You are not logged in.

Search results

Search results 1-19 of 19.

Thursday, April 28th 2016, 7:09pm

Author: Cacik

ödeme sorunu

Quoted from "Cacik" paypal kart ile daha önceden hesabıma krıstal cekıyordum paypal kart türkiyeden cekıldigi için bu ayın sonunda paypal kart kalkıyor bende ininal kart aldım ve hesabıma krıstal yüklemek için ödeme yaptım öedemenin yapıldgına dair mesajı gördüm ve mail adresime fatura makbuzum geldi ama krıstallerim hesabıma yüklenmedi ben sorgu olusturdum online mod lar ilgilenip bu sürci hızlandırabilirseniz sevinirim teşekürler kolay gelsin.[/quot Sorunum kalmadı krıstalim geldi teşekürler ...

Thursday, April 28th 2016, 6:56pm

ödeme sorunu

paypal kart ile daha önceden hesabıma krıstal cekıyordum paypal kart türkiyeden cekıldigi için bu ayın sonunda paypal kart kalkıyor bende ininal kart aldım ve hesabıma krıstal yüklemek için ödeme yaptım öedemenin yapıldgına dair mesajı gördüm ve mail adresime fatura makbuzum geldi ama krıstallerim hesabıma yüklenmedi ben sorgu olusturdum online mod lar ilgilenip bu sürci hızlandırabilirseniz sevinirim teşekürler kolay gelsin.

Wednesday, May 27th 2015, 7:51am

Kusay 6 vs 6 Dolunay

8.49daki bass ile gelen kill güzel olmuş. Eline sağlık. Kral video olmuş.

Monday, May 25th 2015, 5:04pm

Dolunay Ws Kusay 2

Konunun kısmen hakaret ve saçma yorumlara dahil olmasından konunun kapatılmasını talep ediyorum. Burada laf yetiştirmenin bir alemi yok. 2 birliğinde gücü ortada.. [ Biz Ayasofya - Kusay } Olarak TÜRK birliğini bırak oyuncusuna bile saldırmayız önü açılsın ve gelişsin diye. Camenta nında dediği gibi GELDİNİZ, GÖRDÜNÜZ, GİTTİNİZ...

Monday, May 25th 2015, 12:55pm

Dolunay Ws Kusay 2

Videomuzu koyalım bizde yani sizinde bildiğiniz ama foruma farklı şekilde yansıtmanız hoş değil Bizim 2. partimi sizin ana partinize denk geliyor

Monday, May 25th 2015, 12:44pm

Dolunay Ws Kusay 2

Yok sormak istediğim kusaya hakaret etmek ise videomuz hazır koyalım manasında sordum.

Monday, May 25th 2015, 12:33pm

Dolunay Ws Kusay 2

Ne bu şimdi diye sorasım gelmedi değil ?

Tuesday, May 12th 2015, 4:48pm

Bu hile mi değil mi ?

Quoted from "Schwarz" Buna benzer bir konu zaten açıldı ve birçoğumuz açıklamayı yaptı. Camenta'nın açtığı konu birkaç sayfa geride duruyor orada okuyabilirsin. Karavul'un da dediği gibi eğer aykırı bir durum olsaydı zaten gereken yapılırdı. Kimsenin kural dışı bi karakterle sağı solu harcamasına göz yumulacak bir ortamda olduğumuzu hiç sanmıyorum. Kaldı ki Tele ile muhabbetim var ve mistik üzerine saatlerce konuştuğumuz olduğu için rahatlıkla bir sorun olmadığını söyleyebilirim. Burada bütün m...

Monday, May 11th 2015, 7:59pm

Oyunculuk ile hile arasında bir fark var.

