You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 89.

Wednesday, November 28th 2018, 7:40pm

Author: user_1322796

Selamlar

Sana da selamlar abi hoşgeldin

Tuesday, January 30th 2018, 11:43am

Bunu yazma gereği duydum minnet amaçlı

Şahsen benim kendi birliğimde kaçak kristal ile ilgilenen oyuncu şu an da banlı. Karalama kampanyasını başlatmadan önce daha ayrıntılı bilgi sahibi olman gerek.

Tuesday, January 30th 2018, 1:15am

Bloklanmış Hesaplar İçin Telafi

Quoted from "Arkona1" Quoted from "Instinct" 3k kri hoşunuza gitti anlaşılan küfürler bitmiş sağolun gelmiş Yukardaki mesaj yüzünden forumdan banlandım. Alın size profesyonellikten uzak yeni yönetim. Kimse o atarlı mod şimdi bunu da banlar. Hatta teşekkür edenlerin bazılarının moderatörler olup kendi kendilerine teşekkür ettiklerini düşünüyorum ama neyse diyecek başka birşey kalmadı. Seni kim niçin banladı bilmiyorum ama ''kendi kendilerine teşekkür ettiklerini düşünüyorum'' kısmına bayağı bir ...

Monday, January 29th 2018, 8:17pm

Sorarım sizlere eyy Allods oyuncuları

Quoted from "Jinn" Evet, yüzlerce hatta binlerce liralık kaçak kristal satın alanların banlarının açılıp birde üstüne kaçak kristaller ile satın aldıkları hiç bir şeyin silinmemesi hatta ve hatta yetmez gibi 3k bonus kristal hediye edilmesi yeni gelen ekibin ne kadar iyi olduğunu kanıtlar nitelikte (: Banları açılan çoğu oyuncunun gereken miktarda kristali ödediğini düşünüyorum. Aslına bakılırsa burada sana dediğim herhangi bir şeyin anlam bulacağını düşünmüyorum, çünkü taşlanmak bizlere farz o...

Sunday, January 28th 2018, 10:13am

Random Hesap Blokesi

Quoted from "hakan0006" ARKADASLAR DİGER MODLAR HERKESİ ACTİRİKEN BİZİM MODLAR BİRAZ AKTİF OLUN TELEGRAMDAN NEDEN 1 TÜRK 10 YABANCİ BLOKESİ KALKİYOR PAZAR GÜNÜ BU HAYATA RAGMEN NASİL CALİSMİYOLAR. BUNU NASİL TELAFİ EDEBİLİRLER ARTİK . KAC İNSAN CHARİMİ GERİ ALİP KENDİM SİLMEK İCİN BEKLİYORUM DERKEN. Sanırım Telegramda olmamasına rağmen bir arkadaşı aracılığı ile içeriden bilgi sahibi olmaya çalışılıyor.Teşekkürler fakat işler hiçte öğrendiğiniz gibi değil.1 Türk demişsin fakat zaten sayısı az o...

Saturday, January 27th 2018, 12:38am

Random Hesap Blokesi

Birden fazla ticket göndermeniz aksamalara neden olur ve sıranız geriye düşer.

Saturday, January 27th 2018, 12:37am

Random Hesap Blokesi

Sadece benim bulunduğum birlikte bile 3 kişinin blokesi kaldırıldı nasıl 1 kişiymiş o . Sadece sabret ve seyret.Burada böyle şeyler yazmanız gerginlikten başka hiçbir şeye yaramaz emin olun

Saturday, January 27th 2018, 12:29am

Random Hesap Blokesi

Açılmaması gerekip açılan hangi karakter oyunda şu an ? Ayrıca bu şehir efsanesini nereden duydunuz (bir kişinin açabilidiğiyle alakalı)? Birden fazla ticket atma olayı işlemi uzattı. Kaderin Tebessümü etkinliğinden karakterlerinizin blokeleri kalktıktan sonra faydalanabilirsiniz.Etkinlik,mağdur olupta blokeleri açılan karakterler için erken geldi.

Friday, January 26th 2018, 6:54pm

Random Hesap Blokesi

Bloke edilen karakterler tek tek detaylı bir şekilde incelendiği için işlem bu kadar gecikti.Ancak merak etmeyin haksız yere olan her bloke sonucunda açılacaktır.

