You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 53.

Tuesday, September 9th 2014, 10:18am

Author: krasuss

Oyuna bi şey oldu

arkadaş ne duzeltemediler sorunu

Tuesday, September 9th 2014, 9:33am

Oyuna bi şey oldu

anahtar eskisi gibi 20 olsa ne süper olurdu yav S:

Tuesday, September 9th 2014, 8:55am

Oyuna bi şey oldu

drakdish (hakan) gelmedi heralde ingilizce yazmışlar anasayfaya bide forumda yok

Tuesday, September 9th 2014, 8:54am

Oyuna bi şey oldu

gene acarız

Tuesday, September 9th 2014, 8:53am

Oyuna bi şey oldu

ne 5.2 si sabahın 8 inde gitti oyun keşke bu bahaneyle 5.2 gelse ama daha yama notları yayınlanmadı

Tuesday, September 9th 2014, 8:03am

Oyuna bi şey oldu

timur abi gelsede bi bilgi verse bari

Tuesday, September 9th 2014, 7:16am

Oyuna bi şey oldu

oyun coktu cokmeden önce oyunda olanlar birliğinden cıktı ve tum arkadaş listesi silindi

Tuesday, September 9th 2014, 6:33am

server çoktü gecmıs olsun

oyun gg wp

Tuesday, September 9th 2014, 6:11am

Oyuna bi şey oldu

su anda sendede oldumu yani tek değilim heralde

Tuesday, September 9th 2014, 6:03am

Oyuna bi şey oldu

bugun sabah oyuna girdim tam amalgam görevi yapıyorum birlikden cıktınız dedi hemen sonra tum arklarım silindi sonra oyun attı sonra da hala giremiyorum bu sorunu yaşayan varmı bu ne sorunu hiç bir hesabıma giremiyorum 3 pc dende

Saturday, August 23rd 2014, 5:14am

Fragman - Pridenler Irkı

kysal silkah 5.02 de geliyor

Friday, August 22nd 2014, 3:44pm

Fragman - Pridenler Irkı

abi cok iyide bi de 5.0.02 yi alsak

Friday, August 22nd 2014, 4:55am

ittifak ve imaparatorluk arasındaki dengesizlik

Quoted from "labebe06" selamlar ben de kaclakac an itibariyle bırakmayı düşünüyorum hiçbir şevkim isteğim kalmadı. khrolkalba sonuna kadar katılmakla beraber onun gibi hiçte iyi niyetli değilim bugün yeni anahtarlar geldikten tam 7 dakka sonra impten 3-5 kişi epik item bastı ne ara gittin mübarek ne ara düştü o item.türkiyedeki oyuna cok para yatırılan insanların kayırılması artan bir şekilde burda devam ediyor .gelen gideni aratırmıs diye boş yere söylememişler sanırım oyundaki dengesizliğin a...

Wednesday, August 13th 2014, 2:12pm

Rebornlu WAQE ye diss atan fakeye kapak maheyetinde cevap

Quoted from "sabotay63" Adam yerden göğe kadar haklı ben imparatorluk tarafında oynuyorum arkadaşı tanımam ama şu bir gerçek adam 30-40k statla gelmiş önüne gelenden tek yiyor utanmadan birde pvp alanlarına giriyor.Hiç bir online oyunda karakterini belirli bir seviyeye getirmeden pvp alanına girilmez,oyun size buna izin veriyor diye girmeniz diğer oyunculara haksızlık yapmanız anlamına gelir.Öncelikle gidicen bir goldunu kasıcan sonra bol astral balaçal vs neyse yapıp karakterini bir geliştiric...

Monday, August 11th 2014, 3:21pm

Kesin Bakin Çok Yaratici

kesinlikle zenci olayına katılıyorum ben karakterimi en siyahisinde kullanıyorum ama zenci gibi durmuyor özellikle eski çağ filmlerinde 1 adet zenci şövalye olur

Thursday, August 7th 2014, 2:20pm

Yüklenemeyen karakter

orda yazan 1400 küsür dosya tamamen indirildiğinde karakterin ekrana gelmiş olacak

Thursday, August 7th 2014, 2:19pm

5.0.2 ve 6.0 Ön Bilgi

bu 5.2 ne zaman yavv

Thursday, August 7th 2014, 8:05am

Muska Kullanimi Hangi Itemin Hangi Statlari Nasil Değişir ???

muskala o itemdeki tek bir statı değiştirir bu statda o itemdeki 2.cil saldırı stadıdır

Wednesday, August 6th 2014, 1:08pm

İtem ve Taş Geliştirme

Quoted from "MonaRoza" Quoted from "user_3027321" Ya eskisi gibi aynı itemden 2 tane olunca geliştiremiyor muyuz? Onca farm yaptım item aldım ama olmadı, birde taşlarda da aynı şekilde aynı itemden 2 tane koydum geliştiremedim. turkuaz ve turuncuda da geliştirilmedi sonra gittim zincifire aldım gelişti . Benim amalgamlardamı bir sorun var acaba? Teşekkür ederim İtem; sadece yükseltmek istediğin renkteki geliştirici ile geliştirilebilir. Örneğin: mavi itemi mor'a geliştirmek istiyorsan mavi geli...