Arkadaşlar 3 senedir şu oyunu oynuyorum. Bir çok karakterini iyi oynayan mistik gördüm trinket filan bekleyen yani adam oyuncu diyordum çünkü kesilebiliyordu yani mor turuncu itemlerle 13 taşlı adamı kesen bir mistik gördüm gözümün önünde ve ben buna oyunculuk diyebiliyordum çünkü adam ter döküyordu resmen ama bu TELEPATİ denen mistiik 80k statı var 60 level itemler giyiyor savunması düşük kanlıda rakip bayrağın önüne geçti 33de 0 hiç bir etki alma yok şifa alma yok sadece düz dps yaparak kesti ...

Sunday, March 29th 2015, 3:32pm

[PMB] Pagan Rehberi 6.0 - PVP / PVE Build /PMB Winner 1st- Camenta

elıne saglık guzel olmus baya sıralamaya gırer bu sanırım

Sunday, August 31st 2014, 1:51pm

Musallattt Oyuna Dönerse...

kesıldıgı vıdeoları koyarmı adam mıllete sayac atar arkasındakı kara buyucude caktırmadan sıfalar sonra kestım der mılletı

Sunday, June 22nd 2014, 2:10am

Nadir Nesne Fiyatları

hıc bıseye dogru durst cozum yok bı oz kuponu aldık en basıt buglu cıktı 1 haftadır beklıyoz duzelmesını

Thursday, June 19th 2014, 6:55pm

Sınıf değiştirirken bug

4 tıcketınde cevabı geldı bakımdada duzeltılmedı kupon olayı neden bu kadar uzadı yenısını vermek bu kadarmı zor artık ınsanların dalgası konumuna geldık kımsenın bızı bu hale dusurmesıne hakkı yok sınırlerın son anları artık

Tuesday, June 17th 2014, 3:33am

Sınıf değiştirirken bug

aynen banada sorun yok dıye bır mesaj geldı tekrar tıcket attım bakalım ıns bu hata duzeltılır ve ark dedıgı gıbı yenıleme suresı var merak ettıgım sadece turk servarındamı bu hata yoksa kuponu alan dıger ulkelerdede varmı sorun

Sunday, June 15th 2014, 5:42pm

Sınıf değiştirirken bug

Quoted from "Discotech" Merhaba, Bu konuyla ilgili ekibimiz şuan çalışıyor arkadaşlar en kısa sürede bu hata düzeltilecektir sabrınız için teşekkür ederiz. tesekkur ederız bızde

Sunday, June 15th 2014, 4:42pm

Sınıf değiştirirken bug

Quoted from "farangon" ARKADAŞLAR MUHAKKAKKİ BİLİYORSUNUZDURDA BİR DAHA HATIRLATAYIM DEDİM SINIF DEĞİŞİMİ SADECE AYDA 1 KERE YAPILABİLİYOR YANİ BİR KERE DEĞİŞTİRKDEN SONRA 1 AY BEKLEMENİZ LAZIM AYRİYETTEN ATIYORUM SINIFINIZ MİSTİK VE KARABUYUCU OLDUNUZ TEKRAR MİSTİK OLMAK İÇİN 1 DEĞİL 3 AY BEKLEMEK DURUMUNDASINIZ EĞER BU SEBEPLERDEN DEĞİLSE O ZAMAN BUG VARDIR.KOLAY GELSİN. evet onları bılıyoruz ark saolasın genel bır sorun bu haftakı oz kuponlarından kımse degısım yapamadı degısımı onayladı ana...

Sunday, June 15th 2014, 8:30am

Sınıf değiştirirken bug

Quoted from "Discotech" Merhaba, Bu konuyu destek sistemimize ticket atarak bildirmeniz lazım buradan işlem yapamıyoruz. ticket attık zaten ama cevap ne zaman gelır kımbılır sızın bu konuyla daha alakalı olmanız lazım cunkı bu sorun tekıl degıl cogul bır sorun

Sunday, June 15th 2014, 8:22am

Sınıf değiştirirken bug

aynı sorun herkeste var bu haftakı oz kuponları bugda kalmıs bunun hemen halledılmesını ıstıyoruz