You are not logged in.

Search results

Search results 1-14 of 14.

Saturday, October 15th 2016, 11:46am

Author: Ripper

selam

oyunu gecen sene oynuyordum ve server çok boştu Şu an nasıl kalabalıklaştımı ?

Tuesday, July 21st 2015, 11:38am

Hala 3 ay alana 3 ay daha oyun süresi hediye ?

3 Ay alana halka hediye ediyorlarmı 3 ay daha ona göre üyelik alıcam da ?_

Saturday, April 18th 2015, 12:48pm

....

Eline sağlık çok detaylı ve açıklayıcı bir anlatım olmuş

Sunday, April 12th 2015, 4:56pm

P2P Sunucu ve Avantajları

Quoted from "Janissary" Aynen raidinizden görüntü iyi olurdu. Çünkü değer mi bilemiyorum sıfırdan başlamak o kadar lvl kasmak sıfırdan item dizmek çok emek isteyen bir iş bu kadar uğraşıp birde sunucu kapanırsa felaket olur. Yönetiminde ilgilenmesi lazım eğer böle yürümüyorsa bu server'ı PvP server'ına felan dönüştürmeleri gerekli çünkü itemini dizmiş az çok taşını bineğini almış, buna tonlarca zaman ve para harcamış birinin bu server'a geçmesi için adil savaş şartları yetmez. Bir kolaylık yapm...

Saturday, April 11th 2015, 7:54am

P'2P Severının Tanırımı neden yapıl mıyor?

Quoted from "Janissary" Malesef, oyunu kendim tanıtmaya çalışıyorum link vermek yasakmı bilmiyorum ama türkiyenin en ünlü forumunun Çok kişili online RPG Oyunları bölümünde konusunu açtım. İlgilenenler genelde firmanın reklam yapması gerek p2w olarak kötü ün salmış bir oyuna kimse başlamaz diyorlar. Tamamen ön yargı bence onu diyenlerin hiç biri oyunu denememiştir valla acıkcası bende çok ön yargılıydım 51 lvl den sonra bütün fikrim değişti şu an çok keyif alıyorum oyundan keşke daha önce başla...

Friday, April 10th 2015, 5:09pm

P'2P Severının Tanırımı neden yapıl mıyor?

Quoted from "Janissary" Bildiğiniz gibi sonunda Allods tarihi boyunca en mantıklı kararı aldı ve P2P serverı açtı. İyi güzel serverımız oldu ama oyuncuların server'a yönelmesi sağlamak için hiç bir aktivite göremiyorum acaba ilerleyen zamanlara yönelik bir projeniz felan mı var bilgilendirirseniz menun olurum. F2p Den daha fazla para kazandıkları için olabilirmi ?

Saturday, April 4th 2015, 9:47pm

Quoted from "Janissary" Bugün server'a bir bakmak için girdim online 5 kişi vardı. Novograd'da eskisi gibi postacı önü yığılma olmamış ya herkes astralde yada kimse oynamıyor Quoted from "Janissary" Çoğu kişi meşkul oluyor Afk kalmıyor Novada birde sen sakin olduğu bi saat girmişsindir

Friday, April 3rd 2015, 6:46pm

Paralı Serverde Oynamayı Düşünen varsa içeri

Quoted from "expression61" Anladıgım kadarıyla herkes ittifak oynamak istiyor imparatorlukta adam yok mu hiç taşla duvarlamı pk yapıcaz . Düşündüm ki bende oynamak istiyorum paralı serveri yeteri kadar da bilgim olmasada İmparatorluk seçicem savaş alanlarında görüşmek üzere OO çok sert peki o zaman iyi olan kazansın

Monday, March 23rd 2015, 7:23pm

1Ay bedava Oldu Oyun

Oyun bugün 1 ay lık herkese bedava yapmışlar paralı serveri denemek isteyenler için büyük fırsat umarım kaçırmazsınız

Sunday, March 22nd 2015, 11:02pm

Selam

Quoted from "erdemogulmus" arkadaslar uzun sure sonra oyuna tekrar dondum fakat p2p serverda oynamak ıcın 1600 krıstal cektmm krıstaller hesabıma geldı f2p serverda gırıdıgm zaman hesabımdakı krıstallerı gorebılıyorum fakat hesabımda 1600 krıstal olmasına ragmen p2p ıcın abonelık alamıyorum( Oyun hesabınızda yeterli Kristal yok. Lütfen hesabınıza para yatırın ) boylebır hata verıyor acaba sebebı nedır nerede yanlıslk yapyıorum ??? Dostum oyun içinden değil siteden kristalleri aldıkdan sonra 100...

Friday, March 20th 2015, 9:16pm

Yeni bir ödeme şekli!(çözüm)

Quoted from "Quantum8" CVC2 kodu nedir Kartın arkasındaki numaranın son 3 rakamı .

Wednesday, March 18th 2015, 7:49pm

Quoted from "Karavul" Selamlar. Arkadaşlar örnekleme yapmış olsanız dahi lütfen başka oyun içeriklerini forumdan paylaşmayınız. İyi Forumlar. Tamam Patron özür dileriz

Wednesday, March 18th 2015, 6:59pm

Quoted from "glaceman" allodsu onceden oynuyordum benim zamanimda adam aprayi yatiriyor tasi var herkesi kesiyor bu p2p guzel bir olay ama online sayisi nasildir raidlerin ozrluklari cok kolay kesiliyormu onu ogrenmek isterim. Türkçe olduğu için buna başladım şimdi. Eğer pve Yapmayı seviyorsan bence kesinlikle başlamalısın Türkçe Pve Oynamak çok daha eğlenceli pvp yapmadım henüz oyunda lvl kasıyorum bende denemek için başladım sonra kaldım burda Bence sende denemelisin

Tuesday, April 8th 2014, 6:51pm

Fiyat Hakkında

Bu oyun Sırf Free To play diye oynamıyordum 55 e bir okçu kastım taşlarıu 5 yaptım baktım olcak gibi değil bırakmıştım oyunu indiridiğim gibi başlıyorum ücretli servere hayırlı olsun hepimize pve nin gözüne vurucam