You are not logged in.

Search results

Search results 1-3 of 3.

Tuesday, April 6th 2021, 9:39pm

Author: RhyaosTR

P2P'e Baslamayi Dusunenler Okusun!

Serverin son durumu nedir? Aktif oyuncu sayısı olarak yeterli seviyede mi şuan? Tekrar geri dönmeyi düşünüyorum bende ama BGler falan çekecek kadar kitle var mı?

Saturday, November 28th 2020, 11:17pm

Ücretli sunucu ittifaktaki kişi sayısı

Evet eğer zevk almak istemiyorsan ve savaşlarda tek yemek istiyorsan f2p oynayabilirsin. Ama gerçekten eşit şartlarda ve zevk alarak oynamak istiyorsan aylık 40-45tl arası bir ücretle p2p serverinde krallar gibi oynayabilirsin. Zaten bu yüzden servere oyuncu gelmiyor, insanları direkt sırf ücretsiz diye f2p öneriyorsunuz ama halbuki p2p önerseniz böyle böyle orasıda kalabalıklaşıp dolacak çok mu hoşunuza gidiyor tek yiyip ölmek bu mudur allods oynama şekliniz?

Friday, November 22nd 2019, 11:30am

Oyuncu sayısı durumu

Selamlar. Oyunu 3 senedir oynamıyorum. Tekrar geri dönmek istiyorum fakat bu sefer f2p serverinde oynamak istemiyorum zira orası artık yeni oyuncular veya benim gibi bırakıpta geri dönenler için artık oynanması mümkün olmayan bir server olmuş. Forumda gezerek p2p serveriyle ilgili konuları okudum, ve o servere gelmeyi kararlaştırdım. Fakat Türklerin toplandığı taraf hangisidir? Serverin oyuncu kitlesi nasıldır, BG'ler çekiyormu? vs. bilgilendirir misiniz?