluyor. Nadir nesne dükkanı yardımıyla 3. Mesleği seçmek isteyen casuslar içinde simyacılık iksir yapımı için kullanışlı olacaktır. Ben derici-simya kastım, reenlerimdeki silahçıyla da eksiklerimi kapattım. Sıkıntı çekmeden kasabiliyorum. Benim mesafeli saldırı PVE BUILD'im; Rehberim burada bitiyor, umarım yeterince yard...

Tuesday, March 31st 2015, 1:18am

Reenkarne seçimi; Öncelikli olarak uzak dizilim desteği için karabüyücü öneririm, en azından ben öyle yaptığım için pişman olmadım; Karabüyücüden korkular ve ölümün nefesi yeteneklerini alabiliyoruz, ölümün nefesi gölge ile ortalama zarar veren bir yetenek, korkular ise tek bir rakibi korkutan kontrol etkisi veriyor. İkincil olarak yakın ve tank dizilim için savaşçı öneririm; depar yeteneği rakibi yere serme ve zarar için kullanışlıdır. Adrenalin patlaması yeteneği ise uzak-yakın farketmeksizin ...

Tuesday, March 31st 2015, 1:17am

Ağır antrenmanlar; Grup aurası, 3. Kademede 8sn de 12 enerji yahut %1 mana yeniler. Önemlidir! Geri tepme-Parende; Bizi rakipten uzaklaştıran, zıplama esnasında rakibi kademesine göre yere seren kaçış-stun (kullanım yerine ve kombinasyonuna göre) yeteneğimiz. 2 kademe jocker etkisi verir. Şifalı bitkiler; Kırık zincirler ile etkisi arttırılan şifa yeteneğimiz, artık %40 sağlık yeniliyor. Firar; Gelişim aşaması ile desteklediğimizde depar etkisi veren, hareket hızımızı %80 arttırıp, yavaşlama-ba...

Tuesday, March 31st 2015, 1:14am

Yetenekler; Ani ve Sezgisel atış; En sık kullandığımız temel yeteneğimiz, fiziksel zarar verir. Verdiği zarar dışında zararı yüksek, önemli yeteneklerimizden çifte ok yenilenme süresini %33 azaltır. Gelişim aşamasıyla destiklediğimizde zararımıza ek olarak acıtan noktalar etkisi ile süreli zarar verir. Çifte ok; Sezgisel atışın aynı anda çifte vuruşu gibi düşünebiliriz, fiziksel zarar verir. Test atışı; Neredeyse tüm mesafeli yeteneklerimizi güçlendiren, ve açıldığında kombinasyonuna alışıldığın...

Tuesday, March 31st 2015, 1:10am

Merhaba! Ben; Aerell Birliğim; Dolunay Birlikteki rolüm; Gazi Bu başlıkta oyuna yeni başlayanlara, reen olarak casusu seçenlere casus olmaya karar verenlere ya da yetenek-gelişim dağılımında sorun yaşayan casuslara yardımcı olacak bir rehber hazırlamaya çalıştım.Tarifimden de anlayacağınız üzere pve dd/dps build üzerinde duracağım ki hem seviye atlarken hem en yüksek seviyeye gelindiğinde astral gibi etkinlikler de faydalı olabilsin. Bunlarla beraber savaşlarda supporter dd/dps olarak da birliğ...