You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 25.

Monday, November 28th 2022, 2:10pm

Author: victorysaberr

Crystal payment problem

I tried to buy some crystals 4 days ago buy i couldnt.But 2 days ago i tried to buy so i can but i didnt get crystals ingame but my money is went away i want a solution for this i ticketed and no answer idk why is that

Saturday, November 26th 2022, 10:10am

Kristal satın alımı hatası

Dünen beri kristal alımında sıkıntı çekiyorum ancak bugün alabildim.Hala hesabıma yüklenmedi,ticket attım ancak cevap alamıyorum

Saturday, November 26th 2022, 10:08am

Kristal Alımı problemi

Dünden beri satın alımla ilgili problem çekiyorum.Bugün satın alım gerçekleştirebildim ancak kristal hala hesabıma yüklenmedi bununla ilgili bir ticket attım ancak cevap gelmiyor bir çözüm talep ediyorum

Wednesday, June 3rd 2020, 3:41pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Oyunu Türkiyeye geldiğinden beri oyunuyorum tabii farklı hesaplarda oynama istikrarsızlığını göstermiş bir oyuncu olarak Mevcut hesabımı yaklaşık 5 senedir oynuyorum ve bu oyunun yeterli ilgi görmediğini düşünüyorum RPG seven arkadaşlarıma herhangi bir oyun üzerine tartıştığımız,oyun oynayan arkadaşlarıma sürekli tavsiye ediyorum piyasadaki en sağlam hikayenin bu oyunda olduğunu söylüyorum oyuna zorla da olsa başlattığım 15-20 kişi var sadece birkaçı oyunda kalmış olsa da severek oynuyorum oyunu...

Wednesday, April 15th 2020, 3:56pm

Easter Event

Sv:Evolution Pooseidonn-Lv.90 With a great Cross on the Sky

Saturday, January 18th 2020, 12:26pm

84 levelde kaldım

aynı sorunu ben de yaşıyorum acaba çözümü nedir

Wednesday, February 28th 2018, 7:40pm

9.0 ile Yeni Başlayanlar için Gelen Hediyeler

Oyuncuların ne kazandıklarını biliyoruz zaten onu açıklamanıza gerek yok sadece tek bir yoruma cevap vermişsiniz nerede bizim mahfazalarımız taşlarımız bineklerimiz yeni oyunculara bu kadar şey verilirken bize neden hiçbir şey yok? asıl teşvik edilmesi gerekenler eski oyuncularken 2 dakika oyunu oynayan adam benden daha sağlam oluyor Türkiye'de yaşıyoruz ve 1 euro 5 tl gibi bir fiyat işinize gelen bir yorumu cevaplayıp konuyu kestirip atıyorsunuz ben oyundan soğudum giriyorum adam 1 saat oynamış...

Sunday, February 25th 2018, 4:06pm

yazalı yaklaşık 2 gün olmuş ama modlar cevap vermiyor kısa zamanda cevap ve eski oyunculara destek bekliyoruz

Friday, February 23rd 2018, 5:08pm

Benim anlamadığım şey bu oyun rol yapma oyunu değil mi? direkt 75.seviyeye çıkmanın ne anlamı var? şimdi diyeceksiniz internetten okuyabilirsiniz,bir filmi izlemek mi internetten yazı olarak okumak mı ? yeni oyuncular oyun hakkında hiçbir şey bilmediği halde gayet ''sağlam'' bir oyun tecrübesiyle oyuna başlıyorlar ben bu oyunu 3.0 veya 4.0'dan beri oynuyorum o mahfazaların çoğu bende yok bu mudur adalet? bu mudur teşvik o zaman bize de verin? biz de teşvik olalım oyunun asıl kitlesini kaybedip g...

Friday, February 2nd 2018, 9:32am

9.0

sunucular tahmini olarak ne zaman açılacak acaba 12 saat denmişti geçti mi tam bilmiyorum dünden beri giremiyoruz ve bu bakım ile 9.0 geliyor sanırım?

Tuesday, May 23rd 2017, 4:13pm

Sunucu Bakımı & 8.0.1 "Yaratma" Güncellemesi - 23.05.2017

patch indiriyor şu an launcherde hala bakım var yazıyor oyun açıldı mı acaba?

Monday, January 30th 2017, 12:22pm

Kristalim 1 haftadır gelmedi ...

Bende kristak cekemiyorum ininal kart ile odeme yapiyorum fakat "operations impossible please contact with support" yazisi çikiyor payment canceled yaziyor sorun bende mi sitede mi anlayamadim?

Friday, August 8th 2014, 10:30am

Beyler 46 'dan

kardeş şaman ölü

Friday, August 8th 2014, 10:01am

Beyler 46 'dan

peki class değiştirme geldi mi

Thursday, August 7th 2014, 3:12pm

Beyler 46 'dan

hmm kötü olmuş inşallah gelir Ben hala napçağma karar veremedim

Thursday, August 7th 2014, 2:43pm

Beyler 46 'dan

Beyler nasıl ödeme yapabilirim eu sw sine eskiden mtcgame den yapıyordum şimdi site allods satışını kaldırmış

Thursday, August 7th 2014, 12:20pm

Beyler 46 'dan

peki şaman oynamaktan gerçekten sıkılıyorum uzun zaman oldu yani çok fazla olmamak kaydıyla mesela ayda 10 tl felan 0'dan açabilir miyim

Thursday, August 7th 2014, 11:40am

Beyler 46 'dan

Quoted from "Nightless" oyuna para yatırmak mesele değil şuan oyun eskisinden daha kazançlı eğer oyunun ticaretini yaparsan oyunda zamanın fazlaysa şuan bitirirsin olayı amalgam görevi yap tanesi 2kdan gittiği zamanlar oldu rahatlıkla 3lu çıksa 6k gold para yatırsan 30 tl şuanki kura göre 60k gold zaten zengin değilsen oyunda 6-7 saatte sıkılmıyorsan kasarsın zaten eteri demiyorum takımını oluşturursan tanesi 120 gold birde şuan sumaranka var 2k gold net kazançın var 30dkda hem eğlenip hem gold...

Thursday, August 7th 2014, 10:19am

Beyler 46 'dan

priden ırkı bakımdan sonra gelecek mi

Wednesday, August 6th 2014, 2:19pm

Beyler 46 'dan

ok sağol artık biraz oyunu hatırlamya çalışıcaz bakalım eksik görevler var baya onları halletmekle başlıym