Friday, January 26th 2018, 6:53pm

Random Hesap Blokesi

S Quoted from "Allame" server birleşimi söz konusu mu Server birleşimi şu anlık söz konusu değil bu konuda bir gelişme olursa sizlere haber vereceğiz

Friday, January 26th 2018, 6:52pm

Random Hesap Blokesi

Arkadaşlar sizler gibi çok fazla oyuncu bir ticket atıp bırakmak yerine fazladan 2-3 tane ticket daha atıyor.Böylece ilk başta attıkları , sıra da arkaya geçiyor bu yüzden binlerce ticket olduğunu belirttim.

Friday, January 26th 2018, 12:12pm

Random Hesap Blokesi

Quoted from "haki34reis" toplu kristal mi ? ben sihirli lamba geldi diye 1500 kri çektim hepsi bu daha öncesindede kri çekmişliğim yok yani uzun zamandır almıyordum 1500 kri için mi ben ban yedim ? oyun sürem 18 19 saat bütün hayatım bu oyun sebepsiz yere oynayan insanları banladılar Olay kristalin illegal yollardan elde edilmesiyle alakalı , Allods Online'ın kendi sitesinden ve ödeme yöntemiyle alınan kristalle alakası yok.En yakın zamanda bu işlem sona erecek merak etmeyin.

Friday, January 26th 2018, 12:08pm

Random Hesap Blokesi

Ekip elinden geldiğince hızlı çalışıyor , konuya ilişkin gerekli açıklamarı Buradan okuyabilirsiniz.

Friday, January 26th 2018, 11:41am

Random Hesap Blokesi

Muhtemelen maximum yarın akşama kadar sürebilir.

Friday, January 26th 2018, 11:24am

Random Hesap Blokesi

Sizler gibi binlerce ticket atan oyuncu var bu biraz uzun sürebilir.Haksız yere bloke edilen karakterlerden herhangi bir ücret talep edilmiyor zaten.

Friday, January 26th 2018, 11:07am

Random Hesap Blokesi

Arkadaşlar haksız yere bloke edilen çoğu hesabın blokesini zaten kaldırdık bu işlem biraz daha devam edicek.Sizden sabırla beklemenizi rica ediyorum.Ayrıca karakterinizin illegal bir olaya karışmadan bloke edildiğini düşünüyorsanız Destek Ekibimize bir ticket göndermeniz gerekmekte.Ticket göndererek bizlere yardımcı olabilirsiniz , böylece daha hızlı ve kesin bir sonuç elde edilebilir.Destek Ekibimiz

Thursday, January 25th 2018, 9:10pm

Hesap bloke

Haksız yere bloke edilen çoğu hesabın blokelerini zaten kaldırdık.Adaletli olması için uğraşıyoruz.Bu işlem yarın akşama kadar sürebilir.Bu sürecin sonunda adalet yerini bulacak endişelenmeyin. Ayrıca destek ekibimize bir ticket yollarsanız işlemin hızlanacağından ve kesinleşeceğinden emin olabilirsiniz.Ticket yollayarak bizlere yardımcı olun.

Thursday, January 25th 2018, 8:45pm

Hesap bloke

Sizler gibi binlerce ticket atan var bu yüzden biraz zaman alabilir . Beklemenizi rica edicem

Thursday, January 25th 2018, 10:27am

Hesap bloke

Görüşlerinizi saygı çerçevesi içinde belirttiğiniz için teşekkürler.Adaletin yerini bulacağımdan eminim , haksız yere bloke olan hesapların en kısa sürede açılacağını belirtmek isterim. Her şey yoluna girdikten sonra gerekli açıklamalar yapılacaktır. Ayrıca karakterinizin haksız yere bloke edildiğini düşünüyorsanız desteğe bir ticket atmanız gerektiğini tekrardan hatırlatırım.

Thursday, January 25th 2018, 9:10am

Hesap bloke

Quoted from "VALE33" hesabımla ılgılı acıklamayacıgım hıc bır sey yok butun odeme kart ekstrelerımı gonderebılırım bu olayın en kısa surede sonuclanmasını arz ederım... Eğer karakterinin yok yere bloke edildiğini düşünüyorsan desteğe bir ticket gönderebilirsin ayrıntılarıyla birlikte.Yardımcı olacaklarından eminim.